Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wie ktoś może o co chodzi z auto attackiem w Kiterz bo jak włączam to nie bije sam ;|

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

hot spot shield nie dziala przynjamniej mi

chyba ze ktos moze wie co zrobic aby dzialal

jak wlacze hot spota to tak jakbym wylaczyl neta

strony sie nie wczytuja nic sie nie wczytuje z neta

no tak jakbny byl odlaczony wiec ktos o co chodzi??

//Już większej sygny nie mogłeś

i jest jakaś bez sensu

Opublikowano
Chciałem updatnąć moje maplestory global ver 55 na ver 62, ściągnąłem manual patcha 55 do 56 i gdy włączam to jest błąd

"Unlabe to open the game". Co zrobić?

A gdy wklejam patchera do folderu z maplem to włącza sie normalne updatowanie i pisze "Your version of the game is too old to use the patch".

 

Ponawiam pytanie.

 

Opublikowano

@Up

Ziom ja Ciebie zbytnio nie rozumiem masz problem z patchowaniem to poprostu ściągnij instalke v62 z internetu. Widzisz gdybyś zrobił to wczesniej grałbys juz dawno na jakimkolwiek prywatnym serwerze v62.

 

@2x Down

W takim razie nie otrzymasz pomocy, giń.

368216.png

Opublikowano

OMG ja nie chciałem instalki v 62 =.= Tylko czego mam problemy z patchowaniem... A nie ściągam instalki bo mi się będzie 5 godzin ściągać

Opublikowano

5 godzin to chyba mniej niz 2 dni ja bym na twoim miejscu sciagnal i mial spokoj i pykal na privie :)

 

p.s

ma ktos na zbyciu konta na gms?

//Już większej sygny nie mogłeś

i jest jakaś bez sensu

Opublikowano

Musisz zamienić plik skill.wz na taki który nie był wcześniej edytowany. :) Udało mi sie to opisac prościej :D

368216.png

Opublikowano

@adnegel27

Na jakiej wersji ms grasz? Europe czy Global?

 

 

@Down

Gdzieś na forum był link do downloadu z rz.

368216.png

Opublikowano

A więc moje pytanie jest takie. Zacząłem grać na nowo na Windii i mam magika. Którą praca na 2 jobie wybrać i dlaczego ?

Miałem zamiar zrobic cleric'a. Dobry wybór?

Sry za spam

Opublikowano

No a więc tak:

 

Cleric-leczy, daje buffy itd.

Ogólnie da się samemu poexpić w ant tunelu lub na innych nieumarłych stworach.

 

Ice/Lighting- Ma dobre aoe spele ;P

Też się dość dobrze expi...

Na wyższych lvlach dino itd.

 

Fire- Ma największy DMG, ale nie posiada aoe. (chyba)

Nie grałem nim więc nie wiem ;P

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

Nie Lubie Spamu to do Ciebie słuchaj ja bym Ci dał konto na GMS ale nie znam daty urodzin bo byłem newb i nie wiedziałem że data jest potrzebna.

Wpisałem byle jaką.

Ale pod jednym warunkiem Ci dam to konto : jeśli mi powiesz jak zrobić sobie Auto attack żeby bił z heal lub basic attack (czyli ten zwykły)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@up

ja ci powiem za free... :D

ściągasz obojętnie jakiego bota do Maple Story (osobiście polecam rBot) i wybierasz klawisz na jakim masz attack i uruchamiasz... :D

Opublikowano

Czy komuś oprócz mnie działa/działało eMS dzisiaj :huh: ?Bo mi nie działa :( (tak jest niedziela)

Mam taki błąd :

GameGuard : Initialize Failed (144)

 

Proszę o szybką odp.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

NIE AKTUALNE

Anty virus mi blokował sory :D

Opublikowano

Z kąd mogę wsiąść Maple points? Szperałem ostatnio na wielu forach (dlatego tutaj byłem off) ale nic nie znalałem tylko taki fragment "... Maple points można uzyskać z niektórych questów bądź eventów...". A ja jak i wielu maplowiczów zapewne nie wie. Jak ktoś ma jakieś propozycje to prośze do podania i na GMS i do EMS. Z góry Bóg zapłać ^.^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...