Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Jeżeli macie jakieś problemy związane z wgraniem lub konfiguracją tego ABota na swojego vps, albo wyskakują tobie jakieś błędy, a nie potrafisz sobie z nimi poradzić, to z chęcią tobie pomogę.

 

Kontakt:

       Gadu Gadu: 48960114

Jak ty nie masz o tym pojęcia.....

Od pomocy przy bodzie jestem ja i Artur...

Ty sam pytałeś się wczoraj cały czas mnie co masz robić, a teraz nagle chcesz pomocy udzielać ehhh....

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 
 
 

 

                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                         
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@vps5769543:/home/abot# ^C
root@vps5769543:/home/abot# cd /home/abot/config/
root@vps5769543:/home/abot/config# php teamspeak.php
PHP Parse error:  syntax error, unexpected ')' in /home/abot/config/teamspeak.php on line 65
root@vps5769543:/home/abot/config#
 
o co chodzi ? xD
 
I na serwer wchodzi tylko bot Comennder
 
Opublikowano

Teraz takie xD

 

PHP Warning:  fopen(config/messages/reklama.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/abot/config/teamspeak.php on line 76
PHP Warning:  fopen(config/messages/reklama.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/abot/config/teamspeak.php on line 77
PHP Warning:  filesize(): stat failed for config/messages/reklama.txt in /home/abot/config/teamspeak.php on line 77
PHP Warning:  fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/abot/config/teamspeak.php on line 77

 

Zrobił tylko takie cuś i conection lost xD

 

<22:04:55> Kanał "▪ Lista Administracji" został zmieniony przez "ABot @ Aktualizator"
<22:04:55> Nazwa kanału "▪ Online :" została zmieniona na "Online: 2" przez "ABot @ Aktualizator"
<22:04:55> Nazwa kanału "Godzina: 20:16" została zmieniona na "Godzina: 22:06" przez "ABot @ Aktualizator"
 

Opublikowano

Witam, mam problem z botem

 

PHP Parse error:  syntax error, unexpected '' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or number (T_NUM_STRING) in /home/bot/abot/config/teamspeak.php on line 37
 
pomoze ktos? prosze!
Opublikowano

@artur8889 wiem ze gdzies tu, ale nwm gdzie

 

$config['autopoke']['enabled'] = true; //Wlaczyc czy wylaczyc
    $config['autopoke']['admins_groups'] = array(99);     //waszystkie grupy adminow TeamSpeak3
    $config['autopoke']['messages'] = array(
        1233 => array(     'groups' => array(99),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),
 
   1077 => array(     'groups' => array(99),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt')
);
Opublikowano

Masz jakiś problem z botem, bądź wyskakują ci jakieś błędy?

 

Napisz do mnie na Gadu Gadu: 48960114 , z miłą chęcią ci pomoge.

Opublikowano

@artur8889

 

Witam, mam problem z botem

 

PHP Parse error:  syntax error, unexpected '' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or number (T_NUM_STRING) in /home/bot/abot/config/teamspeak.php on line 37
 
pomoze ktos? prosze!

 

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Mam problem ponieważ jak wchodze na kanał który daje prywant kanał nic sie nie dzieje.

239137.gif

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngKalambur99

Baze danych zainstalowałeś?

Nie, myślałem, że bazę danych trzeba zainstalować jak chce się miec top 10.

Byłbyś tak miły i napisałbyś mi jak zainstalować bazę danych? ;) (Nie jestem specjalnie dobry w tych tematach)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngKalambur99

apt-get install mysql-server

mysql -u root -p (enter i podajesz haslo, ktore ustawiles przy instalacji mysql)
create database abot;
use abot;
source /sciezka/do/pliku/abot.sql;
quit;

I uzupełniasz w include/connect.php hasło do bazy danych.


Pozdrawiam, ArrMeeR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...