Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oh My God, ile mamy czekać? 3 dni? Ja bez silka nie wytrzymam a jechanie na samym Quake 3 jest monotonne... -.-

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może ktoś mi podać link do działającego bota na tym kliencie ?:)

 

Od razu uprzedzam, że db bot mi nie działa ;(

Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Dzięki za pomoc i odpowiedzi : D

 

Jeśli mówicie że już działa to zacznę zaraz ściągać ...

post-292874-0-61909100-1295337348_thumb.png

Opublikowano

no chyba k***a nie...

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

@up

 

Prawdopodobnie tak ;/

Znowu muszą jakieś błędy naprawić..

Ciekawe ile tym razem im to zajmie.

mylove.gif

Opublikowano

eh a marzenia byly zeby dzisaj wbic na nukerze 76 i 400k sp dobic

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

No bo był rollback o 1 dzień...

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

no i ciul 72... na nowo i brak sperki +5 na 90

suuper

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

Witam. Mozecie mnie poinformowac czy na serwerach sa jakies znaczace roznice ? tzn na jednym lagi bardziej intensywne itp. ? Gram na Fire i w dzien mam takie lagi ze pociac sie idzie... zaraz bede probowac na Water.

 

A takze jeszcze jedno. Na ktorym serwerze jest wiecej Polakow, albo na ktorym jest juz jakas zgrana ekipa, gildia, do ktorej mozna smialo dolaczyc by miec towarzystwo do gry ?

Opublikowano

@up Spróbuj na Water.

Ja gram od czasu do czasu na Fire i nie mam lagów.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam taki problem: jak chcę włączyć ZSZC wyskakuje mi to

193m.jpg

Może ktoś to już miał więc wie jak to naprawić :)

Opublikowano

Ja mam to samo co zuzel23 i mam zainstalowanego Patcha 1.687 i nic to nie zmienia jest może serv wyłączony czy coś?

 

 

 

Edit:

Już wszystko działa przeinstalowałem silka i wszystko jest ok :)

Opublikowano

Może ktoś pomóc bo jak wybieram server to ładuje się przez chwile(strzałka z klepsydrą , wiecie o co chodzi :D) i wyłącza się launcher i nic dalej się nie dzieje... mam patcha 1.687

a jak patrze u kogoś to w notice mają a ja nic nie mam.

Opublikowano

@up Odpisałem Ci już w innym temacie.

Ale teraz mam jeszcze jeden pomysł. Zmieniałeś coś w pliku Hosts?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...