Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy Palisz Papierosy I Czy Twoi Opiekunowie Ci Na To Pozwalaja


Tak jak w temacie  

499 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy palisz papierosy i czy twoi opiekunowie ci na to pozwalaja

    • Tak
      94
    • Nie
      368
    • Jeszcze nie
      25
    • Juz prawie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie palę!

Codziennie 8 zł na faje wywalać...omfg...

 

Nie pale i nie zamierzam, aczkolwiek większość moich znajomych pali niestety. Gadali że nie będą palić a palą ;d Szkoda mi 10zł codziennie na ślugi, które szkodzą, a nie ma żadnego pożytku... Już wolę kupić coś innego...

 

Wiecie, można kupić paczke za 10zł i wypalić ją w miesiąc a nie w jeden dzień. ^^

 

Ale i tak papierosy to świństwo. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja nie pale, ale mój kumpel tak (15 LAT MA) - nawet jego matka mu pozwala palić.

Kiedyś jak przyjechała pod szkołę swoją bryczką (Audi TT) spytała się czy mamy zapalniczkę, bo jej się skończyła.

No to my mówimy, że nie mamy, a ona do nas tak:

,,Wy nie palicie? Przecież Maks pali to wy na pewno też''

 

o.O

 

Jak matki coraz młodsze i coraz większe plastiki to się dziwisz ?

9cd5f804379a.jpg

Opublikowano

Pale od czasu do czasu, tak 1 fajke na dzień/ dwa dni (:

A ukrywać się nie muszę, już nikt nie ma na to wpływu : d

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

ja tak samo nie palę, koledzy mnie namawiali ale ja się nie dałem :D pamiętam paliłem kiedyś z 2-3 tygodnie codziennie, ale z dnia na dzień przestałem bo kasy nie było to się nie paliło :P a teraz tylko "weeeeed" :D

Opublikowano

Palę, będę palił. Przynajmniej szybciej skonczy sie to gowniane zycie:]

Life is shit..

xpuser.gif

Opublikowano

Nie palę, nie zamierzam :P U mnie w klasie już dwóch pali... Ostatnio chcieli, żebym im zapałki kupił (papierosy trzymają gdzieś na cmentarzu). Patologia :D

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

Ja w wieku 14 lat zajarałem pierwsząfajke xD ,ale teraz już nie palę i nie zamierzam do tego wracać. :P

Pomogłem? Daj delete.png nie bądź żyła!

 

 

18706.png1257702014_35456.png

5610.gif32956.gif

21571.jpg32852.png

4675.jpg31453.png

33874.png5853.jpg

23819.png10567.jpg

858283661.png

Opublikowano

Nie palę, kiedyś zapaliłem, palić nie będę.

Stan zdrowotny mi nie pozwala

Ciągle przesiaduję z palaczami (cała rodzina jara a dziadek to nawet fajki)

Szkoda mi kasy

Moja mama za paczkę fajek płaci około 12zł wypala około 2 dziennie

Ojciec wypala paczkę w 2 dni jego fajki 10zł.

Licząc msc.

12*30=720

10*15=150

870zł msc na papierosy.

Niech sobie dwa razy w tygodniu skręcą banknocika po 100zł i się cieszą...

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Ja paliłem jakieś pół roku temu i przestałem. Nie zamierzam do tego wracać. ;) NIE

222pac.gif

 

 

 

 

 

'Nawet w ciemną noc, każdy dzień jest odpowiedni. Żeby nawet gdyby niewiadomo jak jest ciężko, trzymaj głowę w gorze...'

 

Tupac Amaru Shakur [*]

Opublikowano

Ja niestety pale i od razu mówię nie zaczynajcie próbować tego szajsu.

 

Rodzice kiedyś się dowiedzieli i dostałem niezły wpierdziel, ale uzależnienie było tak silne że musiałem zapalić i dalej pale ale próbuje rzucić.

 

 

 

PS. Kto wie jak szybko rzucić palenie?? pisać

%5BW%5Die%5BV%5Du.png
Opublikowano

gangsterscy dwunastoletni metinczycy musza palic ;) bo jak nie to bog smokow nie da im szczescia i kowal bedzie im palil itemy ;)

 

ja nie pale i nie zamierzam ;] gowno jakich malo ;)

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...