Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy Palisz Papierosy I Czy Twoi Opiekunowie Ci Na To Pozwalaja


Tak jak w temacie  

499 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy palisz papierosy i czy twoi opiekunowie ci na to pozwalaja

    • Tak
      94
    • Nie
      368
    • Jeszcze nie
      25
    • Juz prawie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja tam palę od lat 6 i mam wyjebane ;d

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Specjalista
Opublikowano

Ehhh nie rozumiem co sie ma z tego ze sei pali? satysfakcje czy szpanowanie przy innych bo ja nie czaje togo o_O Nie Pale i Nie bede tego robil...

Jakby to dzialalo tak ze ma sie po tym Faze to owszem Bym palil xD

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Palenie Zabija!! :D Powiem Szczerze Ze Lepiej Sie Napic;) takiego Piwka Czy Wyborową Niz Palić :D Ja Akurat Nie Pale I Jestem z Tego Szcześliwy B)

 

 

Pozdrawiam

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Tak, a co do opiekunów ? Jestem już dużym dzieckiem.

 

Ehhh nie rozumiem co sie ma z tego ze sei pali? satysfakcje czy szmanowanie przy innych bo ja nie czaje togo o_O Nie Pale i Nie bede tego robil...

Jakby to dzialalo tak ze ma sie po tym Faze to owszem Bym palil xD

 

Jak można szpanować paleniem ?? Nie rozumiem tego, wyjaśnij mi to proszę :>

13891.jpg
22193.png
6148.gif
5397.jpg
Opublikowano

Ehhh nie rozumiem co sie ma z tego ze sei pali? satysfakcje czy szmanowanie przy innych bo ja nie czaje togo o_O Nie Pale i Nie bede tego robil...

Jakby to dzialalo tak ze ma sie po tym Faze to owszem Bym palil xD

+10 do zajebistosci

bialachmurka.jpg
Specjalista
Opublikowano

@wrobel02 chodzi o to ,ze niektore osoby sie podniecaja ze pala papierosy tzn.Ja spale tyle ,a kto inny tyle...to samo jest z wodka/piwem/spirytusem itd xD

Pare Lat Temu w Gimnazjum taka osoba wrecz sie podniecala ze pali OMG wyciagala paczke fajek i pokazywala ze ma i pali.I kur*a ze idzie napelnic pluca ;x

I nie zajeb takiemu :D

 

 

@Edit W poprzednim Poscie Chodzilo o ''Szpanowanie'' literowka byla ;<

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Tylko okazyjnie... jak ktoś poczęstuje czy coś w ten deseń ;]

Dopalaczy ani żadnego i innego świństwa nie zamierzam brać, no chyba, że ganja :D tego nie odmówię.

                                      hm7gidhs2hjo.png

Opublikowano

Popalam, okazyjnie lub na imprezach i nie obchodzi mnie co inni myślą.

Wszyscy mówicie o kasie, jedni kupują sobie gry, inni słodycze, dopalacze itp. ale to jego kasa i robi z nią co chce, a jak nie masz kasy, a masz poważne uzależnienie to wtedy zaczyna się mega problem.

Opublikowano

Ja tam mam 16 lat, a pale od 8 roku życia. Nie na tej ulicy co trzeba się wychowałem. ^^

Z kumplami znaleźliśmy w krzakach paczkę L&M i tak to jakoś się zaczęło. :D

W tedy było łatwo o fajki - paczka 3 max 3.50 kosztowała, a teraz 10 zł.

Nie palę dla szpanu tylko z nałogu i nic mi to nie daje, a raczej odbiera zdrowie. Nie polecam zaczynać.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Nie pale, ale jakbym paliła to bym nie musiała gdzieś po kątach się chować żeby któryś z rodziców nie zobaczył. Dla jasności mam 16lat ;P

League of Legends | Cherríe | Support | EU Nordic & East

Opublikowano

Pale od 13 roku życia mam 18 , rodzice dowiedzieli się gdy zacząłem , bo jarałem w kiblu szkolnym i dyra przyłapała , ale teraz już nie wiedzą że w tej chwili jaram , jaK Malo kasy to viceroye red , a jak mam tam sporo to NEVADA i MALBORO

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

5 miesiecy palilem - a zlecialo jak 5 minut.

Znudziło się po prostu. Nikomu nie polecam, ani to fajnie nie smakuje, ani fajnie nie pachnie, ani fajnie nie wygląda.

Opublikowano

Nie pale, nie pozwalają, to zło nie chce palić!111

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

  • 4 tygodnie później...
Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Na szczęście się nie truje tym gównem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...