Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy Palisz Papierosy I Czy Twoi Opiekunowie Ci Na To Pozwalaja


Tak jak w temacie  

499 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy palisz papierosy i czy twoi opiekunowie ci na to pozwalaja

    • Tak
      94
    • Nie
      368
    • Jeszcze nie
      25
    • Juz prawie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UP@ Guma nikotynowa :) Ja nie zamierzam , nie paliłem i nie będe palił :) Lepiej iść na siłownie , spoćić się i wrócić rowerem kolejne 30 km :D

6f72992b47f09c2bmed.png

Czy to tak bardzo boli gdy naciskasz LPM na znaczek zielony z białym plusikiem w środku ? Jeżli Ci pomogłem ?

Opublikowano

Ja nie pale ,

dużo chorub od tego jest,smierdzi się

może i fajnie się zapalić ale nie ma żadnej fazy lepiej wypić se browca

bardzo zdrowy (nerki przefiltrowuje) ;)

Opublikowano

Ja palę ale okazyjnie tylko na imprezie.

A takto to mnie ciągnie na szczęście.

Lepiej wypić :D

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

cheaterq

Pale.... 5 fajek - miesionc !

 

UP - Ta ty dziecko jeszcze pisać nie potrafisz, a za palenie się zabierasz? ^^

 

Heh, ja nie palę ^^ ... Mama mi nie pozwala, a tato bije jak tylko spojrzę w stronę papierosów :(

. . .

Opublikowano

POLECAM nie kupowac papierosow a jak chcesz kupic to kup gume ;d albo papieroska za 20gr ze sztucznnym dymem albo radze na allegro kupic e-papierosa ;] fajna rzecz

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

Mam 14 lat, kiedyś próbowałem.

Ale nie palę i moi rodzice by mi nie pozwolili. Szkdoa zdrowie niszczyć.

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

paliłem kiedyś jednego papierosa ... Przyznaje się! Nie bd palił więcej bo nie dobre żałosne(mówię o -18 bo zazwyczaj szpanują), Nie chcę żyć krócej ;)

mgr inż. (mogę gówno robić i nieźle żyć)

zanim zadasz jakies pytanie kliknij http://bit.ly/zswIat

Opublikowano

nie pale nie zamierzam nie bd traci kasy nie widze w tym nic fajnego i rodzice by mnie chyba zaj***li xD

58571518-31d7-fae7-10f7-b6d66f065f70-banner.jpg

 

Zbieram -

Opublikowano

Nie palę ale starzy by mi nic nie zrobili gdyby się dowiedzieli...

Tak ogólnie to od małego miałem wbijane do głowy żebym nie palił...dobrze że o piciu nic nie mówili xD

Wole się napić niż palić :D

A poza tym szkoda by mi było kasy której i tak mam mało oraz oczywiście zdrowia ;)

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja nie palę tak często , ale jeden nie zaszkodzi , osobiście nie polecam bo zawsze to jakaś kasa jest , no ale gdy ma się doła ;)

Opublikowano
ja nie palę tak często , ale jeden nie zaszkodzi , osobiście nie polecam bo zawsze to jakaś kasa jest , no ale gdy ma się doła ;)

 

Mam tak samo ale jak by się starsi dowiedzieli że pale to chyba oni mnie by spalili :P

baneros.png

Opublikowano

wszystko zalęzy od silnej woli

paliłem 2 miechy może to niedługo , ale potrafiłem i rzuciłem

odkładając te 10zł (mam za to prawie 4 browary)co dziennie (zalezy kto ile pali) macie 300zł miesiecznie

"Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha."

— François de La Rochefoucauld

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...