Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
mam takie coś po wpisaniu komendy php core.php -i 1

root@fajny:~/ABot# PHP Parse error:  syntax error, unexpected ';' in /root/ABot/config/teamspeak.php on line 89

-bash: PHP: command not found

 

 

89 line
$config['afkchecker']['afkgroup'] = 50; //ID rangi AFK

MLhIXmj.gif

Opublikowano

 

mam takie coś po wpisaniu komendy php core.php -i 1
root@fajny:~/ABot# PHP Parse error:  syntax error, unexpected ';' in /root/ABot/config/teamspeak.php on line 89
-bash: PHP: command not found
 
 
89 line
$config['afkchecker']['afkgroup'] = 50; //ID rangi AFK

 

 

gdzieś nad pod nie masz ; na końcu linii. 

 

 

matej654321 poprawione teraz już po wpisaniu komendy żaden błąd się nie pojawia, a bot nadal nie działa :>

 

Na serwerze jest? Pojawia się w procesach? Co rozumiesz przez "nie działa"?

Opublikowano

Nie działa wg nie pojawia się na serwerze, nie działają komendy !help, !meeting.

        Starting ABot v0.4...
        Created by ArrMeeR.
Opublikowano

Nie działa wg nie pojawia się na serwerze, nie działają komendy !help, !meeting.

 

Odpal go: 

php core.php -i 1

I daj co terminal wypluje. 

Opublikowano
./bot.sh: 3: [: =: unexpected operator
./bot.sh: 15: [: =: unexpected operator


Taki mam problem. Wszystko jest jak było, w jeden dzień po prostu boty padły i po starcie wyskakuje to.
Jak wpisuje php to nic nie wypluwa, czyste pole i tyle.
Opublikowano

Sprawdzałem wydajność serwera czy czasami bot nie obciąża zbytnio serwer i dlatego się restartuję. Jednak nie. Obciążenie proc na poziomie 15% a wolnego RAM to około 500. 

Gdy uruchamiam bota komendą

 

 

wypluwa:

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 49
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 53
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 59
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 87
 
Przypomnę (bot się wyłącza co jakieś 20h. "ABot @ Commander":  zostaje nadal połączony.)
 
System na którym stoi to Debian 7 x64
Opublikowano

Nie wiem czy to błąd ale pisze mi że nie odnaleziono screen'u.

 

                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@ts-****:/home/boty/ABot# ./bot.sh stop

                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found.
No screen session found.
ABot:  wylaczony!
Opublikowano

 

Nie wiem czy to błąd ale pisze mi że nie odnaleziono screen'u.

                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@ts-****:/home/boty/ABot# ./bot.sh stop

                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found.
No screen session found.
ABot:  wylaczony!

 

Nie może odnaleźć screena. Usuń screena i zainstaluj jeszcze raz, to samo zrób z plikami.

Potem dopiero włącz starterem.

 

 

Sprawdzałem wydajność serwera czy czasami bot nie obciąża zbytnio serwer i dlatego się restartuję. Jednak nie. Obciążenie proc na poziomie 15% a wolnego RAM to około 500. 

Gdy uruchamiam bota komendą

 

 

wypluwa:

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 49
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 53
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 59
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/bot/bot/core.php on line 87
 
Przypomnę (bot się wyłącza co jakieś 20h. "ABot @ Commander":  zostaje nadal połączony.)
 
System na którym stoi to Debian 7 x64

 

 

Błąd z konfiguracji, wgraj jeszcze raz pliki i wypełnij config.

Opublikowano

@artur8889

Dzięki xD 

takie coś wypluwa 

PHP Notice:  Undefined index: actual in /home/bot/bot/functions/welcomemsg.php o n line 24
PHP Warning:  array_diff(): Argument #2 is not an array in /home/bot/bot/functions/welcomemsg.php on line 24
Opublikowano

 

root@vps257932:~# cd ABot

root@vps257932:~/ABot# ./bot.sh start
 
        Starting ABot v0.4...
        Created by ArrMeeR.
 
root@vps257932:~/ABot# ./bot.sh start
 
        Starting ABot v0.4...
        Created by ArrMeeR.
 
root@vps257932:~/ABot# php core.php -i 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
root@vps257932:~/ABot#
 

 

Tak to u mnie wygląda, nie wiem co się zwalilo.....
Prawa nadałem wszędzie, bo wcześniej było ze nie mam uprawnień.
Teraz nawet się nie chce połączyć...... 
A skonfigurowanego mam dobrze, bo wcześniej działało i się z dnia na dzien zwalilo,

czas się zatrzymał a Poke przestało działać.
Ściągnąłem nową wersje, pisze dalej niby że mam 0.4,

wypełniłem config tak jak było tam i nadal nic......

Wpisując screen -ls, nie widać botów, nie chcą się nawet połączyć.

Opublikowano

 

@buniol2525

Sprawdź czy bot nie ma flood bana

Mógłbyś wytłumaczyć jak?

Jestem na TS3 u was, czekam na kanale "Problem z serwerem TS3"

 

@Edit

Dodałem go do whitelisty i nadal nie odpala........

 

 

Jeśli masz logi to sprawdź w logach, jeśli w ogóle nie chce się połączyć to dostał flood bana.

Zwiększ flood bana dodaj IP maszyny do whitelisty.

Opublikowano

Kolejne błędy się wysypały:

 

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /ABot/functions/autopoke.php on line 30
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /ABot/functions/channelgroup.php on line 20


PHP Warning:  array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /ABot/functions/adminlist.php on line 29
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /ABot/functions/adminlist.php on line 79
 

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /ABot/functions/welcomemsg.php on line 46

 

Może mam coś w configu źle ustawionego ?

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...