Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dlaczego jak odpalam bota to jest napisane że bot działa lecz łączy się na serwer i wywala go i innego bota (banner) a na stronie 

 

 

connection failed, you are banned (you may retry in 178 seconds)

7268414873585011531442.jpeg

Opublikowano

 

dlaczego jak odpalam bota to jest napisane że bot działa lecz łączy się na serwer i wywala go i innego bota (banner) a na stronie 

 

 

connection failed, you are banned (you may retry in 178 seconds)

 

Dodaj IP maszyny do White Listy (plik "query_ip_whitelist.txt").

Opublikowano

Wszystko jest dobrze skonfigurowane i nie działa

Ustawiałem już 4 boty query i wszystko działa jak należy

ABot jak ustawił i uruchomiłem za pomocą komendy ./bot.sh start i nic.

Nie połączyć się ani razu

Dlaczego?

Opublikowano

Mi na płatnej wersji pokazuje po wpisaniu php core.php -i 1 , że nie odnaleziono licencji mimo iż go kupiłem a a Autor bot a nie odpisuje na gg...

lubie-to-png.png

Opublikowano

@artur8889

 

@Edit ze wczesniejszym problemem sobie poradzilem

 

Nie mogę sobie poradzić z tymi instrukcjami:
1. Stwórz bazę danych na serwerze
2. Zaimportuj do niej plik abot.sql
3. W pliku include/connect.php ustaw polaczenie z bazą danych
4. W pliku config/teamspeak.php ustaw kanał, interwał itp.

Zaimportowałem abot.sql do folderu mysql poprzez phpmyadmin (w sensie kliknąłem najpierw na folder mysql po lewej stronie, a potem import i wkleilem zawartosc abot.sql)

moje conncet.php wygląda tak:

 

<?php
// połączenie z mysql
$polaczenie = @new mysqli('localhost', 'root', '', 'abot');
?>

 

a linijka w teamspeak.php tak:

 

//Top 10 polaczen z serwerem
$config['top10connections']['enabled'] = true;
$config['top10connections']['channel'] = 12;
$config['top10connections']['interval'] = array('days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 5,'seconds' => 0); //Co jaki czas ma sprawdzac polaczenia
$config['top10connections']['data'] = '1970-01-01 00:00:00';

 

12 to id kanału który powinien chyba w opisie kanalu pokazac top 10 pokazuje tylko: TOP 10 Ilosci polaczen z serwerem i nic wiecej.

Pomozecie? Mysle ze moglem cos zle zrobic z ta baza.

Opublikowano

@artur8889 mam problem z automatycznym dawaniem rang po wejściu na kanał, mianowicie zrobiłem żeby rejestrował ale użytkownik może mieć 2 rangi czyli kobieta i mężczyzna.

Można jakoś to poprawić żeby mógł tylko jedną mieć ?

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi 

614201483176397906935.png

Opublikowano

67d727e5c9dc459ea6d43e384e57c34b.png

 

Nie tworzy mi kanałów prywatnych... Pid mam ustawiony na 50 czyli "KANAŁY PRYWATNE"

Wszystko w funkcji getchannel działa, prócz tworzenia kanałów. Normalnie wyrzuca mnie z kanału gdy nie mam rangi, lub gdy mam już Channel Admina na innych kanale.

Podsumowując nie działa tworzenie kanałów :P Powiedz mi co źle skonfigurowałem.

Opublikowano

A czy w topicu masz wpisane : wolny ? bo to też ważne.

 

Co do kanałów to ja u siebie nie robiłem pod kanałów tylko normalne kanały w strefie prywatnej i bot normalnie nadaje kanał :)

Opublikowano

Nie, nie mam w topicu wolny :P Gdzie jest jakaś informacja, aby to wpisać xD?

 

Dzięki za pomoc, dopisanie wolny w topic pomogło, wszystko pięknie działa. :)

Opublikowano

Witam.

 

Jeżeli macie jakieś problemy związane z wgraniem lub konfiguracją tego ABota na swojego vps, albo wyskakują tobie jakieś błędy, a nie potrafisz sobie z nimi poradzić, to z chęcią tobie pomogę.

 

Kontakt:

       Gadu Gadu: 48960114

Opublikowano

Gdy wrzuciłem ten plik sql do bazy to nie mogłe w niego klikąć wyskakuję błąd:

Błąd

MySQL zwrócił komunikat: dot.gif

#1142 - SELECT command denied to user 'phpmyadmin'@'localhost' for table 'pma_table_uiprefs' 


 Zrobiłem to samo w bazie danych osobnego hostingu www (nie na moim vpsie tylko dodatkowo mam jeszcze hosting www) to wszystko działo ale i tak bot się nie łączy z bazą danych a podałem wszystko poprawne.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...