Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Kopsiak

Nie ma co mieszać w core.php bo tam nie ma błędów :) Wgraj fabryczny core.php

Po prostu bota uruchamiasz komendą albo ./bot.sh start albo php core.php -i 1

A Ty prawdopodobnie uruchamiasz go php core.php


Pozdrawiam, ArrMeeR

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie działają automatyczne kanały.

Config:

	//Nadawanie kanalu prywatnego po wejsciu na kanalu
	$config['getchannel']['enabled'] = true;
	$config['getchannel']['cid'] = 94; //id kanalu, na ktorym po wejsciu nadaje kanal
	$config['getchannel']['pid'] = 93; //Strefa kanalow prywatncy
	$config['getchannel']['groups'] = array(48); //Jedną z tych grup trzeba posiadac, aby otzymac kanal prywatny
	$config['getchannel']['channel_group'] = 9; //Id glownej rangi kanalowej
	$config['getchannel']['sub_channels'] = 3; //ilosc podkanalow
	$config['getchannel']['interval'] = array('days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 0,'seconds' => 1); //Po jakim czasie od wejscia na kanal ma nadawac kanal prywtny
	$config['getchannel']['data'] = '1970-01-01 00:00:00'; 
	

Jak mam Channel Admina na kanale AUTO wtedy spami, że mam już kanał i mnie mova i nic się nie dzieje. Jak wbiję jako random nic się nie dzieje. w pid podałem id spaceru,  w którego podkanałach mają być nowe kanały


sygnatura_mpc.png

 

Opublikowano

@Breaks^^

Baza danych skonfigurowna?

 

@mikigal

To jest bug w darmowej wersji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano


root@minecraft:/home/abot# php core.php -i 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4

Stack trace:

#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()

#1 /home/abot/core.php(26): include('/home/abot/func...')

#2 {main}

  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4

 

root@minecraft:/home/abot# php core.php -i 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4

Stack trace:

#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()

#1 /home/abot/core.php(26): include('/home/abot/func...')

#2 {main}

  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4

root@minecraft:/home/abot#

 

Opublikowano
root@minecraft:/home/abot# php core.php -i 1









PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4
Stack trace:
#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()
#1 /home/abot/core.php(26): include('/home/abot/func...')
#2 {main}
  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4
 
root@minecraft:/home/abot# php core.php -i 2









PHP Fatal error:  Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/abot/include/connect.php:4
Stack trace:
#0 /home/abot/functions/top10connections.php(14): require_once()
#1 /home/abot/core.php(26): include('/home/abot/func...')
#2 {main}
  thrown in /home/abot/include/connect.php on line 4
root@minecraft:/home/abot#

apt-get install mysql-client


sygnatura_mpc.png

 

Opublikowano

Mysgl:

 

root@minecraft:/home/abot# apt-get install mysql-client
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
mysql-client is already the newest version (5.7.16-0ubuntu0.16.04.1).
0 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 5 not upgraded.
root@minecraft:/home/abot#
 

 

PHP:

 

root@minecraft:/home/abot# apt-get install php
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
php is already the newest version (1:7.0+35ubuntu6).
0 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 5 not upgraded.
root@minecraft:/home/abot#
 

Wszystko jest..

Opublikowano

Mi za to bot nawet nie wchodzi na serwer, mimo iż w konsoli zwraca wartość pozytywną. Jest php, jest mysql... dane serwera podane w configu.

Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem... Ból mówi, kiedy jesteś poważnie ranny... A wiesz, co jest w bólu najlepsze? Pokazuje, że nie jesteś jeszcze... MARTWY! ~ Kaneki Ken

 

Opublikowano

Dobra, zrobilem reinstala na debian 7 64bit mysql-client zainstalowane php5 tez screen tez, wzystko dobrze wgralem.. A nadal blad.


root@minecraft:/home/abot# ./bot.sh start

                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@minecraft:/home/abot# screen -r
There is no screen to be resumed.
root@minecraft:/home/abot#
 

 

 

A tutaj

 

root@minecraft:/home/abot# php core.php -i 1













root@minecraft:/home/abot#
 

 

 

root@minecraft:/home/abot# php core.php -i 2













root@minecraft:/home/abot#
 

Opublikowano

Mam bazę danych, http://scr.hu/2ufx/rzsqk

Wszystko podlaczone, pod roota haslo do roota dobre, wszystko powinno ok byc.

 

Ale możliwe, że to przez to, że mam na innym serwerze baze danych bo mam 2 vps i na jednym tym wlasnie co mam tego abota, to ma 1gb ram, a na tamtym mam baze danych i phpmyadmin wiec.

 

Dobra, usunalem top10 te i niby dziala, dam ci info co i jak

 

No, i nie dziala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4084514850009411304323.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jak to naprawić :O




 

 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@v51:/opt/ABot v0.6.3# ./bot.sh stop
 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found. < Nie znalazło screen`a> 
ABot:  wylaczony!
root@v51:/opt/ABot v0.6.3#
 
Opublikowano

 

Jak to naprawić :O

 

 

 

 

 

 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@v51:/opt/ABot v0.6.3# ./bot.sh stop
 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found. < Nie znalazło screen`a> 
ABot:  wylaczony!
root@v51:/opt/ABot v0.6.3#

 

Bot wogole ci sie nie uruchomil sprawdz sobie komenda hmm php core.php -i 1 i zobacz co jest zle ustawione .

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

@Aratos

Tak, bez niej bot sie nie uruchomi, chyba, że w configu usuniesz z listy funkcji funkcje top10connections i top10connectiontime, a następnie z folderu functions usuniesz pliki top10connections.php i top10connectiontime.php


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@@artur8889

Niestety nadal wypluwa to samo.

 

Szereg błędów.

 

 

 

Cannot adopt OID in UCD-SNMP-MIB: laLoadInt ::= { laEntry 5 }
Cannot adopt OID in UCD-SNMP-MIB: laConfig ::= { laEntry 4 }
Cannot adopt OID in UCD-SNMP-MIB: laLoad ::= { laEntry 3 }
Cannot adopt OID in UCD-SNMP-MIB: laNames ::= { laEntry 2 }
Cannot adopt OID in UCD-SNMP-MIB: laIndex ::= { laEntry 1 }

 

 

 
To samo w 1 i 2.
Opublikowano

 

Jak to naprawić :O

 

 

 

 

 

 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@v51:/opt/ABot v0.6.3# ./bot.sh stop
 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found. < Nie znalazło screen`a> 
ABot:  wylaczony!
root@v51:/opt/ABot v0.6.3#

 

Masz zainstalowanego screena?

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Opublikowano

Witam.

 

Jeżeli macie jakieś problemy związane z wgraniem lub konfiguracją tego ABota na swojego vps, albo wyskakują tobie jakieś błędy, a nie potrafisz sobie z nimi poradzić, to z chęcią tobie pomogę.

 

Kontakt:

       Gadu Gadu: 48960114

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...