Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@DraziVek bot zostaje zbanowany za flood

A jak go odbanować?

 

Teraz mam taki problem. Bot się odpalił lecz bot traci połączenie i zostaje jedynie bot z komandami ale u niego zaś komendy nie działają:

<16:51:59> "AgencyTS3 | BOT" przełączono się z kanału "[cspacer]☆ .:: Welcome ::. ☆" na "[cspacer636363]"
<16:51:59> Grupa kanału "Gość" została przypisana do "AgencyTS3 | BOT" przez "[PL] [TeamSpeak3] Agency TS3 [512 Slots] [24/7]".
<16:52:00> Kanał "[cspacer]• Administracja TS3 • (AUTO)" został zmieniony przez "AgencyTS3 | BOT"
<16:52:01> "AgencyTS3 | BOT" przerwano (connection lost)
Wyłączyłem tego bota i włączyłem ponownie i teraz zaś nie wbija..
Opublikowano

 

@artur8889 funkcja getchannel powinna usuwać automatycznie topic wolny co nie? Bo załóżmy taką sytuację że wchodzi pewna osoba po kanał dostaje go, a po niej kolejna osoba i dostają ten sam kanał. Testowałem to na swoim serwerze no i tak to niestety działa. 

b21a1d47fe138.png

dobrze godo a zostawia taki sam temat

 

 

Można to rozwiązać w łatwy sposób dodając dwie linijki.

 

$topic = 'zajety';

$query->channelEdit($channels['cid'], array('channel_topic' => $topic));

 

Gotowiec: http://pastebin.com/Mkq9v49R

 

Moja wiedza na ten temat jest jednak zbyt ograniczona i nie mogę naprawić sprawdzania czy dany użytkownik posiada już kanał, bo wystarczy że wejdzie jeszcze raz na kanał na którym tworzy się kanały i dostaje kolejny :/

Opublikowano

Dlaczego jak mam tą całą administracje, to jak są dwie osoby na jednej randze i nie ma odstępów?

• zajkoskixd jest aktualnie OFFLINE od 8 dni, 20 godzin i 48 minut• Polish Lizard jest aktualnie OFFLINE od 0 dni, 0 godzin i 24 minut

((tak to wygląda))

 

Kolejna rzecz. Bot dodaję rangę AFK i przerzuca.. no spoko tylko że nie wrzuca go na kanały na którym był i nie usuwa mu tej rangi. Możesz to naprawić?

Opublikowano

 

Dlaczego jak mam tą całą administracje, to jak są dwie osoby na jednej randze i nie ma odstępów?

• zajkoskixd jest aktualnie OFFLINE od 8 dni, 20 godzin i 48 minut• Polish Lizard jest aktualnie OFFLINE od 0 dni, 0 godzin i 24 minut

 

Banał... http://pastebin.com/N1TEVcTQ

 

Podmień za adminlist.php

 

Wyskakuje error jak chcę zobaczyć opis: Odłączono od serwera (undefined error)

 

 

 

 

 

Bot pokeujący nie daje wiadomości do Admina. Pomoże ktoś?

Opublikowano

O co chodzi z tym błędem

PHP Notice:  Undefined index: actual in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 69
PHP Warning:  array_diff(): Argument #2 is not an array in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 69
Opublikowano

O co chodzi z tym błędem

PHP Notice:  Undefined index: actual in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 69
PHP Warning:  array_diff(): Argument #2 is not an array in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 69

http://hastebin.com/idagiyajeh.coffee

 

Podmień zawartość pliku zrestartuj bota i powinno być dobrze

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Mam problem z odpaleniem bota jak mogę się z tobą skontaktować w razie pytań?

Ja mogę z chęcią ci pomóc. Pisz na gg. 40304077   :)

 

// albo jak mnie nie ma na gg wejdz na ts zeby ktos powiedzial abym wbił //

 

Ip: 

or-play.pl

 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

­Wszystko pięknie niby działa a na serwer nie wchodzi ;f

Nawet po wpisaniu php core.php -i wyskakuje puste pole jakiś pomysł ;) ?

oDYVDfv.gif
Opublikowano

@CasTroll

W głównym poście jest instrukcja

 

@Nileox

Zrób reupload :D

 

@Easy.

Skonfigurowana baza danych?

 

@1361622928-U485574.pngvans1208

Maybe in furture :)

 

 

Co do błędu z funkcją getChannel. Zostanie poprawiony w nastepnym updacie, tak samo jak top 10 najdluzych polaczen z serwerem.


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

­

 

@CasTroll

W głównym poście jest instrukcja

 

@Nileox

Zrób reupload :D

 

@Easy.

Skonfigurowana baza danych?

 

@1361622928-U485574.pngvans1208

Maybe in furture :)

 

 

Co do błędu z funkcją getChannel. Zostanie poprawiony w nastepnym updacie, tak samo jak top 10 najdluzych polaczen z serwerem.

Jaka zas baze danych ;f przy wyłączeniu bota pisze mi " no screen sesion " czy jakoś tak

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Mam problem, bot działa zmienia wszystko w kanałach itd itp, ale dalej już nie działa ;/, , włączy zrobi szybki update kanałów, i znika ;/ i już nic dalej nie działa nie zmienia godziny żadna funkcja jakby nie żyje 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...