Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dali taki plik na ich forum, więc musi być ten wirus. Inaczej nie zagrasz. Proszę link dla Ciebie:

http://forum.primarygaming.net/showthread.php?10834-Fire-Water-Patch&p=62209#post62209

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@kichalik

zabłysnąłeś.

 

@BladerDMG

To chyba możesz się pożegnać z kontem, ponieważ to co ściągnąłeś to pewnie jakaś marna imitacja bota...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

@up.

Pierwsze słyszę, żeby serwery były teraz off :rolleyes:

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Update dał nam typowe zabezpieczenia anty boterskie no i nic z tym nie zrobimy :P

 

Wiadomo że taka blokada jest chwilowa bo jak by ona działa to by na isro by jej używali zapewne znajdzie się jakiś kozak co ją obejdzie i się z nami tym podzieli : ]

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

to powie mi ktos wreszcie czym to moze byc spowodowane ? bo klikam albo na water albo na fire i ten blad mi wyskakuje ; <

 

http://img88.imageshack.us/i/silka.jpg/

Opublikowano

Przecież bot działa. Prosiłem już autora tematu o db-bocie o aktualizację tutorialu.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Patrz wytłumacze ci to inaczej. Wlanczam sro proxy,wpisuje ip serva water,wciskam start potem sro db bot ,potem crack loader poczym wpisuje pasy.wchodze do gry i jak juz jestem w tym oknie gdzie sie wpisuje pasy to tam gdzie sie wybiera serva jest fire zamiast water??? I nw oco chodzi . Piszcie jak cos wiecie na ten temat.Z góry dziękuje..

Jak pomoze to mam screena :

 

http://img138.imageshack.us/i/1233el.jpg/ - zamiast water jest fire i nw jak to zrobic :(

Opublikowano

ja mam taki blad jak otwieram przez loadera gre:

screen1u.jpg

 

Jesli natomiast wlacze ja przez launcher'a to po wlaczeniu autopota z tolls colection wylacza mi gre i standardowo komunikat (nie wysylaj wysylaj/ wystapil blad bla bla) ...

KTOS WIE O CO CHODZI ?:/

29979.gif

 

rapideoUserbar.png

EliteSRO [sERWER 2]

Beherit

STR XBOW / CLER *73+*

Zajebista

INT WIZ / BARD *85+*

gildia Pedo_TeaM rekrutuje aktywnych graczy 42+ (ELITESRO2)

Opublikowano

Z tego co wiem, to teraz żaden loader nie działa na zszc...

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

a autopot ? kurde no mam sam poty wciskac :D ?

29979.gif

 

rapideoUserbar.png

EliteSRO [sERWER 2]

Beherit

STR XBOW / CLER *73+*

Zajebista

INT WIZ / BARD *85+*

gildia Pedo_TeaM rekrutuje aktywnych graczy 42+ (ELITESRO2)

Opublikowano

Nie wiem czy rejestracja nie została zamknieta, poniewaz zadna stronka z rejestracja nie dziala...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

mam problem z serwerem gra mi sie nie włancza sama znika z procesów alt +ctrl+ delete co mam z tym fantem zrobić ??

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Podgląd update'u na 110lv. :)

W około jeden miesiąc będzie!

Czekamy już za długo na ten update!

 

W tym wątku pokażemy ci co planujemy dodać a co do tej pory już dodaliśmy. Ten wątek będzie na bieżąco aktualizowany, dodamy screeny i jak dużo już zrobiliśmy. :)

Kto wie, może update skończymy wcześniej niż w miesiąc.

 

 

Co nowego zobaczymy:

 

Maksymalny level, razem z pt matching, oraz maksymalne mastery zostanie powiększone do 110lv. (maksymalne mastery zostaje na poziomie 360)

 

 

Nowe umiejętności: ||||||||||||||||||||

Wszystkie umiejętności zaktualizowane do poziomu 110.

 

Zrzuty ekranu.

-Później-

 

Nowością jest także poprawa bilansu Skilli!

Bicheon: Bez zmian

Heuksal: Soul Spear series bug (za wysoki poziom stun'ów) naprawione. Stun będzie wynosił tyle co na ISRO.

Pacheon: Strong Bow series bug (nie pokrywają się opóźnienia) naprawione. Łucznicy będą mogli skorzystać z jednego skilla - Strong bow skill i musieli czekać na kolejny, aż delay kolejnego się skończy.

Ice: Bez zmian

Lightning: Grass walk - Phantom/Shadow bug (nie pokrywają się opóźnienia) naprawione. Nie można będzie już korzystać ze skilli jeden za drugim. Trzeba będzie czekać aż opóźnienie się skończy.

Force: Dwa starsze debuffy mają dodatkowe 5%/7% szansy na stun. Nowe skille na 110lv również mają wysoki stun rate.

 

Zrzuty ekranu

-Później-

 

 

Nowe potwory: ||||||||||||||||||||

 

Lv 106-110 Monsters prawdopodobnie będą się pojawiać w Centras Asia Area. Wypadać z nich będą itemy na 101lv, alchemy materials, i inne będą wypadać jak zawsze.

 

 

Nowe przedmioty: ||||||||||||||||||||

 

Nowe avatary i nowe Grab Pety będą dostępne w sklepie.

Będziesz mógł nabyć nowy set w sklepie.

Sety i bronie są silniejsze niż na D11 101lv + 3 itemy. Nie możliwe jest ich upuszczenie, lub wymiana, aby uchronić was przed stratą itemów podczas, gdy ktoś "zhackuje" waszą postać. ^^

Sety maja nowy wygląd, a bronie wyglądają jak an D11 Typ 1, tylko że z czerwona poświatą Seal of Star.

 

Avatary i sety będą dostępne tylko w sklepie na stronie primarygaming, grab pety w Item Mallu w grze.

 

 

 

Więcej informacji później. :)

 

Mamy nadzieję, że podoba wam się update i będziecie chcieli do niego dołączyć.

 

Z poważaniem

ZSZC Team

 

--------------------------------------------

 

Postęp:

Po prawej stronie tytułu można zobaczyć pasek, wygląda tak: ||||||||||||||||||||

Czerwony = nie skończone, Zielony = zakończone.

Postęp będzie aktualizowany, dzięki czemu można zobaczyć, jak dużo już zrobiliśmy.

 

 

 

Pisane na szybko, mogą się pojawić błędy, oraz brak składni.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

wg mnie update, jest do d*py za przeproszeniem. WTF nie mozna ulepszac i sprzedawac itemsow Oo. po 2 ciekawe jak bow bedzie sie teraz sprawdzal jak naprawili buga ze skilami:)

Opublikowano

Nic nie mówią o tym, że nie będzie można z bowa używać na przemian tych 3,4,5 strzał na raz(nie mowię o KB tylko o tym skillu do taxowania )

Opublikowano

Zeby zagrac na ZSZC trzeba pobierac nowego clienta? Mam ZSZC Clienta w wersji 1.686. Czy da sie go jakos patchowac do aktualnej wersji zeby dzialal? Probowalem 1.686->1.688->1.690 i niby nie wyskakuje blad ze trzeba patchowac ale jak dam start to sie launcher wylacza.

Opublikowano

Musisz nowego clienta ściągnąć.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...