Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evalis.pl - Rework - Wiele zmian [DEDYK] Start 28.07.2015 18:00


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a ja nadal mam błąd systemu przy odpalaniu serwera pisze, że jakiegoś pliku niby brakuje ciekawe jakim prawem frameworki itp mam najnowsze, więc nie wiem. 

Zobacz czy masz root.epx , root.epk

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Zobacz czy masz root.epx , root.epk

nawet jakby nie mial to nie pobierze bo quentis patcher zjadł xD w sensie ze nie dziala -_-

Opublikowano

Przecież strona jest wyłączona i serwer?

Napisz kiedy będzie online omg...

ps. podesle ktos rooty bo spierdolilem i patcher nie dziala? ^_^

Opublikowano

Napisz kiedy będzie online omg...

ps. podesle ktos rooty bo spierdolilem i patcher nie dziala? ^_^

Ja ci wyśle homik pisz do mnie na gg

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Nie jestem w stanie powiedzieć ile na oko, ale już nie dużo zostało.

 

Co do zmianek, mogło tak być przez ataki, mogły się powalić różne procesy :)

To chyba największe prowo jakie kiedy kolwiek widzialem na tym forum, weles aka niedojebanie poziom imperator xD

OQqSOv4.png

Opublikowano

Przez tego klienta, za przeproszeniem zjeb ał mi się system i nie mogę nic otworzyć, wielkie dzięki.

Opublikowano

serwere zostanie zamknięty i na tym się skonczy :D

I zapomnieliscie jeszcze że te wirusy co sa w cliencie pewnie tylko po to zeby wam ojebac konta w banku xD

55ce9518d0555918gen.png

Opublikowano

Wbijać ! Masa ludzi jak na 1 odsłonie.

Zmianki nadal co 10min....

 

z tym 1 to taki żarcik- tak wiem mistrz.

 

Wywaliło serwa.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jak na razie zamykam na prośbę autora i po to aby ograniczyć spam. Temat zostanie otworzony gdy serwer zostanie uruchomiony na nowej maszynie. - Informacja od Quentis.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...