Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evalis.pl - Rework - Wiele zmian [DEDYK] Start 28.07.2015 18:00


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej odczep się ode mnie :<

 

Grałem na pierwszej odsłonie, serwer był nudny szczerze mówiąc no i oczywiście dostałem bana za nic. :s

I prawda jest taka, że bez flourine który Ci pomagał sobie nie poradzisz mordo, także myślę, że nie ma sensu tutaj wchodzić

 

On mi tak pomagał, że aż wcale.. przez chwilę miałem u niego stronę :) Nie wiem, góra 3 dni

 

 

Prezentacja wykonana perfekt ale niestety nie zagram z uwagi iż bez isa będziemy nikim :/ nie mam zamiaru expić 10 lv po 8h jak to jest napisane w prezce ;) Bony też odstraszają 

 

Ceny w itemshopie są banalnie małe, więcej przedmiotów do pvp, expa masz w grze niżeli w itemshopie

Uwzględnij kolego do expa takie coś: Pierścień Doświadczenia (1 godzina), Pierścień Radości (1 godzina), Pierścień Doświadczenia (30 minut) i już masz 3/4 pierścieni możliwych :)

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer bardzo fajny .   Szukam ekipy do wspólnej gry ,( gildi) - chętnych zapraszam na PW na MPC lub pisać na gg: 35653407  GRAM U NIEBIESKICH   ;)

Opublikowano

Szukam ekipy do wspólnej gry ,( gildi) - chętnych zapraszam na PW na MPC lub pisać na gg: 35653407  GRAM U NIEBIESKICH   ;)

Opublikowano

Ile byś nie robił serwerów i to jakich "super" i tak będą porażkami.. ;) który to już serwer 5, 10, 15 ? 

Opublikowano

Jak najbardziej polecam, serwer na pewno na dłużej, tylko 1 rzecz mnie interesuję, dlaczego przy wytworzeniu HW są te same przedmioty czy coś będzie dodane na 5 miejsce?

Opublikowano

Jak najbardziej polecam, serwer na pewno na dłużej, tylko 1 rzecz mnie interesuję, dlaczego przy wytworzeniu HW są te same przedmioty czy coś będzie dodane na 5 miejsce?

Czemu mają być inne skoro są to po prostu HW dla innych klas ? Każdy powinien móc sobie zrobić HW na takich samych zasadach według mnie . 

Opublikowano

Czy na serwerze można wydropić / kupic zwój sm ? gdzieś  czy smki tylko przez doładowanie isu ?

Dokładnie mam to samo pytanie bd można zdobyć/kupić od graczy kupony sm?

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Trochę lipa ze download 5h przed startem (pewnie waży 1gb), nie każdy da radę pobrać na start.

 

Bronie 75 skąd?

Będą kupony SM?

Jak ze skilami?

91.jpg

Opublikowano

Dokładnie mam to samo pytanie bd można zdobyć/kupić od graczy kupony sm?

Będzie można kupić od graczy.

Trochę lipa ze download 5h przed startem (pewnie waży 1gb), nie każdy da radę pobrać na start.

 

Bronie 75 skąd?

Będą kupony SM?

Jak ze skilami?

Bronie standardowo z rippera ale DT ułatwione jak już było pisane wcześniej.

Kupony będą.

Skille tak jak w poprzedniej edycji 30lvl skille G / 50lvl skille P.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1432228-evalispl-dedyk-mediumpvp/page-16- 4 dni i po zapewnieniach administarcji, że będzie lepiej, pada tylko po to, żeby miesiąc pózniej zrobić rework.

http://www.mpcforum.pl/topic/1431512-evalispl-dedyk-mediumpvp/page-6- 2 dni, start zjebany

http://www.mpcforum.pl/topic/1263717-ethandiapl-dedyk-hard/page-22- off po miesiącu (gz)

http://www.mpcforum.pl/topic/1218050-ethandiamt2pl-dedyk-medium/page-10- wyłączony z powodu reworku

Ile postoi ten rework 6 dniowego serwera? Miesiąc? Tydzień? C*****y team nie potrafiący sobie poradzić z podstawowymi problemami. Typowy serwer na dojenie pieniążków. Nie polecam.

Opublikowano

Pytanie odnośnie wytwarzania tych Hwangów, na każdego hwanga te same surowce to przypadkiem jak je przeniesiemy jak wybrać tego właściwego którego mamy zrobić?

Opublikowano

Czemu mają być inne skoro są to po prostu HW dla innych klas ? Każdy powinien móc sobie zrobić HW na takich samych zasadach według mnie . 

Chodzi o to, że np. masz te klejnoty wszystkie chcesz zrobić HW na sure robi ci na ninje, bo są te same przedmioty do wyrobu tego itemka.

Opublikowano

Serwer dobrze zrobiony , ze względu na niego mogę polecić.

Nie znam administracji więc tutaj neutral.

 

Osobiście może wpadnę ;>

2u8w8y9.png

Lajki miło widziane <3

­

Opublikowano

Chodzi o to, że np. masz te klejnoty wszystkie chcesz zrobić HW na sure robi ci na ninje, bo są te same przedmioty do wyrobu tego itemka.

No o to mi chodzi, mam zamiar grać szamanem a mi zrobi hwang sura i co wtedy? Powinno się różnić tym że na każdego hwanga potrzeba ulepek 4x4x4x4, a wystarczyło by zrobić 3x4x4x4, 4x3x4x4 itp. że do każdego Hwanga była by inna konfiguracja itemków lub ewentualnie dodać 1 item pospolity co, żeby każdy dostał taką zbroję jaką chce a nie dla innej klasy.

Opublikowano

Witam ... mam pytanie czy dam rade expic ninja  sztyletami  ?? (z buta)

Opublikowano

Chodzi o to, że np. masz te klejnoty wszystkie chcesz zrobić HW na sure robi ci na ninje, bo są te same przedmioty do wyrobu tego itemka.

Trzeba mieć odpowiednią zbroje jako 5 ulepszacz.

http://www.mpcforum.pl/topic/1432228-evalispl-dedyk-mediumpvp/page-16- 4 dni i po zapewnieniach administarcji, że będzie lepiej, pada tylko po to, żeby miesiąc pózniej zrobić rework.

http://www.mpcforum.pl/topic/1431512-evalispl-dedyk-mediumpvp/page-6- 2 dni, start zjebany

http://www.mpcforum.pl/topic/1263717-ethandiapl-dedyk-hard/page-22- off po miesiącu (gz)

http://www.mpcforum.pl/topic/1218050-ethandiamt2pl-dedyk-medium/page-10- wyłączony z powodu reworku

Ile postoi ten rework 6 dniowego serwera? Miesiąc? Tydzień? C*****y team nie potrafiący sobie poradzić z podstawowymi problemami. Typowy serwer na dojenie pieniążków. Nie polecam.

W administracji są nowe osoby, które zadbają o serwer w 100% .

Witam ... mam pytanie czy dam rade expic ninja  sztyletami  ?? (z buta)

Oczywiście, że tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...