Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evalis.pl - Rework - Wiele zmian [DEDYK] Start 28.07.2015 18:00


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostaje skargi odnośnie wirusów w cliencie.

Proszę administrację o skan clienta - czas do 24:00.

 

Dokładnie w pliku "config". Próbuje przenieść się na inne programy :).

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie gadajcie głupot, że co 10 minut jak mogę zmieniać co 0 sekund.

Buty wiatru dostaje się w bonie i ich nie widać..

Trzecią rękę już dodam do każdego konta

 

Nie przejmuj się debilami tylko działaj :) 

Opublikowano

Administrator zapewniał mnie , że dam rade expic ninja z ''buta"...

Opublikowano

co chwile pada, a dzikusy biją po 100-200 ... zbugowane gówna

Potwierdzam. z eq 1lv+9 padam na momencie.. nie chcę wiedzieć co jest na innych mapach

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie gadajcie głupot, że co 10 minut jak mogę zmieniać co 0 sekund.

Buty wiatru dostaje się w bonie i ich nie widać..

Trzecią rękę już dodam do każdego konta

Dodaj odrazu system pasow do clienta

Opublikowano

Właśnie dostałem wszystkich itemów startowych x2 :). 2x autopoty, 2x pierścienie, dzięki, ale nie prosiłem o to.

 

Serwer widzę dla cierpliwych :), pewnie "oficjalny start" będzie o 22.

Opublikowano

Widzę licznik wyłączyłeś ile online, 100? xD

a ty ile masz na swoim zjebanym servie? 200? pare dni temu bylo 600 a za pare dni bedzie 0.

Opublikowano

Właśnie robie formata przez waszego jebanego clienta...Rozjebał system do końca, nic nie można było odpalić...Dzięki...Dajcie k***a linka do normalnego clienta...Który nie rozpierdoli mi kompa do końca...

 

 

Opublikowano

Właśnie robie formata przez waszego jebanego clienta...Rozjebał system do końca, nic nie można było odpalić...Dzięki...Dajcie k***a linka do normalnego clienta...Który nie rozpierdoli mi kompa do końca...

Hahah >.< Formata mózgu zrób. Skan przez 2 antyvirusy nic nie odnalazł ;*

sygna1.gif

Opublikowano

Właśnie kupiliśmy lepszą maszynę z hosteam, dzisiaj serwer raczej będzie jeszcze działał bez problemów i ddosów ;)

Przestań robić z siebie pajaca.. :D

Opublikowano

Właśnie robie formata przez waszego jebanego clienta...Rozjebał system do końca, nic nie można było odpalić...Dzięki...Dajcie k***a linka do normalnego clienta...Który nie rozpierdoli mi kompa do końca...

Widzę wynajęty "chejter" lub "członek elity forum"

Opublikowano

A i nie odpalajcie pliku config.exe bez antywira bo czeka was format :).

Odpalilem z antyvirusem i nic nie pokazalo ;/

Opublikowano

Właśnie robie formata przez waszego jebanego clienta...Rozjebał system do końca, nic nie można było odpalić...Dzięki...Dajcie k***a linka do normalnego clienta...Który nie rozpierdoli mi kompa do końca...

Avast nic nie znalazł system ciągle mi działa jakaś słaba ta prowokacja ale próbuj dalej :)

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Po odpaleniu waszego "serwera" nie mogę włączyć wielu programów. Serio nie ściągajcie tego gówna.

Opublikowano

Widzę licznik wyłączyłeś ile online, 100? xD

Nukey nie pitol... tylko rób swój serwer bo same bugi :C

Opublikowano

Po odpaleniu waszego "serwera" nie mogę włączyć wielu programów. Serio nie ściągajcie tego gówna.

Ale spamic na mpc to masz czas?

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Avast nic nie znalazł system ciągle mi działa jakaś słaba ta prowokacja ale próbuj dalej :)

To nie prowokacja. Odpal plik "config.exe" przy włączonym antywirusie.

Ale spamic na mpc to masz czas?

Co ma jedno do drugiego?

Opublikowano

Po odpaleniu waszego "serwera" nie mogę włączyć wielu programów. Serio nie ściągajcie tego gówna.

Daj sobie już spokój xD Proszę każdego o ignorowanie jego postów.

Opublikowano

Serwer poszedł prosto do śmieci.

1. Taki start (rework) = padnie i tak i tak.

2. Wirusów więcej niż w przychodni cyganów..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...