Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Witam, mam pewien problem z ramem i botem. Otóż gdy włączam Abota to zużycie ramu przez tego bota wynosi ok 200MB. Po dwóch godzinach działania jest już 1,2 GB. Może coś źle skonfigurowałem? Ogólnie jak to naprawić? (wersja darmowa)

To jest normalne ;)

Niestety musisz co jakiś czas restartowac bota lub dodać polecenie do crona 

 

 

Mam pewien problem - otóż bot o pełnej godzinie się wyłącza, ale potem o pełna godzina i 1 minuta to już się nie włącza. Jak to trzeba skonfigurować?

Opublikowano

Jak odpalam bota, to nie wchodzi on w ogóle na serwer, gdy robie to "debugowanie" to mi wywala tylko puste miejsce, jakby:

 

echo

echo

echo

echo

 

i żadnego tekstu, nic nie ma.

Opublikowano

Mam problem jak odpalam bota ./bot.sh start wyświetla się:
 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
 
I nic się więcej nie dzieje. Bot nie wbija na serwer. Jak odpalę komendę php core.php -i 1 konsola wypluwa 
 

ABot wersja 0.6.3
Instancja ABot @ Aktualizator wystartowała pomyślnie
Zaladowano 15 funkcji
Autor bota: Artur ArrMeeR Fijalkowski
 
Konsola bota:
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59
^C
 

i tak w kółko leci. Jak odpalę php core.php -i 2 wyświetla się
ABot wersja 0.6.3
Instancja ABot @ Commander wystartowała pomyślnie
Zaladowano 4 komendy
Autor bota: Artur ArrMeeR Fijalkowski

 

Nie wiem co może być nie tak bazę danych skonfigurowałem i zaimportowałem plik bot.sql 

 

Prosiłbym o pomoc

Opublikowano

Mam problem jak odpalam bota ./bot.sh start wyświetla się:

 

                ****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

 

I nic się więcej nie dzieje. Bot nie wbija na serwer. Jak odpalę komendę php core.php -i 1 konsola wypluwa 

 

 

ABot wersja 0.6.3

Instancja ABot @ Aktualizator wystartowała pomyślnie

Zaladowano 15 funkcji

Autor bota: Artur ArrMeeR Fijalkowski

 

Konsola bota:

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

^C

 

 

i tak w kółko leci. Jak odpalę php core.php -i 2 wyświetla się

ABot wersja 0.6.3

Instancja ABot @ Commander wystartowała pomyślnie

Zaladowano 4 komendy

Autor bota: Artur ArrMeeR Fijalkowski

 

Nie wiem co może być nie tak bazę danych skonfigurowałem i zaimportowałem plik bot.sql 

 

Prosiłbym o pomoc

masz napisane w czym jest blad lokalizacja pliku /home/abot/functions/welcomemsg.php czyli blad jest w welcomemsg na lini 59 odpal plik w notepadzie ++ lub czyms podobnym i sprawdz co tam masz napisane :/.

Opublikowano

Gdy odpalam bota on się włącza ale nie wchodzi na serwer .

 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
 
A gdy sprawdzam bota komendą php core.php -i id_instancji konsola odsyła:
 
 
 
PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/ABot/include/connect.php:4
Stack trace:
#0 /home/ABot/functions/top10connections.php(14): require_once()
#1 /home/ABot/core.php(28): include_once('/home/ABot/func...')
#2 {main}
  thrown in /home/ABot/include/connect.php on line 4
 
W czym może tkwić problem, bot został podłączony do bazy danych 
 
 
Opublikowano

 

Mam problem jak odpalam bota ./bot.sh start wyświetla się:

 

                ****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

 

I nic się więcej nie dzieje. Bot nie wbija na serwer. Jak odpalę komendę php core.php -i 1 konsola wypluwa 

 

 

ABot wersja 0.6.3

Instancja ABot @ Aktualizator wystartowała pomyślnie

Zaladowano 15 funkcji

Autor bota: Artur ArrMeeR Fijalkowski

 

Konsola bota:

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/abot/functions/welcomemsg.php on line 59

^C

 

 

i tak w kółko leci. Jak odpalę php core.php -i 2 wyświetla się

ABot wersja 0.6.3

Instancja ABot @ Commander wystartowała pomyślnie

Zaladowano 4 komendy

Autor bota: Artur ArrMeeR Fijalkowski

 

Nie wiem co może być nie tak bazę danych skonfigurowałem i zaimportowałem plik bot.sql 

 

Prosiłbym o pomoc

masz napisane w czym jest blad lokalizacja pliku /home/abot/functions/welcomemsg.php czyli blad jest w welcomemsg na lini 59 odpal plik w notepadzie ++ lub czyms podobnym i sprawdz co tam masz napisane :/.

 

tu masz cały plik welcomemsg.php nie wiem co moze byc nie tak --> https://hastebin.com/rezomifaro.xml

Opublikowano

@haha_22

Jaką masz wersje php?

 

@1361622928-U485574.pngAlanexXx123

Zostałeś wprowadzony w błąd :D dlatego proszę osoby, które się nie znają o to, żeby nie próbowały udzielać pomocy.

Bot wchodzi na serwer? Wygląda na to, że nie może pobrać listy użytkowników


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@haha_22

Jaką masz wersje php?

 

@1361622928-U485574.pngAlanexXx123

Zostałeś wprowadzony w błąd :D dlatego proszę osoby, które się nie znają o to, żeby nie próbowały udzielać pomocy.

Bot wchodzi na serwer? Wygląda na to, że nie może pobrać listy użytkowników

Aktualizator nie ale Commander tak

Opublikowano

@haha_22

Jaką masz wersje php?

 

@1361622928-U485574.pngAlanexXx123

Zostałeś wprowadzony w błąd :D dlatego proszę osoby, które się nie znają o to, żeby nie próbowały udzielać pomocy.

Bot wchodzi na serwer? Wygląda na to, że nie może pobrać listy użytkowników

 

Wersje PHP mam 7 i 5 

Opublikowano

Posiadam tego bota na oddzielnej maszynie, bot wgl nie chce połączyć się z bazą danych próbowałem wszystkiego. Nawet odblokowywałem jakieś porty przez mysql bo myślałem że mam zablokowany dostęp na zewnętrzne ip lecz nic. W configu wszystko się zgadza lecz bazy danych nie wczytuję. Szkoda 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

@Wonoace co ty przecież to podstawa xD zrobiłem katalog abot i wrzuciłem plik. potem zrobiłem kolejny z dużej litery myślalem że coś da a pod sam koniec do katalogu mysql. zrobiłem z kilka restartów i nic po prostu nie wykrywa

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Tak, wszystko podałem i nie wczytuje.. bot normalnie działa lecz głównie chodzi o top 10 w include też dałem ip numeryczne głównej maszyny gdzie leży ts

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Polecam wgrać nową wersję bota skonfigurować ip hasło query i bazę danych i włączyć bota od nowa

Polecam wgrać nową wersję bota skonfigurować ip hasło query i bazę danych i włączyć bota od nowa

Kontakt:

Discord: heraqu#6670

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...