Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@artur8889

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 49

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 53

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 59

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 87

 

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok już poradziłem sobie z tym błędem aczkolwiek inny błąd w top 10 a mianowicie:

4. [ ur l=client://18 /7kAUrJNsVehU b+UILvc2x0 BqfaI=~Hi ; ) MaT!]Hi ; ) MaT![/url] polaczyl sie z serwerem 22 razy 

7. [u rl=client://8 /cnWxs1Y7z +Bcxs6BtOdA+yr9  bdw=~MUSIC-BOT %5BP GS-T S3.PL%5D% 5DMUSIC-BOT  %5BPGS-TS3.PL][/url] polaczyl sie z serwerem 5 razy 

 

Co zrobić? Bo tak każdy będzie mógł włamać się na dane konto.

[Zrobiłem spacje bo się usuwało]

Opublikowano

Ok już poradziłem sobie z tym błędem aczkolwiek inny błąd w top 10 a mianowicie:

4. [ ur l=client://18 /7kAUrJNsVehU b+UILvc2x0 BqfaI=~Hi ; ) MaT!]Hi ; ) MaT![/url] polaczyl sie z serwerem 22 razy 

7. [u rl=client://8 /cnWxs1Y7z +Bcxs6BtOdA+yr9  bdw=~MUSIC-BOT %5BP GS-T S3.PL%5D% 5DMUSIC-BOT  %5BPGS-TS3.PL][/url] polaczyl sie z serwerem 5 razy 

 

Co zrobić? Bo tak każdy będzie mógł włamać się na dane konto.

[Zrobiłem spacje bo się usuwało]

 

 

@artur8889

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 49

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 53

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 59

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 87

 

 

 

Pisz w jednym poście/edytuj post.

 

W pliku functions/top10connections daj to hastebin - kliknij, powinno Ci działać normalnie.

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie działa lecz jest jeden problem. Bo wyłącza się po około 24h pracy. Dokładnie sam bot bo ABot @ Commander  zostaje. 

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie działa lecz jest jeden problem. Bo wyłącza się po około 24h pracy. Dokładnie sam bot bo ABot @ Commander  zostaje. 

 

Sprawdzałeś czy czasem nie przeciąża maszyny? Bądź podaj logi.

Opublikowano
root@oskar1331pt:/home/ABot# php core.php
PHP Parse error:  syntax error, unexpected '$config' (T_VARIABLE) in /home/ABot/config/teamspeak.php on line 112
pozdro...
Opublikowano

 

root@oskar1331pt:/home/ABot# php core.php
PHP Parse error:  syntax error, unexpected '$config' (T_VARIABLE) in /home/ABot/config/teamspeak.php on line 112

pozdro...

 

 

Błąd wynika z błędnego wypełnienia configu. Pozdro :v

Opublikowano

@gtkuba

Problem z konfiguracją połączenia

 

@1361622928-U485574.pngVerm

Też zapewne problem z konfiguracją, ewentualnie - uruchom bota komendą php core.php -i 1

I pokaz co wypluwa


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Witam,

 

Bock fajny, ale nie wiem czemu nie działa. Log oraz konsola czysta 0 errorów, a bot nadal się nie łączy na serwer nie widać go. Konfiguracja jest dobra, gdyby było coś nie tak logi by coś pokazały.

 

Co radzicie? Jakie mogą być przyczyny?

Opublikowano

Po wpisaniu  php core.php -i 1 pokazuje

-bash: php: command not found

W logu pokazuje tylko start i stop bota. Screen i php5 zainstalowane.

 

Opublikowano

Zainstaluj php :D

 

apt-get install php5

 

oraz screena

 

apt-get install screen

Opublikowano

Nie wiem jakim sposobem się nie zainstalował php teraz już siedzi.

 

http://hastebin.com/mucuyibina.vhdl - MÓJ CFG

 

Po wpisaniu ponownie komendy pokazuje taki error:

PHP Parse error:  syntax error, unexpected '309' (T_LNUMBER), expecting ')' in /ABot/config/teamspeak.php on line 48

309 to ID kanału na której jest udzielana pomoc tylko nie rozumie tego błędu. Co radzisz?

 

 

Po wpisaniu na głównym czacie nie działają również komendy !help, !meeting

Opublikowano

Nie wiem jakim sposobem się nie zainstalował php teraz już siedzi.

 

http://hastebin.com/mucuyibina.vhdl - MÓJ CFG

 

Po wpisaniu ponownie komendy pokazuje taki error:

PHP Parse error:  syntax error, unexpected '309' (T_LNUMBER), expecting ')' in /ABot/config/teamspeak.php on line 48

309 to ID kanału na której jest udzielana pomoc tylko nie rozumie tego błędu. Co radzisz?

 

 

Po wpisaniu na głównym czacie nie działają również komendy !help, !meeting

 

Popraw 

28 => array( 'groups' => array(139,120,121),
 'user_msg' => 'user_msg.txt',
 'admin_poke' => 'admin_poke.txt')

na

28 => array(     'groups' => array(139,120,121),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),

Opublikowano

a mógłby mi ktoś wyjaśnić tą linijkę

 

 

$config['channelgroup']['channels'] = array(331 => 28, 332 => 29); //id kanału => id grupy
które to grupy a które id kanałow ?

MLhIXmj.gif

Opublikowano

 

a mógłby mi ktoś wyjaśnić tą linijkę

$config['channelgroup']['channels'] = array(331 => 28, 332 => 29); //id kanału => id grupy
które to grupy a które id kanałow ?

 

 

331,332 id kanału 

28, 28 id grupy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...