Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niewiem oco wam chodzi - mi od poczatku gdy serwer off wlaczalo clienta ale jak wybieralem serwer to mi sie wylaczalo :O

 

 

 

 

NOWA WIADOMOŚĆ

 

 

The loginservers are currently offline.

All users who are currently online should stay online. If you log out, you cannot login anymore.

Login servers will be back online the next day.

Regards

 

 

z tego co wyczytalem ma byc jutro online,

I wszyscy co sa online mają zostac, Ci ktorzy sie wylogują to cos im sie moze stac z kontem/postacia - cos takiego

 

 

Nie moze stac sie z ich kontem, chodzi tu bardziej o to, ze jak sie wyloguja, to juz sie nie wloguja tak jak ci ktorzy nie byli zalogowani:P

Opublikowano

cze czy tylko ja mam problem z wlaczenie zszc ?

 

 

 

dokladnie chodzi mi o fire

Serwer mi działa , nie wiem jak innym a wyskauje Ci jakiś błąd albo coś ?

zbyt duża sygna

Opublikowano

Fire server is currently offline. Do not make thread about this. If we've any news about servers we gonna post them here.

 

 

Thank you for your patience again.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Pomocnik
Opublikowano

Jak nie macie co robić czekając na on serwera, to wbijcie pobawić się na sse-server.pl

 

Miła atmosfera , zero lagów i świetna zabawa :)

Opublikowano

U Was też maksymalna rozdzielczość jaką można ustawić to 1600x1200 i żadna niżej nie jest w proporcjach 16:9?

Wie może ktoś jak to naprawić? Bo strasznie się gra na monitorze 21.5' przy rozdzielczości 1280x1024...

ClanCenter.pl

Opublikowano

@up i 2up Nie spamować! ;)

Na prywatnych serwerach nie ma wszystkich rozdzielczości...

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Skoro nie ma. To jak chcesz to naprawić? xD

To tak jakbyś chciał ładniejszą grafikę w grze. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

A nie jest to po prostu kwestia podmiany jakichś plików? Bo przecież nowy silk grafiką się nie różni, a wszystkie rozdzielczości do wyboru posiada ;)

ClanCenter.pl

Opublikowano

Zapewne inne rozdzielczości zostały dodane w nowych clientach. A zszc korzysta ze starego. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Kurcze jak ściągam clienta tego nowego to chce mi pobierać z 14 godzin Co jest?

;]

Opublikowano

@up Takie coś mogłeś napisać na priv. ;p Zobacz ile ten temat ma już postów. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...