Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wyskakuje mi error:

 

Fail to connect the GameGuard update server.Please try again after a wile. or check personal firewall settings if any

 

 

 

dopiero co zainstalowałem mapla ale ze starej instalki znaczy z przed 2 lat ale jeszcze nie dawno nie miałem probelmu i działało z niej a teraz nie moge coś z updatować pomożecie?

Opublikowano

wyskakuje mi error:

 

Fail to connect the GameGuard update server.Please try again after a wile. or check personal firewall settings if any

 

 

 

dopiero co zainstalowałem mapla ale ze starej instalki znaczy z przed 2 lat ale jeszcze nie dawno nie miałem probelmu i działało z niej a teraz nie moge coś z updatować pomożecie?

Opublikowano

Najłatwiejszym sposobem jest ściągnięcie nowej instalki :) sukces gwarantowany :).

 

 

Ps. nie powtarzaj się :)

368216.png

Opublikowano

wiem że pobranie załatwi sprawe ale chciałem se pograć jeszcze przed sobotą bo wtedy rovie formata obydwu dysków i tak itak będe musaił ściągac od nowa

Opublikowano

Jest jakiś działąjący na eMS no A/B GodMode? :D Wiem, wiem... Pacifist... Chodzi mi o edycje *.wz nadal sie to robi w taki sam sposób? czy są jakieś nowe wersje programu, pliku itp.?

PS. Wymieńcie mi tutaj hacki które są no a/b na EMS.

 

#edit

100 post xOO a już rok na forum :P

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
Opublikowano

Ja bym prosił o no delaya 0.66 , patchera do ściągania , tylko nie wyskakiwać mi z tekstami typu: "Już jest taki temat pojebie , szukać nie umiesz ? Google.pl"

Bo jak widać nikt mnie w tam tym temacie nie olśnił >.<

 

Z góry dzięki do działającego linka.

 

 

Pozdro

230081017c78adac219c586wg5.png

"To nie wiek decyduje o mądrości,

czy dojrzałości, ale doświadczenie"

BannedStory_imagepng-1.png

Opublikowano

Ehh nikt nie odpowiedzial wiec jeszcze raz ,

na jakich mapach mam expic z pvac`em na eMS 30 lv clearic

 

 

Opublikowano

Siemka mam prosbe.:

Kiedts pobralem meso generator i odpalilem no i nie moge wbic na stronke z maplestory global czy moze mi ktos powiedziec jak to sie robi jak wlaczam strone to inan strona sie zalancza ;/ no inna ;p Jak to zmienic by byla noramlana strna global maple sotry prosze o szybko odpowiedz

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

835402.gif

Click here to feed me a Star Fruit!

Get your own at Flyffables!

Opublikowano

O co chodzi z tym meso generatorem ? Bo coraz więcej o nim słyszę . Z nazwy wynika że generuje ci się meso ale nie jestem pewien. Brzmi ciekawie :D

Pozdrawiam

230081017c78adac219c586wg5.png

"To nie wiek decyduje o mądrości,

czy dojrzałości, ale doświadczenie"

BannedStory_imagepng-1.png

Opublikowano

@up

Bo$he TAKIE RZECZY TO TYLKO W ERZE

 

@Down

Tak. Ciężko im zrozumieć że coś takiego nie istnieje... A tak w ogóle to czepiasz się mnie że spamuje czy jego? Ja napisałem mu odpowiedź ;p

 

 

 

@2xDown

 

Nie mój problem jeżeli nie znasz się na żartach... i to nie był spam tylko odpowiedź.

Spamem było także napisanie twojego postu wyżej bo na forum kiedyś już było wspomniane coś w tym kontekście...

Ps. nie mam zamiaru czytać twoich 10postów bo i tak nic ciekawego się nie dowiem. Pójdę na przekór.

 

Powinieneś wiedzieć już po przeczytaniu moich wcześniejszych postów że nie cierpie takich durnych pytań więc twój zabawny spam był równie zbędny jak twoja obecność tutaj.

 

^_^

 

368216.png

Opublikowano
O co chodzi z tym meso generatorem ? Bo coraz więcej o nim słyszę . Z nazwy wynika że generuje ci się meso ale nie jestem pewien. Brzmi ciekawie :D

Pozdrawiam

 

To jest fake zamienia nexon.net na strone porno .Nie radze używac

 

@Up

Taki spam to tylko tutaj...

 

EMS Kradia :

 

115Dk dead

117 WH+ SUPRA ACTIVE

47 Dual Blade

 

Sprzedam Fairfrozem 124 czy 126 att

KUPIE XBOW 110 ATT+

Opublikowano

 

Tak. Ciężko im zrozumieć że coś takiego nie istnieje... A tak w ogóle to czepiasz się mnie że spamuje czy jego? Ja napisałem mu odpowiedź ;p

 

Jednak wolałbym żeby ta twoja odpowiedz tak nie brzmiała , powinieneś wiedzieć już po przeczytaniu moich wcześniejszych postów że nie cierpie takich nie przyjemnych gości więc twój zabawny spam był równie zbędny jak twoja obecność tutaj.

 

To jest fake zamienia nexon.net na strone porno .Nie radze używac

 

Dzięki za właściwą odpowiedz.

 

Pozdrawiam

230081017c78adac219c586wg5.png

"To nie wiek decyduje o mądrości,

czy dojrzałości, ale doświadczenie"

BannedStory_imagepng-1.png

Opublikowano

sorry ale mógły mi ktoś podać link do ems 0.50 bo z oficjalnej strony nie moge jakoś ściągnąć a przez tego downloader ściąga mi się 3x wolniej pomożecie?

Opublikowano

ej pobrałem od nowa Ems jak ktoś wyżej polecił i teraz wyskakuje mi :

 

 

Unable to connect to the login server'

Either you are not online or maple story is going through a server check. Please check the maple story homepage for more information

 

 

może pobrac net famework albo service pack 3 bo wczoraj robiłem formata ??

Opublikowano

up #

wes jakos lepiej napisz ocb :PP

 

Sciagnalem kiedys cos jak ,,meso generator,, i teraz chyba wlasnie przez to zamiast stronki nexonu i ogolnie maple story wlancza mi sie jakis pornol ;/ co z tym zrobic , skanowalem avastem i nod32 i nic nie wykrylo ;/ help?

 

 

Opublikowano

Wejdź w C:/windows/system32/drivers/etc i edytuj plik hosts (wchodzisz w folder z windowsem u mnie jest na dysku C, ale to już różnie :D)

 

Skasuj wszystko co jest napisane poniżej linijki 127.0.0.1 localhost

 

 

Jeżeli nie pomoże to ja nie wiem co musisz jeszcze zrobić :P

 

 

Oczywiście mówimy o windows xp :]

368216.png

Opublikowano
http://forum.cheatengine.org/viewtopic.php?t=389911

 

Jeżeli masz problem z ang. mogę napisać all po polsku w nowym temacie.

 

A Pvac , potem znajdę...

Pozdrawiam

Dzięki nie musisz dam rade tylko chodziło mi czy ogólnie już są.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wie ktoś może czemu mi nie chodzi patch mp con i hp con FA 99% , Pvacs ?? ;\

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

a ja mam taki problem ze jak kiedys gralem na swoim lapku w ems 0.50 (win xp) bez cheatow to mi dzialalo all dobrze... pozniej mi sie zepsul i oddalem do naprawy, zwrocili mi lapka po reinstalacji :/ pobralem od nowa mapla 0.50 i od razu chcialem sobie wrzucic full god mode, no i wrzucilem, dzialalo mi dobrze tylko ze po jakis 2 minutach gry laptop sie wylacza i sie nie chce wlaczyc, musze od nowa przywracac domyslne ustawienia biosu i sie wtedy wlaczy... chyba ze odczekam jakies 15 min(bez przywracania domyslnych ustawien biosu) i sie wlaczy normalnie. Wiecie moze jak mi pomoc ? z gory dzieki

pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...