Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bot się nie łączy w ogóle z serwerem ..


Jeśli bot wam nie wchodzi na serwer to zwykle jest winą źle skonfigurowanego pliku teamspeak.php. Miałem tak samo - jedynym wyjściem była edycja tego pliku "od początku", najlepiej funkcja po funkcji wrzucając na vpsa, i restartując - wtedy będzie wiadomo gdzie jest błąd. Na początek najlepiej wrzucić samo hasło query i ID kanału na którym mają siedzieć Aktualizator i Commander, i później edytować metodą prób i błędów.

Ale mi nawet z wyłączonymi wszystkimi funkcjami nie chce wejść :P ! To co mam zrobić ? :]

 

1. Bot nie łączy się z serwerem.

2. Wyłączając wszystkie funkcje również bot się nie łączy.

3. Brak błędów.

4. Wszystkie podane dane są poprawne.

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@artur8889 zadam inne pytanie a jak powinno być ustawione?

 

Zredukowane punkty za znaczenie 5

Punkty wymagane do blokowania poleceń 200

Punkty wymagane do blokowania ip 350

 

Specjalnie przed chwilką zmieniłem na podstawową wartość i też bot nie wchodzi.

 

 

Konsola wypluwa tylko tyle:

 

root@(none):/home/abot# cd /home/abot/ && ./bot.sh start

 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@(none):/home/abot# cd /home/abot/ && ./bot.sh stop
 
                ****************
                * |  ABot v0.6.3   | *                                          
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found.
No screen session found.
ABot:  wylaczony!
Opublikowano

@IDGnice

Odpal bota komendą php core.php - i 1

 

root@(none):/home/abot# php core.php - i 1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
root@(none):/home/abot#
 

 

Coś chyba nie zadziałało :c 

 

Dodam że inne boty mi działają ;) 

Opublikowano

Mam problem z dwiema opcjami ponieważ nie chcą mi działać mowa tutaj o top 10 połaczeń i najdłuższego połączenia. Mógłby ktoś krótko i zrozumiale mi wytłumaczyć co mam zrobić żeby mi działało ?

Rekrut
Opublikowano

Właściwie dlaczego ten bot a konkretnie proces o id -1 po kilku godzinach/dniach od odpalenia potrafi z 100mb zrobić 900mb i trzeba go restartować aby nie zapychało całego ramu VPSa?

Opublikowano

 

Może ktoś mi nagrać jak odpala sie tego bota? Prosze!

Nadajesz prawa uruchamiania i ./bot.sh start

 

Ale ja nie wiem jak to zrobić! Możesz mi nagrac? Bym był wdzięczny!

Opublikowano

 

 

Może ktoś mi nagrać jak odpala sie tego bota? Prosze!

Nadajesz prawa uruchamiania i ./bot.sh start

 

Ale ja nie wiem jak to zrobić! Możesz mi nagrac? Bym był wdzięczny!

 

Masz już skonfigurowanego bota?

strange1.jpg

Opublikowano

 

 

 

Może ktoś mi nagrać jak odpala sie tego bota? Prosze!

Nadajesz prawa uruchamiania i ./bot.sh start

 

Ale ja nie wiem jak to zrobić! Możesz mi nagrac? Bym był wdzięczny!

 

Masz już skonfigurowanego bota?

 

Tak

Opublikowano

Jeśli masz już włączony serwer ts3, to teraz tylko w konsoli wpisujesz polecenia

1. chmod +x bot.sh

2. .bot.sh start

 (najlepiej jako sudo - administrator)

Musisz być w katalogu, gdzie jest ten plik - czyli np. cd /home/kuba/bot/

strange1.jpg

Opublikowano

Nagrajcie jak sie to odpala! Bo mam darmowego ts'a! xBraw0x.freets.pw i nie wiem jak tego bota odpalić.

Nagra ktoś jak go odpalić i w jakiej konsoli? bo ja nie wiem!

Musisz mieć VPSa aby odpalić bota ... 

Opublikowano

Nagrajcie jak sie to odpala! Bo mam darmowego ts'a! xBraw0x.freets.pw i nie wiem jak tego bota odpalić.

Nagra ktoś jak go odpalić i w jakiej konsoli? bo ja nie wiem!

Na darmowym serwerze to raczej nie odpalisz. Musisz mieć dostęp do ssh i konta root.

strange1.jpg

Opublikowano

 

Nagrajcie jak sie to odpala! Bo mam darmowego ts'a! xBraw0x.freets.pw i nie wiem jak tego bota odpalić.

Nagra ktoś jak go odpalić i w jakiej konsoli? bo ja nie wiem!

Na darmowym serwerze to raczej nie odpalisz. Musisz mieć dostęp do ssh i konta root.

 

Wystarczy dostęp do query na ts oraz vps z rootem i ssh :) .

A co darmowego to ja mam VPSa za darmo i stawiam zawsze serwer z botem i śmiga ;) 

Opublikowano

 

 

Nagrajcie jak sie to odpala! Bo mam darmowego ts'a! xBraw0x.freets.pw i nie wiem jak tego bota odpalić.

Nagra ktoś jak go odpalić i w jakiej konsoli? bo ja nie wiem!

Na darmowym serwerze to raczej nie odpalisz. Musisz mieć dostęp do ssh i konta root.

 

Wystarczy dostęp do query na ts oraz vps z rootem i ssh :) .

A co darmowego to ja mam VPSa za darmo i stawiam zawsze serwer z botem i śmiga ;)

 

Użytkownik sam powinien się wyrazić, czy ma tylko serwer ts3, czy server vps. A co miałem na myśli? Twój post nie był potrzebny. VPS za darmo? Raczej tam nic nie postawisz...

strange1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...