Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hurtworld] PolskiHurtWorld.eu [x2 | x1000 | x5 | x1 | x150 | x4 | x15 | x10 | x20 | x0 | x50] Steam/NonSteam


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie podmieniałeś map w plikach hurtworlda ?

 

Dziekuje, wyskakuje mi jakiś błąd z wczytaniem mapy dokładnie z tym plikiem

diemensland.win64.map możecie mi jakoś pomóc?

 

Nie

  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapytaj na naszym forum a napewno ktoś ci pomoże. Mam słabego neta bo sam bym ci udostępnił :)

 

Macie może jakoś wysłać ten plik?

Opublikowano

 

Zapytaj na naszym forum a napewno ktoś ci pomoże. Mam słabego neta bo sam bym ci udostępnił :)

 

Macie może jakoś wysłać ten plik?

 

Możesz dać linka, jestem słabo ogarnięty na forach xD

Opublikowano

 

 

Zapytaj na naszym forum a napewno ktoś ci pomoże. Mam słabego neta bo sam bym ci udostępnił :)

 

Macie może jakoś wysłać ten plik?

 

Możesz dać linka, jestem słabo ogarnięty na forach xD

 

Polskihurtworld.eu

Opublikowano

 

 

 

 

 

Zapytaj na naszym forum a napewno ktoś ci pomoże. Mam słabego neta bo sam bym ci udostępnił :)

 

Macie może jakoś wysłać ten plik?

 

Możesz dać linka, jestem słabo ogarnięty na forach xD

 

Polskihurtworld.eu

 

Dziekuje

Opublikowano

NOWA MAPA NA S10 

Klient z mapą na naszym forum polskihurtworld.eu

Jutro pojawią się także kolejne serwery z nową mapa!

Opublikowano

NOWA MAPA NA S10 

Klient z mapą na naszym forum polskihurtworld.eu

Jutro pojawią się także kolejne serwery z nową mapa!

Jesteś w stanie dać limla do samego pliku z folderu hurtworld_client/maps/city_survival ?

 

NOWA MAPA NA S10 

Klient z mapą na naszym forum polskihurtworld.eu

Jutro pojawią się także kolejne serwery z nową mapa!

Jesteś w stanie dać limla do samego pliku z folderu hurtworld_client/maps/city_survival ?

 

Ponieważ mam taki internet że pobierze mi sie to za 5 h PS. Powstaną serwery x1 na tej mapie?

Opublikowano

Nie ma problemy ale zalecamy używac naszych paczek gdyż będą tam wszystkie mapy hw które będą na naszych serwerach

Opublikowano

NOWA MAPA NA S10 

Klient z mapą na naszym forum polskihurtworld.eu

Jutro pojawią się także kolejne serwery z nową mapa!

"Jutro powstaną także kolejne serwery z nową mapa!" Czyli kiedy bo dzisiaj jest jutro a ja czekam na x1/x5

Opublikowano

X1 juz powstał z tym ze jest to classic na ktorym nie ma kompletnie żadnej komendy, a ten x5 chodź na dziś obiecany to go nie widze ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

X1 juz powstał z tym ze jest to classic na ktorym nie ma kompletnie żadnej komendy, a ten x5 chodź na dziś obiecany to go nie widze ;D

Dasz mi ip do classica?

Opublikowano

 

X1 juz powstał z tym ze jest to classic na ktorym nie ma kompletnie żadnej komendy, a ten x5 chodź na dziś obiecany to go nie widze ;D

Dasz mi ip do classica?

 

s11.polskihurtworld.eu

 

Za chwilę będzie serwer x5

Opublikowano

 

 

X1 juz powstał z tym ze jest to classic na ktorym nie ma kompletnie żadnej komendy, a ten x5 chodź na dziś obiecany to go nie widze ;D

Dasz mi ip do classica?

 

s11.polskihurtworld.eu

 

Za chwilę będzie serwer x5

 

Za chwilę czyli ile 

Opublikowano

Mam problem, ponieważ nie ładują mi się serwery. Wie ktoś co można z tym zrobić ?

Opublikowano

Mam problem, ponieważ nie ładują mi się serwery. Wie ktoś co można z tym zrobić ?

 

Posiadasz wersje 0.3.5.0??

Czy masz włączonego Steam ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...