Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evalis.pl - Rework - Wiele zmian [DEDYK] Start 28.07.2015 18:00


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niebawem 13 a tu clienta nie ma :/ Admini pewnie spią bo nikogo nie ma .

Admini są , nie martw się :)

Spodziewacie się ddos? Jesteście przygotowani? Start punktualnie 18?

Jesteśmy zabezpieczeni.

Opublikowano

Serwer dość ciekawy nie grałem na pierwszej odsłonie, ale widzę, że nie miałem czego żałować.

 

Zawitam bo widać spore zainteresowanie i starania administracji a to zawsze+++.

 

Jaki to typ serwera?

Bronie do exp truta są v2?

837371446280124127260.png
Opublikowano

Serwer dość ciekawy nie grałem na pierwszej odsłonie, ale widzę, że nie miałem czego żałować.

 

Zawitam bo widać spore zainteresowanie i starania administracji a to zawsze+++.

 

Jaki to typ serwera?

Bronie do exp truta są v2?

 

Nie ma truty v2, ale ulepsza się na kolejne dwie inne bronie po trucie.

Typ mieszany, medium/easy/pvp

Opublikowano

Znowu padnie po nie całym tygodniu?

Znowu bez reklamy i będzie ze 100 osób, a po 2-3 dniach z 50?

Znowu masa ulepek który dropią jakby nie chciały?

Nadal bronie po 75lv dają niewiele więcej niż te na 75?

Jak masz zamiar zwracać sm?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Znowu padnie po nie całym tygodniu?

Znowu bez reklamy i będzie ze 100 osób, a po 2-3 dniach z 50?

Znowu masa ulepek który dropią jakby nie chciały?

Nadal bronie po 75lv dają niewiele więcej niż te na 75?

Jak masz zamiar zwracać sm?

 

Zamiast hejtować przeczytał byś wstęp, zajrzałbyś na fanpagę, a dopiero później coś mądrego napisał :)

 

Zagrał bym ale niestety, za dużo podzielonych opinii na temat servera. 

 

Jak wszędzie

Opublikowano

Zamiast hejtować przeczytał byś wstęp, zajrzałbyś na fanpagę, a dopiero później coś mądrego napisał :)

 

 

Jak wszędzie

 

Jestem w prezentacji nie na fanpage, a tam nikt nie każe mi wchodzić by dowiedzieć się coś o serwie bo w końcu po coś ta preska jest. Więc z łaski swojej byś odpowiedział i nie robił z siebie nie wiadomo kogo...

 

ps. jakbym nie przeczytał to bym chyba o zwrocie sm nie wiedział...

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zawitam z checia, zwlaszcza ze na chwile obecna nie ma zadnego dobrego serwera.

 

Bronie do expa gdzie i jak ze skilami?

Opublikowano

Zawitam i polecam ze względu na Administratora.

 

PS: Jak tam balans?

 

Postacie są wyrównane

 

Zawitam z checia, zwlaszcza ze na chwile obecna nie ma zadnego dobrego serwera.

 

Bronie do expa gdzie i jak ze skilami?

 

Co masz na myśli o skillach?

 

Jestem w prezentacji nie na fanpage, a tam nikt nie każe mi wchodzić by dowiedzieć się coś o serwie bo w końcu po coś ta preska jest. Więc z łaski swojej byś odpowiedział i nie robił z siebie nie wiadomo kogo...

 

ps. jakbym nie przeczytał to bym chyba o zwrocie sm nie wiedział...

 

No to zadaj pytanie

Opublikowano

Pobrałem tego klienta z docsgoogle i nie można go wypakować bo jest w złym formacie lub jest uszkodzony.

Opublikowano

Znowu padnie po nie całym tygodniu?

Znowu bez reklamy i będzie ze 100 osób, a po 2-3 dniach z 50?

Znowu masa ulepek który dropią jakby nie chciały?

Nadal bronie po 75lv dają niewiele więcej niż te na 75?

Jak masz zamiar zwracać sm?

Widać masz krótką pamięć ale od nowa.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dodajcie duże zielone/fioletowe poty do handlary, dodajcie metal do handlary(zamiast tego craftowania)...Dungi solo?

 

 

Opublikowano

Klienta juz pobralem :P

Niby serwer nie wystarowac jeszcze ale juz mam problem:P

Klikam na config zeby ustawic rozdzielczosc i nic sie nie dzieje:D

 

No i brak zapisywania ID/hasla do logowania;/

Opublikowano

Dodajcie duże zielone/fioletowe poty do handlary, dodajcie metal do handlary(zamiast tego craftowania)...Dungi solo?

Z ego co pamiętam to nie było dungów?!?!? Dropiło się mase ulepek na mapach bosy+metki gdzie trzeba było 5/10/15/20/25 coś po tyle sztuk na każdy+, a leciały hmm do niczego. Z expa na całej mapie miałeś tyle ulepke dropiących z mobków że na 1 item nie wystarczało:(

 

 

 

 

 

Opublikowano

Hmm, sprawdź jeszcze raz, posiadasz zaktualizowanego winrara?

Wszytkie inne clienty mi wypakowuje z tym mam problem.

 

Edit. Pobrałem Winrar 5.21 i już wypakowuje.

Opublikowano

Z ego co pamiętam to nie było dungów?!?!? Dropiło się mase ulepek na mapach bosy+metki gdzie trzeba było 5/10/15/20/25 coś po tyle sztuk na każdy+, a leciały hmm do niczego. Z expa na całej mapie miałeś tyle ulepke dropiących z mobków że na 1 item nie wystarczało:(

 

Były dungeony? Chyba Ci się serwery pomyliły..

Wszytkie inne clienty mi wypakowuje z tym mam problem.

 

Poczekaj, pakuje w .zip i wrzucę (to jakieś 5 minut ew. 10) i zobaczymy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...