Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evalis.pl - Rework - Wiele zmian [DEDYK] Start 28.07.2015 18:00


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopowiesz czy widzę olewka już?

Jak zwrócisz SM?

Jak bys czytal wszystkie posty to pare stron juz bylo temu, ze sm zostana zwrocone.

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak bys czytal wszystkie posty to pare stron juz bylo temu, ze sm zostana zwrocone.

Ty jakbyś czytał ze zrozumieniem to pytam jak, a nie czy.

 

Znowu skrzynki z broniami w IS-.-

dobra nie piszę więcej o IS <_<

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jak bys czytal wszystkie posty to pare stron juz bylo temu, ze sm zostana zwrocone.

 

Ale on pytał w jaki sposób zostaną zwrócone widzę że stare konta są ale jeszcze sm nie zostały przypisane :) więc to dobre pytanie czy w sprawie tych zwrotów trzeba się jakoś kontaktować z wami czy  sami je będziecie zwracać jeśli sami to w jakim terminie mniej więcej można się ich spodziewać ?

Opublikowano

Ale on pytał w jaki sposób zostaną zwrócone widzę że stare konta są ale jeszcze sm nie zostały przypisane :) więc to dobre pytanie czy w sprawie tych zwrotów trzeba się jakoś kontaktować z wami czy  sami je będziecie zwracać jeśli sami to w jakim terminie mniej więcej można się ich spodziewać ?

Cudnie że stare konta są tylko jakbym pamiętał jaki login/pasy tutaj miałem..

 

Gdzie zapisane konta ze starego clienta?

 

ps. nawet sm ze starego konta jakieś są, ciekawe czy wszystkie zwrócą-.-

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zmieńcie sobie w regulaminie nazwę serwera, zamiast  Evalis jest Ethandia. 

Na serwerze gram pod nazwą postaci: Manson lub xx

Opublikowano

Bd zwój zmiany skili?

W is masz zwoj zmiany skili za 500sm o ile pamietam.

 

Edit: Uzytkownik wyzej byl szybszy aby nie uznano tego za spam.

Opublikowano

Kiedy?

Pewnie nie na start bo lepiej poczekać aż kupią kolejne? -.-

 

Brak zapisu hasła w cliencie?:(

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...