Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że to forum jest o cheateach ale ja bardzo długo nie grałem w maple story [Gms] i mam taki problem

 

Gdy robie nowego chara to ma on statsy :

 

-4 LUK

-4 INT

-5 DEX

-12 STR

 

I nie ma kostki do losowania!

 

Help :<

 

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od paru ver. ms tak juz jest , graj dalej i dodawaj do str zeby szybciej wbic 8/10 lv potem od nowa mozesz rozlozyc statystyki ;]

 

 

Opublikowano

konojad

Nie ma i prawdopodobnie nie będzie (działającego).

 

Dakos

Tylko do potworków, reszta jest blokowana automatycznie. Ale dziś zainstalowany został Patch v0.51 więc nic nie wiadomo.

 

EpiC*

http://www.destinyms.net/downloads.php

Na dole strony masz, myślę, że zaufane źródło.

 

Z poważaniem,

Raziel Gamer

Opublikowano

Prosze jakiegos maga i/l albo priesta 85+ ktory uzywa nodelaya o PM(Oferuje dobry exp xP)

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

Nie będzie działał... A poza tym jest już na v51 NoDelay dla maga na forum ;D A i mam pytanie: Czy może ktoś wrzucić na forum ore rushera? Z góry dzięki :P Pozdro

tomek95pl.gif
Opublikowano

A jeszcze jedno pytanko :D : Czy wogóle będzie orerusher na v51? Sorry, że takie głupie pytanie ale bardzo mi na tym zależy :P

tomek95pl.gif
Opublikowano

Moglby mi ktos wrzucic na www Skill.wz ?

Zapomnialem zrobic kopi czystych wz ;/ a mam no delaya tylko na maga w ms a chcem tez na all profy ;]

 

 

Opublikowano

omg , zapomnialem gMS ,66 ;]

 

Edit

juz nie trzeba . zainstalowalem od nowa maple a teraz mam jakis dziwny blad przy starcie

tzn wlanczam maple klikam play i pokazuje mi ten blad ;(

115yqt.jpg

 

 

 

Opublikowano

Koga

Prawdopodobnie GameGuard wolno się ładuje, a Ty niecierpliwie włączasz kilkakrotnie Maple Story. Zrestartuj komputer i włącz Maple Story. Poczekaj chwilkę, jeśli błąd się powtórzy - przeinstaluj grę.

 

Kamil333

Raczej nie. Gdyby za każdą blokadę tracono NX Cash, Nexon stracił by masę graczy. Przykładowo, nabluzgałeś na administratora w czego skutku zostałeś zablokowany na tydzień przy czym tracisz całe NX Cash - dla mnie to jest nonsens.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

 

----------

Raziel Gamer

Opublikowano

Mam takie pytanko, jak odpalic maple story dwa razy? Nie znalazlem nic w google a dobrzeby bylo miec cos takiego.

 

 

 

 

@down

Szukalem na forum wszystkie 10 stron i nic nie znalazlem. Ale milo by bylo gdybys znazazl to dla mnie ten tut, z gory dzieki.

Opublikowano

Siema

nie dziala nexon killers a tu nie ma zadnego pvac`a

moze ktos moglby wrzucic cos z ndr2 jak ma ? ;/ fast reply plx

 

 

Opublikowano

Yo.

 

Mam pytanie jest na EMS może działający pin cracker? v51 albo czy był na v50

 

 

 

 

@

Nie piedzielcie prosze tylko ,że bana dla mnie itp bo ja sie tylko pytam nie chce od was chyba że ktos na priv wyśle to nie pogardze hehe

prosiakjaimamafk7.jpg

 

 

 

beztytuufa9.jpg

Opublikowano

Ma ktoś może czysty Skill.wz i Map.wz (bez Hack'ów, CLEAN) bo nie zrobilem kopii

Byłbym wdzięczny za linki :D

 

 

P.S Z góry dzięki .

 

 

Edit :

ver.51

Opublikowano

Czy wie ktoś z jakiego powodu instalacja Global Maple Story usunęła moje Europe Maple Story? Europe było zainstalowane na dysku C (systemowy) natomiast Global na dysku D. Wiecie może w czym tkwi problem?

 

----------

Raziel Gamer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...