Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja również mam problem, ale tutaj chyba chodzi o nowego patcha do serwera.

Nie mam 100% pewności, ale po takim komunikacie tak wnioskuję.

 

beztytuulb.png

 

Czy ktoś mi może powiedzieć o co tutaj chodzi lub gdzie znajdę nową wersję?

Opublikowano

@up olej tego errora i graj spokojnie : )) zapewne to jest od loadera tak?

@2xup THEND polecam =D

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Witam,

mam problem.

 

sciagnalem clienta.

zainstalowalem (najnowszego)

 

sciagnalem

ZSZC Prozess Patcher i autologin.

 

robie jak w poprzednich ss w tym temacie.

 

odpalam gre

uruchamiam ZSZC Prozess Patcher i tam wybieram Erneuem zaznaczam cyferki i clikam patch ale nic sie nei dzieje.

 

patch sciagniety z tego tematu nie dziala, wyskakuje komunikat bym zamknal silka i zresetowal kompa, ale nadal nic sie nie dzieje.

 

moglby ktos wyslac krok po kroku co mam zrobic by zagrac...?

Opublikowano

Server Update

Dear users,

 

please download the new manual patch to play on the servers.

Some bugs are fixed and new features added.

 

Whats new:

- Fixed skill buff disabling with right click on skill icon

- Fixed the error which was caused by Job suits after teleporting

- Fixed multiple scroll use bug (Scroll closing through right click is disabled)

- Fixed Error which appeared on banned accounts. Banned users who have this bug can see now that they are banned

- Anti-bot Patch applied

- X-Mast Event ended

 

Download links:

 

For Fire and Water only

Fire/Water Patch v1.688

 

Make sure you use the new SRO_Client.exe, else you cannot start the game!

Also make sure you use the Patch for the Server you on.

Please send bug reports to the team immediatly.

Thank you

 

Best regards

The ZSZC Team

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Witam ;p

 

mam ten sam problem co koledzy wyzej ... z tym clientem clain mogl bys udzielic nam info co robic :)? czy my cos zle robimy? czy trzeba nowego clienta ... clain prosze o pomoc

 

prosze o pomoc kogos doswiadczonego :

 

 

\\Nie piszemy kilku postów pod rząd.

Cain

Opublikowano

@next132 Nie pisz posta pod postem, wszyscy czekamy na jakas informacje, mysle ze to wina administracji zszc, albo serwer jakos wylaczony ?

 

sciagalem patch z megaupload wypakowalem i nie dzialalo... to sciagnolem z tad http://uploading.com/files/28bf426f/ZSZCPatch_1.688.zip/ wypakowalem i wszystko dziala. Wiec sprobujcie z ttego linku sciagnac

 

Zaraz sprawdze.

 

@EDIT: Rzeczywiscie, zle zuploadowali na megaupload. Sciagajcie z linku podanego przez Ikskrol123

 

@2EDIT: Znow to samo -.-

 

@3EDIT: MAM rozwiazanie. Jesli macie spatchowanego media.pk2 to nie pojdzie wam gra, przez tego nowego antybotowemu patchowi... aby grac - bez bota. Nalezy wypakowac od nowa media.pk2 i nastepnie wgrac patcha

Opublikowano

@next132 Nie pisz posta pod postem, wszyscy czekamy na jakas informacje, mysle ze to wina administracji zszc, albo serwer jakos wylaczony ?

 

 

 

Zaraz sprawdze.

 

@EDIT: Rzeczywiscie, zle zuploadowali na megaupload. Sciagajcie z linku podanego przez Ikskrol123

 

@2EDIT: Znow to samo -.-

 

@3EDIT: MAM rozwiazanie. Jesli macie spatchowanego media.pk2 to nie pojdzie wam gra, przez tego nowego antybotowemu patchowi... aby grac - bez bota. Nalezy wypakowac od nowa media.pk2 i nastepnie wgrac patcha

 

Taka jest prawda że czekasz 12h od reupdate update ;) i wszystko jasne....

 

Dziękuje Dobranoc.

Opublikowano

Czyli jednak poradzili sobie z botami? :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

czy jest inspekcja ? , bo nie moge wbic ...

Ping:

N/A

Stasus:

Do not recorr

 

 

 

( wczoraj zpatchowalem wszystko do versji 1.688 i dzialalo ) ...

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

Może na niskim poziomie polazłeś do HT? :)

Albo gardziłeś jakąś religią?

Lub serio bociłeś i nie chcesz się przyznać. :D

 

Nie pisze u Ciebie Completion Time... dziwne.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

bo wlasnie w tym problem to perm czy jak kurde no szkoda mi konta bo mialem tam 3b -.- i grab peta na 1miesiac ... nie wiem nie boce nie obrazam no zdazylo sie z raz czy dwa no ale bez jaj ... za jakies fuck off (w afekcie za ksucie) ban perm ?

wogole mnie glownie obchodzi czy to jest perm czy co ?

29979.gif

 

rapideoUserbar.png

EliteSRO [sERWER 2]

Beherit

STR XBOW / CLER *73+*

Zajebista

INT WIZ / BARD *85+*

gildia Pedo_TeaM rekrutuje aktywnych graczy 42+ (ELITESRO2)

Opublikowano

dostalem odpowiedz za to ze spamowalem WTB BOW SUN 64lv ! w hotanie perm omg k** mac no bez jaj;(

29979.gif

 

rapideoUserbar.png

EliteSRO [sERWER 2]

Beherit

STR XBOW / CLER *73+*

Zajebista

INT WIZ / BARD *85+*

gildia Pedo_TeaM rekrutuje aktywnych graczy 42+ (ELITESRO2)

Opublikowano

ytkwyaw6pgx4q99.jpg

 

Pomocy... dzieje sie tak jak chce wypakowac patcha do folderu...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...