Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można przypuszczać że o 13.47 ponieważ wczoraj o tej godzinie został napisany post informujący o zamknięciu servera na forum ZSZC:)

dv4tb.gif
  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serv może upadnie ;/

Nie ma takiej opcji ! =) Serwer ma upaść bo go wyłączyli żeby wprowadzić zmiany i wydać nowego patcha ?

Zapewne jeszcze dzisiaj będzie ON.

zbyt duża sygna

Opublikowano

serwer zamkneli wczoraj gdzies w przedziale 14:30 - 15:00 bo jak sie chcialem zalogowac po 14:00 jeszcze dzialal a kolo 15:00 juz nie

Opublikowano

"Napisano wczoraj, 14:24"

to jest data mojego postu napisanego 2 min po wylaczeniu serverow

 

Wiedz Server Wylaczyli ok. 14:20 - 14:23

 

pozdrawiam i czekam na start ;]

Staram Się Pisać Poprawnie !!!!
Przepraszam Za Błędy !!


Opublikowano

Może Crash? Może mają problemy z plikami po dodaniu patcha?

Którego nikt nie ma...

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up

"nad wór" - rozwaliło mnie to. xP

Ja nawet silka nie tykam. :)

Jak włączą, to może wbije. :) Widzę, że wszyscy czekają na otwarcie. :)

Kto pierwszy doda tutaj nową notkę ze strony zszc, dostanie w nagrodę obniżenie Statusu ostrzeżeń. :) O ile będzie chciał, oraz jeśli będzie z czego. xP

 

 

 

Za późno. :) 16:24

Some of you think that the word estimate means exactly 24 hours. Pick up a dictionary and look the word up! If we have information we will release it right now the downtime is cause due to a OS update, nothing special or meaningful about this. I will instruct the moderator to ban every single person for the next 3 days on the forum if they start making topics about the down time.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano
Wrr szkdoa mi was na Chuj chcecie wbć na gre jak check jest ;l czekajcie na online jak bd ;/ a nie sie grzejeta na to jak nie wiem co . nad wór a nie ;p

 

Nad wor

bd= będzie.... zal mi cie

1377531174-U173186.png

Opublikowano

18:47 WATER ON

 

 

PS. CAIN- cos nowego o zszc;P

 

 

edit:

a jednak:P Recomned nie oznacza w tym przypadku ON:P

 

Przepraszam:P

 

edit2:

 

@down

 

u mnie jest to samo;) moze zalaczaja i testuja sami:P

 

dla tych co moga- po piwko i przed TV

dla tych co nie- 19:05 dobranocka:P i spac;)

Opublikowano

niby water ON a ludzie nadal maja problemy z wbiciem np u mnie sie wogole client nie otwiera mimo iz widze ping serwera to nie moge start walnac ;]

(kolega ma tak samo)

29979.gif

 

rapideoUserbar.png

EliteSRO [sERWER 2]

Beherit

STR XBOW / CLER *73+*

Zajebista

INT WIZ / BARD *85+*

gildia Pedo_TeaM rekrutuje aktywnych graczy 42+ (ELITESRO2)

Opublikowano

Niewiem oco wam chodzi - mi od poczatku gdy serwer off wlaczalo clienta ale jak wybieralem serwer to mi sie wylaczalo :O

 

 

 

 

NOWA WIADOMOŚĆ

 

 

The loginservers are currently offline.

All users who are currently online should stay online. If you log out, you cannot login anymore.

Login servers will be back online the next day.

Regards

 

 

z tego co wyczytalem ma byc jutro online,

I wszyscy co sa online mają zostac, Ci ktorzy sie wylogują to cos im sie moze stac z kontem/postacia - cos takiego

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...