Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak przejsc do głównego folderu z botem?

 

Zależy gdzie go wgrałeś, jeżeli do homa to komenda : cd home/abot a jeżeli do rota do cd abot

1.png

Opublikowano

Ile kosztuje bot i gdzie mogłbym go zakupić ?

Pytałem dzisiaj, to za pełen pakiet trzeba zapłacić 100zł

 

Funkcje:

Automatyczne generowanie listy administracji
Automatyczne przenoszenie użytkowników na kanał AFK po określonym czasie bezczynności bądź nadawanie im specjalnej rangi AFK
Automatyczne informowanie administracji o pobycie użytkownika na kanale pomocy
Automatyczne nadawanie rangi użytkownikowi po określonym czasie spędzonym na serwerze
Automatyczne  sprawdzanie kanałów pod względem aktywności oraz pod względem  poprawności nazwy kanału i filtrowanie nazw kanałów pod względem nie  dozwolonych wyrazów
Automatyczne nadawanie rangi po wejściu na określony kanał
Automatyczne przyznawanie kanału prywatnego po wejściu na określony kanał
Automatyczna zmiana Host Message serwera, wpisywanie tam danych serwerowych
Automatyczne wpisywanie informacji o serwerze w nazwy kanałów
Filtrowanie nicków, pod względem nie dozwolonych wyrazów
Automatyczne wysyłanie wiadomości co określony czas na czacie globalnym
Automatyczne wpisywanie ilości osób online w nazwę serwera
Automatyczne generowanie TOP ilości połączeń
Automatyczne generowanie TOP najdłuższych połączeń
Automatyczne generowanie TOP czasu spędzonego na serwerze
Automatyczne wysyłanie wiadomości powitalnej po wejściu na serwer
Automatyczne wpisywanie ilości kanałów prywatnych w nazwę kanału
Automatyczne wpisywanie ilości wolnych kanałów prywatnych w nazwę kanału
Automatyczne generowanie listy wolnych kanałów prywatnych
Automatyczne tworzenie wolnych kanałów prywatnych, jeżeli ich ilość jest mniejsza niż ustalona w konfiguracji
Automatyczne wpisywanie w nazwę kanału ilość administratorów online, a w opis ich nicki
Automatyczne uzupełnianie luk w kanałach prywatnych
Automatyczne generowanie banneru
Automatyczne nadawanie użytkownikom poziomowych po spędzeniu na serwerze określonego w konfiguracji czasu
Automatyczne generowanie TOP poziomów użytkowników
Automatyczne wpisywanie statusu administracji w nazwę kanału
Automatyczne wpisywanie informacji o podanym w konfiguracji użytkowniku na YouTube w nazwę kanału
Automatyczne wpisywanie informacji o podanym w konfiguracji kanale na Twitch w opis kanału
Automatyczne zabieranie grupy administracyjnej użytkownikowi, gdy jego uid nie jest podane w konfiguracji
Automatyczne zabieranie grup użytkownikowi, gdy ich ilość przekracza ustaloną w konfiguracji
Automatyczne wyrzucanie z serwera użytkowników z włączonym oprogramowaniem VPN
Automatyczne tworzenie kanałów publicznych gdy ich zabraknie
Automatyczne przenoszenie użytkowników z danego kanału w danej grupie na określony w konfiguracji kanał	14:15
Komenda !help - wyświetla listę komend
Komenda !meeting - przenosi administrację na kanał zebrania
Komenda !check - sprawdza kanały prywatne
Komenda !channel - zakłada kanał w strefie prywatnej
Komenda !pokeAll - wysyła poke do wszystkich użytkowników na serwerze
Komenda !pokeGroup - wysyła poke do wszystkich użytkowników w danej grupie na serwerze
Komenda !pwAll - wysyła wiadomość prywatną do wszystkich użytkowników na serwerze
Komenda !pwGroup - wysyła wiadomość prywatną do wszystkich użytkowników w danej grupie na serwerze
Opublikowano

Dzień Dobry, proszę o pomoc,  w jakim folderze ma znajdować się bot, oraz co mam wpisać w tym miejscu: $polaczenie = @new mysqli('localhost', 'root', 'mojehaslo', 'Co tutaj mam wpisać');

Opublikowano

@przemekhq

Bot może być obojętnie w jakim folderze.

 

Tam wpisujesz dane do połączenia się z bazą danych:

@ mysqli('ip bazy danych', 'login do bazy danych', 'haslo do bazy danych', 'nazwa bazy danych');


Pozdrawiam, ArrMeeR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...