Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wystkakuje jakis blad krzaczki jakies:P na koncu komunikatu "(9)"

 

wyglada to tak jakbym nie mial polaczania z netem

 

 

\\Wyedytowane przez Cain.

Nie piszemy postu pod postem. :)

Opublikowano

nie jestem pewny czy to o to chodzi ale jak chcesz grać bez bota to musisz na nowo wypakować zszc part i i part 2 najlepiej na inną partycję i tam włożyć loadera, powinno działać :D

 

I edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim

Opublikowano

Po tym nowym cliencie co trzeba było ściągnąć nie chce mi się włączyć silk z botem...(bez bota śmiga)

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

powieci mi czemu nie moge sciagnac clienta przez flashgeta a jak sciagam normalnie to mam transfer 30kb/s przy necie 6mb ???????????????????????????????

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak jak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

Opublikowano

dzieki teraz działą normalnie :D + leci :P

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak jak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

Opublikowano

jeszcze jedno pytanie czy muszę mieć starą wersje ZSZC żeby wypakować te 4 linki czy nie ? bo nei wiem dokładnie

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak jak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

Opublikowano

To jest nowy client. Więc wystarczą te 2 linki.

 

 

@down Mój błąd. :P

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Wie ktos dlaczego wylaczyli wszystkie servery ??

Tak . GM pisał że będą dodawali jakieś update . Servery off do 24 godzin . :)

zbyt duża sygna

Opublikowano

Wiadomość dotyczyła że server zostanie wyłączony na 24 godziny z powodu aktualizacji systemu :(

 

Może się uda i odpalą wcześniej....

 

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Cytat: " At this time, it is unknown for how long. "

Cytat dotyczy zamknięcia serwerów.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ee co jest włączam silka zszc otwiera sie okno wybierania serve fire lub water klikam fire i wyłącza sie silk co jest ?!

1377531174-U173186.png

Opublikowano

A wiecie o której godzinie wyłączyli dokładnie??

 

Pozdrawiam.

Nikt nie wiem . Prawdopodobnie jakoś po południu 15-18 . Czekamy czekamy :PP

zbyt duża sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...