Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hurtworld] PolskiHurtWorld.eu [x2 | x1000 | x5 | x1 | x150 | x4 | x15 | x10 | x20 | x0 | x50] Steam/NonSteam


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Mam problem, ponieważ nie ładują mi się serwery. Wie ktoś co można z tym zrobić ?

 

Posiadasz wersje 0.3.5.0??

Czy masz włączonego Steam ?

 

Ściągnąłem z internetu patch 3.5.0

steama mam włączonego

możecie mi podać jakiś link do pobrania, może mam jakiś zły.

  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Mam problem, ponieważ nie ładują mi się serwery. Wie ktoś co można z tym zrobić ?

 

Posiadasz wersje 0.3.5.0??

Czy masz włączonego Steam ?

 

Ściągnąłem z internetu patch 3.5.0

steama mam włączonego

możecie mi podać jakiś link do pobrania, może mam jakiś zły.

 

Naszą paczkę znajdziesz tutaj: http://polskihurtworld.xaa.pl/misc.php?page=download

 

 

 

Dzisiaj odbył się WIPE na 3,4,9

Opublikowano

Ej zróbcie z powrotem na s12 żeby itemki nie wypadywały odstraszacie tym graczy. Albo moglibyście zrobić na s13 drop x3. Przemyślcie to. :) pozdro

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zmienie s12 na zwykły LOOT :)

Opublikowano

 

Ej zróbcie z powrotem na s12 żeby itemki nie wypadywały odstraszacie tym graczy. Albo moglibyście zrobić na s13 drop x3. Przemyślcie to. :) pozdro

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zmienie s12 na zwykły LOOT :)

 

 I to mi się podoba będę sprawdzał xD

Opublikowano

 

Niczego nie mogę obiecać lecz rzucę taką propozycję komu trzeba :D

:D

 

Administrator serwera 13 zgodził się na zmiane na x3

Opublikowano

jest jakis serwer tam u was  z tą nową mapą city survival?

Mapa city puki co posiada wiele bugów i niedopracowań przez co gracze za nią nie przepadają.

Ale jak będzie dużo osób to pomyślimy nad serwerem z tą mapą

Opublikowano

Pomagamy jak możemy. Co do kwestii samej rozgrywki czy problemów także zapraszamy na forum gdzie odpowiedz zawsze się pojawi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...