Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@nik5PL

Odpal komendą

php core.php -i 1

I zobacz co wyszło

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /root/ABot/include/connect.php:4
Stack trace:
#0 /root/ABot/functions/top10connections.php(14): require_once()
#1 /root/ABot/core.php(28): include_once('/root/ABot/func...')
#2 {main}
  thrown in /root/ABot/include/connect.php on line 4

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie działa mi większość funkcji po reinstalacji serwera

Opublikowano

@k0go

Napisz na PW lub GG

 

 

A co w przypadku 2 rang mężczyzna i kobieta w opcji autoregister?

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano
 

-e \x1b[31;01m                                                                       \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m                ****************                     \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m                * | \x1b[36;01m ABot v0.6.3 \x1b[31;01m  | *              \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m                ****************                    \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m              \x1b[36;01m Zakaz rozpowszechania.   \x1b[31;01m             \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m              \x1b[36;01m Autor: ArrMeeR. \x1b[31;01m                       \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m                                                                        \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m  \x1b[36;01m Dziekuje za uzywanie moich aplikacji. \x1b[31;01m        \x1b[39;49;00m
-e \x1b[31;01m  \x1b[36;01m Pozdrawiam, ArrMeeR. \x1b[31;01m                              \x1b[39;49;00m
./bot.sh: 25: ./bot.sh: [[: not found
./bot.sh: 32: ./bot.sh: [[: not found
-e \x1b[32;01m Usage: ./bot.sh {start/stop} \x1b[39;49;00m

Nie wiem co sie dzieje wgl xD

Opublikowano

@artur8889

 

Chodzi mi o to, że przy 2 rangach np.: Zarejestrowany i Zarejestrowana na serwerze i ustawimy sobie np. rejestracja  po 10 dniach to bot przydzieli też tym co mają Zarejestrowana rangę. Czy dałoby dopisać funkcję co też sprawdza czy ma ktoś 2 rangę i wtedy nadaje ?

Opublikowano

Bot chodzi normalnie na php5/php7

Ale napisany na odpierdol wszystko, żeby kilka skryptów zjadało ~ 50% procesora ? 0_o Śmiech na sali, tłumaczenie, że tak tylko w wersji darmowej jest głupotą, mogłeś zakodować to wszystko dokładnie jak ma Mbot i dać mniej funkcji w wersji darmowej a tak to dla Ciebie nic dziwego, że darmowa wersja cała zbugowana i przeciąża maszyny, że nie można nawet tego testować bo jest gównem tyle w temacie..

3aff9cc523.jpg

 

3affc8d0d2.jpg

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@Krzysztofa

Nie podoba się? To nie musisz korzystać. Dobrze wiem, jaka jest darmowa wersja i wiele razy o tym mówiłem.

Chcesz to se korzystaj z mbota. Gdyby darmowa wersja działała jak płatna to by nie miało sensu, bo nikt by nie kupował płatnej ;)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Bot chodzi normalnie na php5/php7

 

Ale napisany na odpierdol wszystko, żeby kilka skryptów zjadało ~ 50% procesora ? 0_o Śmiech na sali, tłumaczenie, że tak tylko w wersji darmowej jest głupotą, mogłeś zakodować to wszystko dokładnie jak ma Mbot i dać mniej funkcji w wersji darmowej a tak to dla Ciebie nic dziwego, że darmowa wersja cała zbugowana i przeciąża maszyny, że nie można nawet tego testować bo jest gównem tyle w temacie..

 

3aff9cc523.jpg

 

3affc8d0d2.jpg

Trzymaj screena z wersji płatnej ;) Bot zużywa naprawdę mało zasobów, polecam :)

 

https://gyazo.com/647aec4a12e9419a485372fd5a166158

Opublikowano

Piszę: cd /root/ABot

następnie ./bot.sh start i pisze mi persmision denied .

po wpisaniu core.php -i 1  core.php -i 2 żaden bład mi nie wyskakuje 

prosze o szybka odpowiedzi z gory dzieki:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...