Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak ktoś chce to proszę:

http://www.multiupload.com/DZBS77H35B

Jest to link do screenów z updatu. ;)

 

 

A tu przykładowe zdjęcie:

1302386356-U13999.png

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Po ściągnięciu clientai patcha z pierwszego posta, wyskakuje mi taki oto błąd. Uruchamiałem jako administrator, zmieniałem zgodność - nic nie pomaga. Możecie jakoś zaradzić?

 

70426100457547074747.png

sygnatura_hrehwxr.png

Opublikowano

Ten serwer działa jeszcze w ogóle ?

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Witam all mam pytanko co zrobić aby zniknął mi błąd podczas odpalania clienta ZSZC ? Mam błąd ([Error Code 2]) co to oznacza? Pomożecie jeżeli tak to proszę o szybką odp :) pozdrawiam :)

Opublikowano

Mógłby ktoś podać oficjalną stronę serwera ?

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

@up

http://forum.primarygaming.net/

 

@Eyes Coś Ci się stało ze Sro_Client.exe

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Dlaczego sie kurwa konta zrobic nie da

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Gówno prawda^^Poprosiłem kumpla żeby konto zrobił i się da ;]

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

No reg teraz działa:

http://reg.zszc.info:6334/register.php

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up

http://forum.primarygaming.net/

 

@Eyes Coś Ci się stało ze Sro_Client.exe

 

Coś się stało ;/ ale co przyjacielu ;/ z tego forum mam ściągnąć clienta czy tam zobaczyć co się stało?

Opublikowano

PROSZE O POMOC

 

Kiedy wpakowywuję 2 parta clienta blad mi wyskakuje z obydwu linków ! WTF!

;]

Opublikowano

Własnie na ciula 2 part??

pobrałem 2 , ale tylko 1 rozpakował + dodałem patch. i gra się normalnie otworzyła;>

Opublikowano

Wrzuciłem, to co dali na forum. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

aa , no to możliwe :)

czyli jak odpaliła mi się gra , to mogę usunąć tamten 2 part??

Bo oba są takie same tylko jeden waży wiecej :;]

 

@ edit

 

i o co chodzi z tym ZSZC prozis patcher?? :P / bo nie ogarniam

Opublikowano

No skoro Ci działa, to chyba możesz usunąć ten part 2. ;)

To jest coś jak loader. ;) Dzięki temu możesz wgrać kilka patchy tj. ZoomHack, SwearFilter, czy NoDc. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

A zainstalowałeś?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ja zrobiłem wszystko jak trzeba , patcher party itp. I wszystko działa jak należy.

 

Moja opinia o serwerze? A więc tak , na początek ciężko ogarnąć z kasą bo szybko się bije lvl i trzeba kupować itemy u NPC a nie zawsze są one tanie.

Jest dodanych kilka nowych mobów , itemów , postacie są tylko z China.

Żeby się zalogować to max 30 minut.

Dobrze się gra polecam : )

 

I co najważniejsze nie zauważyłem jak dotąd żadnych lagów : P

Mój nick na serwerze to OneHitOneKil .

Zapraszam : )

 

 

 

 

+++++ Mile widziane : )

Opublikowano

Siema, mam taki problem ale możliwe, że to dlatego bo nie mam nowego clienta z 2011r. ściągnąłem go jeszcze w 2010r. Gdy włączam clienta, wybieram server i klikam Start to znika ten launcher a gra się nie włącza =(, mam patch 1.690

 

@edit

Już działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...