Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

Nie wiem co mu da reinstal skoro:

-"You Have Been Disconnected From the Server"

-WTF ?!?! mam tak od v60

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde kompa mam dobrego o_O net 1mb/s więc to nie jest sprawa tego,poza tym działał mi normalnie maple teraz nie działa...reinstala nie zrobie bo mam instalke sprzed roku a na nastepną miejsca nie mam.

Opublikowano

Ponieważ nikt mi nie odpowiada zadam kilka pytań na raz.

1. Mam taki problem z tym Ore rusherem. Jak zostawię go włączonego i zminimalizuje grę to gdy wcisnę "M" to minimalizuje mi się program jak mam obecnie otworzony, "L" to przełącza mi ekran do przełączenia użytkownikownika. Nie mogę nic pisać ani nic. Co mogę z tym zrobić???? [GMS]

 

2. Czy działa jeszcze PG Hack? Jeżeli tak to może ktoś powiedzieć jak zrobić update z v.36(chyba) gdyż próbując po AOBiem(tak to sie chyba nazywa) wywala "Nothing found ..." [EMS]

 

3. Czy da się jeszcze zrobić GGless? Jeśli tak to prośiłbym do v.65 [GMS]

 

 

Dziękuje za uwagę.

Sry za spam

Opublikowano

Czy mógłby ktoś wrzucić swój folder GameGuard EMS 0.49, bo mam problem:

 

"A possible hacking threat detected...."

 

Albo inne pomysły mile widziane. (reinstall nie pomógł)

1644b8636667.png

Opublikowano

lelek...

 

1. w ogóle po co minimalizować maple zdecyduj sie albo rushujesz albo robisz coś na necie.. przynajmniej ja tak to widzę.

 

2.PG Hacka nie ma i nie będzie

 

3.Tego to ja nie wiem xD

 

a co do błędu wojstaska mój kolega ma to samo a jego komputer spełnia wymagania net też ://

Opublikowano

A czy ktoś może pomóc w sprawie wyskakiwania komunikatu "out of memory" podczas kliknięcia proces w DemSwZ 2.2.0 Widziałem ,że ktoś już o to pytał ale nie dostał odpowiedzi :) z góry dzięki

Opublikowano

Na Cloudparku pisze ze Nexon wprowadzil na EMS nowom forme platnosci ktora jest dostepna rowniez dla Polakow i wymagany jest do tego jedynie zwykły telefon komórkowy.Wie ktos moze co to za opcja bo ja tam niczego nowego nie widze?

GMS CederPl.png

 

EMS CederPL.jpg

 

GaduGadu11297159

Opublikowano

oooooooo jesli to co piszesz to prawda to super ja poszukam od nosnie tego info

ale mam wlasne pytanie czy xentare dziala na obecnej wersji europaMS?

 

edit

poszukalem z tym nx i to prawda !! z polski mozna dostaj jjuz nx jednak drogo wg mnie bo za 5k 24zl wybulic trzeba i z ery nie wyslesz tak przynajmniej na clouparku jest napisane :D wystarczy przeczytac a wiecej pewnie UP znajdziesz na www.mapleeurope.com

I like sleep.

 

..X.X..

..X.X..

..X.X..

.........

X.....X

XXXXX

Nie podglądaj!! >> No chyba coś powiedziałem!! <<

Nie piszę porpawnie po Polsku, pisze szybko, żeby napisać. =)

 

 

Opublikowano

Co do tej informacji cennik jest inny niż kolega wyżej podał bo za 22zl jest 4.1k nexon cashu

i potwierdzam że można wysyłać z sieci simplus ;p Bo sam zakupiłem

Opublikowano

@Up ale to się nie opłaca...

 

 

 

@Topic

 

Mam pytanie jest działający NIE dc I a/b God Mode na GMS ??

Opublikowano

no właśnie chciałem go używać ale on jest zaznaczony na żółto czyli DCuje :/

 

chyba , że Yooj sie pomylił :/

Opublikowano

Witam! mam problem mozecie mi powiedziec jakiej wersjii hotspota uzywacie ? :> bo przy zalaczaniu GMS z hotspotem wywala mi taki komunikat

 

"we are unable to connect the login serwer due to a serwer check, a firewall block or other networkisseus. please check the maplestoryhomepage for ongoing serwer chcecks as well as your firewall setting "

 

wiecie moze co z tym fantem zrobic ?

24771.jpg

23575.gif

22657.png

22658.png

22663.png

22647.png

 

Nowe Konto... Czyli powrot do Maple Story ! :)

4825.jpg

 

Local MS:

nick -> ProReload lev: 13x Shadower

nick -> ProoReload lev: 9x Hermit

Opublikowano

Możliwe że coś z serverem robią...

Bo pisze server check i żeby na głównej stronie sprawdzić...

Poczekaj kilka godzin...

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

To jak posiada ktoś działającego GOD MODE najlepiej w formie Trainera bądź CT ?? z góry thx :} --<ponawiam>---

 

no i oczywiście , żeby nie był AB i DC :/

Opublikowano

Paradox... ale bez hotspota jak wlaczam to jest ok oO tylko pisze mapleeurope bla bla bla ;d wiesz o co chodzi... ;d

24771.jpg

23575.gif

22657.png

22658.png

22663.png

22647.png

 

Nowe Konto... Czyli powrot do Maple Story ! :)

4825.jpg

 

Local MS:

nick -> ProReload lev: 13x Shadower

nick -> ProoReload lev: 9x Hermit

Opublikowano

Mi Hotspot działa, więc coś jest nie tak z twoim komputerem/łączem.

Opublikowano

Edit:1 eh sprawdziłem...no KT naprawdę super bot ^^ God Mode i dc po 30 sekundach ^^ " wykrywa hacki..." Phi

 

 

Ma ktoś sprawny GOD MODE ?? :/

 

 

 

 

Opublikowano

Yoooj ja tez mam podobny problem robilem format i nic nadal nie dziabi moze cos z HHS robiles??

 

I like sleep.

 

..X.X..

..X.X..

..X.X..

.........

X.....X

XXXXX

Nie podglądaj!! >> No chyba coś powiedziałem!! <<

Nie piszę porpawnie po Polsku, pisze szybko, żeby napisać. =)

 

 

Opublikowano

PROGRAM ----> iPig teraz musi działać po więcej info google.pl GOOGLE It =D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...