Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy Palisz Papierosy I Czy Twoi Opiekunowie Ci Na To Pozwalaja


Tak jak w temacie  

499 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy palisz papierosy i czy twoi opiekunowie ci na to pozwalaja

    • Tak
      94
    • Nie
      368
    • Jeszcze nie
      25
    • Juz prawie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pale , i nie zamiaerzam . po 1. to jest bezsensu , po co psuć sobie płuca i wgl . wydawać 10 co 2 dni . mam 13 lat ;)

WarRock - Ciąg dalszy ^^

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

Moja odpowiedź na ową ankietę jest następująca:

 

*Nie palę

*Uważam że to bez sensowne

*Nie zależy mi na popisie przed innymi niszcząc sobie zdrowie i ryzykując uzależnieniem

 

Pozdrawiam, 1to.pl

reklama4.png

Opublikowano

No coz ja pale i nie potrzebuje na to zgody nikogo. W koncu na to zarabiam... Nie polecam palic ani zaczynac bo potem nie bedziesz mogl przestac. Staram sie palic z umiarem. Zawsze wieczorkiem lub po pracy. Chociaz przed prowadzeniem samochodu tez se zapale jednego.

Już 4 lata z forum...

 

Masz coś do Placków?

Opublikowano

Popalam :D

1280314365-U1.png

 

Ci, których zwą wojownikami, podejmują walkę, mając przed sobą jeden cel – zniszczenie wroga. Muszą się wyzbyć ludzkich odruchów i uczucia litości. Muszą zabić każdego, kto zechce im przeszkodzić, choćby samego Boga lub Buddę. Prawda jest sercem sztuki walki.

Opublikowano

Nie palę-jestem i tak wystarczająco zajebisty xD.

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Opublikowano

Ja też nie pale co ci po tym tylko dymek^^ przez całe życie tylko 1 raz zapaliłem xD

lkjt.png

+ czy - dla mnie i tak jest to bez różnicy

Opublikowano

nie dawno zaczalem, nie po to zeby szpanowac czy chuj wie co, po prostu jak sobie wypije dwa piwka i zapale to jest na prawde fajnie!

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Opublikowano

Nie pale i nie mam zamiaru zacząć bo bez tego jestem wystarczająco zajebisty

palenie to strata pieniędzy psuje zdrowie itp

Kocham http://www.mpcforum.pl!!!

18706.png

Pomogłem daj +

 

Sheut-.png

Opublikowano

Nie pale i nawet gdybym dostał pozwolenie nie zacząłbym...

"Nie pal to głupota" - zacząłeś nie pouczaj widać byłeś głupi...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie pale mam 18 lat.

Jak bylem młodszy miałem kolegę z domu dziecka mieliśmy po 10 lat on palił na lajciku jak widzieli go wychowawcy mówili że Się Zatruję.

Nie Wiem Co Ludzie Widzom W Tych Papierosach.

Proszę o Usunięcie Posta Niechcacy nacisnolem 2 razy.

Orzepraszam Wszystkich.

Opublikowano

Nie pale mam 18 lat.

Jak bylem młodszy miałem kolegę z domu dziecka mieliśmy po 10 lat on palił na lajciku jak widzieli go wychowawcy mówili że Się Zatruję.

Nie Wiem Co Ludzie Widzom W Tych Papierosach.

Opublikowano

Nie palę i nie zamiarzam :))

sygnahb.png

Nie zbieram + ani -. Jak zasłuże to dostane.

Chętnie przyjme pojedynki graficzne :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...