Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

@TeJkuu

W bazie danych się dodają rekordy? Wrzuciłeś plik abot.sql do bazy?

Rekordy się dodają, tak samo wrzuciłem abot do bazy i ustawilem polaczenie.

Jak odpalam bota wszystko jest ok, później automatycznie po 5-10 minutach kanał jest pusty, tak jakby nie pobierało danych.

 

 

Spróbuj odpalić bota nie na screenie i zobacz czy nie wyrzuca jakiś błędów w konsoli. 

 

Lub wejdź w screena i podaj co tam się wyświetliło. 

 

Tym zobaczysz jaki PID ma proces --> screen -ls

Potem screen -r PID

I zobaczysz co bot ma Ci do powiedzenia ;)  

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
I nie wchodzi na ts3?

Czemu?

 

+
-bash: php: command not found
 

Opublikowano

                ****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

I nie wchodzi na ts3?

Czemu?

 

+

-bash: php: command not found

 

 

Wpisz

php core.php -i 1

I napisz co ci konsola wypluje ;d

Opublikowano

 

                ****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

I nie wchodzi na ts3?

Czemu?

 

+

-bash: php: command not found

 

 

Wpisz

php core.php -i 1

I napisz co ci konsola wypluje ;d

 

-bash: php: command not found

 

Opublikowano

 

 

                ****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

I nie wchodzi na ts3?

Czemu?

 

+

-bash: php: command not found

 

 

Wpisz

php core.php -i 1

I napisz co ci konsola wypluje ;d

 

-bash: php: command not found

 

 

apt-get install php5

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

 

 

 

                ****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

I nie wchodzi na ts3?

Czemu?

 

+

-bash: php: command not found

 

 

Wpisz

php core.php -i 1

I napisz co ci konsola wypluje ;d

 

-bash: php: command not found

 

 

apt-get install php5

 

Reading package lists... Done

Building dependency tree

Reading state information... Done

Package php5 is not available, but is referred to by another package.

This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or

is only available from another source

 

E: Package 'php5' has no installation candidate

 

Wpisuje to php core.php -i 1 I

-bash: php: command not found

 

Opublikowano

 

 

 

 

****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

I nie wchodzi na ts3?

Czemu?

 

+

-bash: php: command not found

 

Wpisz

php core.php -i 1
I napisz co ci konsola wypluje ;d

 

-bash: php: command not found

 

apt-get install php5

 

Reading package lists... Done

Building dependency tree

Reading state information... Done

Package php5 is not available, but is referred to by another package.

This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or

is only available from another source

 

E: Package 'php5' has no installation candidate

 

Wpisuje to php core.php -i 1 I

-bash: php: command not found

 

apt-get update && apt-get upgrade -y

 

apt-get install php5 mysql-server mysql-client phpmyadmin

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

root@ip17:/home/abot# apt-get install php5 mysql-server mysql-client phpmyadmin Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
Package php5 is not available, but is referred to by another package.
This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
is only available from another source

E: Package 'php5' has no installation candidate
root@ip17:/home/abot# php core.php -i 1
-bash: php: command not found
root@ip17:/home/abot#

I nic


HELP ME ;c

Opublikowano

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4
Stack trace:
#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()
#1 /home/abot/core.php(28): include_once('/home/abot/func...')
#2 {main}
  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4
 O Co chodzi?

Opublikowano

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4

Stack trace:

#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()

#1 /home/abot/core.php(28): include_once('/home/abot/func...')

#2 {main}

  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4

 O Co chodzi?

Jaką masz wersję PHP?


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

 

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4

Stack trace:

#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()

#1 /home/abot/core.php(28): include_once('/home/abot/func...')

#2 {main}

  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4

 O Co chodzi?

Jaką masz wersję PHP?

 

php5

 

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4

Stack trace:

#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()

#1 /home/abot/core.php(28): include_once('/home/abot/func...')

#2 {main}

  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4

 O Co chodzi?

Jaką masz wersję PHP?

 

php5

Opublikowano

 

 

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4

Stack trace:

#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()

#1 /home/abot/core.php(28): include_once('/home/abot/func...')

#2 {main}

  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4

 O Co chodzi?

Jaką masz wersję PHP?

 

php5

 

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4

Stack trace:

#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()

#1 /home/abot/core.php(28): include_once('/home/abot/func...')

#2 {main}

  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4

 O Co chodzi?

Jaką masz wersję PHP?

 

php5

 

Wpisz

php -v

i podaj wynik tej komendy


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@artur8889

Bot Działa ale po paru minutach sam się wyłącza pomocy!

 

@Edit;

wersja php:

PHP 7.0.15-0ubuntu0.16.04.4

Darmowa wersja ABota zżera bardzo dużo ramu.Może po prostu wywala ci bota przez koniec ramu? :)

 

 

Proszę o pomoc ponieważ bot mi nie wchodzi na ts3

Bez podania żadnych informacji pomocy raczej nie otrzymasz.Podaj co wypluwa konsola czy coś.

Opublikowano

Bot nie zmienia swojej nazwy:
Ma nazwę typu: "serveradmin from 127.0.0.1:37192", chociaż w configu jest inna, jakieś rady jak to naprawić?

Opublikowano

@artur8889 

dziwny problem mam dobrze ustawionego abota ale nie laczy sie z serwerem a jak sie polaczy to tylko 1 instancja wpisuje ta komende nan wypluwanie ale nic ni ema czyto wiesz w czym prbolem moze co doinstalowac ?

Opublikowano

Proszę o pomoc bot nie wbija jak odpalam przez ./bot.sh start to pisze

 

./bot.sh start
 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
 
nic dalej nie pisze a gdy przez php core.php -i 1 wywala ten błąd
 
PHP Parse error:  syntax error, unexpected ',' in /home/bot/config/teamspeak.php on line 172
 
 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...