Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evalis.pl - Rework - Wiele zmian [DEDYK] Start 28.07.2015 18:00


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pytanie: Te 1500 założonych kont to prawda czy jakiś bug licznika ?

Wydaje mi sie ze blad licznika, po uruchomieniu strony odrazu robilem konto i bylo juz 1.4k+, wiec to za szybko aby odrazu tyle ludzi wbilo na strone.

 

Opublikowano

Easy/medium i 4 stopnie bonow? Nie lepiej 2 stopnie?

Opublikowano

Wydaje mi sie ze blad licznika, po uruchomieniu strony odrazu robilem konto i bylo juz 1.4k+, wiec to za szybko aby odrazu tyle ludzi wbilo na strone.

 

 

Nieee, to są stare konta które muszą być aby oddać SM z tamtej edycji.

 

Mogę doczekać się odpowiedzi?

 

Typ serwera: mieszany medium/pvp/easy

Max lv: 135

Buff: raczej tak

Opublikowano

A neiskonczone potki? Auto poty mnie nie interesują...I nieskonczona zmianka tez by się przydała...

 

 

Opublikowano

Emmm gdzie się zarejestrować ?? A i już pobieram muszę zobaczyć ten serwer bo mi się prezka spodobała akurat :p

Opublikowano

Emmm gdzie się zarejestrować ?? A i już pobieram muszę zobaczyć ten serwer bo mi się prezka spodobała akurat :P

evalis.pl najwyraźniej

Opublikowano

Link do stronki po proszę, bo nie mogę zleźć 

Serio ?

evalis.pl

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Opublikowano

Widzę humorek dopisuje koledze, masz 3h na usunięcie syfu, wklejenie raportu ze skanowania PEŁNEGO ! nie zrobisz tego, nie pogracie  :)

Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz. Ściągnąłem clienta z mega skanowałem go 360 i nic nie wykryło, a jak chcesz p******** głupoty to na podwórko.

Opublikowano

Można już pobierać clienta czystego? Czy dalej z wirusami?

Pobralem, skanowalem i czysty jest ;P

 

//

Ponawiam pytanie:

Easy/medium i 4 stopnie bonow? Nie lepiej 2 stopnie?

Opublikowano

Dopowiesz czy widzę olewka już?

Jak zwrócisz SM?

 

ps. fajnie że do hasła nie można użyć !@#$% itd. 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...