Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam następujący problem. Zrobiłem konto. Pobrałem wszystko poprawnie. I wpisze pasy i daję connect to nie wyskakuje mi autologin tylko musze klikac ciągle connect aby się wbijało. Do tej pory nie udało mi sie na ten Water server wbić. A i w ogóle jak wybiorę ten Water w luncherze to gdy wejdę do gry i mam select server mam tylko nazwę ZSZC bez żadnego Water, a gdy wybiorę Fire to mam w select server " ZSZC(New). ;/ Czekam na odpowiedź.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Mam następujący problem. Zrobiłem konto. Pobrałem wszystko poprawnie. I wpisze pasy i daję connect to nie wyskakuje mi autologin tylko musze klikac ciągle connect aby się wbijało. Do tej pory nie udało mi sie na ten Water server wbić. A i w ogóle jak wybiorę ten Water w luncherze to gdy wejdę do gry i mam select server mam tylko nazwę ZSZC bez żadnego Water, a gdy wybiorę Fire to mam w select server " ZSZC(New). ;/ Czekam na odpowiedź.

 

Chłopie to nie Global zaraz dam ci link to auto Connecta...

 

 

Prosze: http://www.megaupload.com/?d=NJ0TQQ6U

 

Włączasz gre wpisujesz passy Włączasz AC Dusisz start i wbija

Opublikowano

Crashe są nie tylko z botem.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

62724167310509681259.jpg

Info:

Nazwa:ZSZC(Fire) - stary serwer

ZSZC(Water) - nowy serwer

Exp:30X - na obu serwerach

Sloty:2000

Status:Stary serwer - Crowded

Nowy serwer - Populate/Crowded

Skill/Cap Lv:100

Nowy link do rejestracji na oba serwery. :)

Jeżeli się pojawi błąd: Internal error, please contact the admin. To po prostu próbuj, aż do skutku. ;)

http://219.235.2.152:6334/register.php

Jeżeli strona nie wczytuje się, to rejestracja jest zamknięta.

 

Forum:

http://silknation.primarygaming.net/forum.php

NOWY CLIENT 14 Czerwiec 2010!!!:

Part 1:
http://www.megaupload.com/?d=6QU70FHT
Part 2:
http://www.megaupload.com/?d=JG8E9LLX
Lub Alternatywa. (200mbps)
http://psropk2files.gamerzcorp.com/ZSZC/14_06_10_update/

Uwaga! Uwaga!

Nowy serwer ma nazwę "ZSZC", a stary "ZSZC(new)".

Patch który poprawia nazwy serwerów w launcherze. :)

http://rs926.rapidshare.com/files/400705515/ZSZCPatch_1.675.rar
http://www.virustotal.com/analisis/3fde877bbe1b98d5237d7e41084017e047c37bd9b7aba56d6ad8178cb4dace0f-1276972111

Kolejny patch z oficjalnej strony:

-wszystkie pety będą mogły zostać przekazane przez exchange

-nowy pet (Raccoondog) będzie dodany do Item Malla

-Zmienione nazwy serwerów:

*stary serwer zmieniony na ZSZC(Fire)

*nowy serwer zmieniony na ZSZC(Water)::

http://www.multiupload.com/6SYJAVXQ31

 

AutoPot + Skan :

http://www.megaupload.com/?d=OMTWLL59
http://www.virustotal.com/analisis/17de3859ac11a597d9a173f1101eefb52c9253a357d55a8b5d8716e61f91aefe-1265289112

Ten Autopot jest lepszy. 
http://www.sendspace.com/file/rh610z              Hasło: www.mpcforum.pl
http://www.virustotal.com/analisis/83f5a322e47e095d378d246700007878b8551acbd739c48d9deff157adbbf67b-1276863284

Loader i Autologin. + Skan

Oba pliki z elitepvpers. :

http://www.sendspace.com/file/g9cql7          Hasło: www.mpcforum.pl
http://www.virustotal.com/pl/analisis/d0522e3abfbe5ed8870db91c298435c09e26ee05518ba9dcaf7b12f1a29fcc52-1276008876     -     Skan Autologin
http://www.virustotal.com/pl/analisis/bd17ba7168f54e86b414916562fb877db7d608eda6d8ed626da60a2d533f3feb-1276267713     -     Skan ZSZC Prozess Patcher

Informacje:

W serwerze zastosowali nowe rozwiązanie, by obejść limit wymiany golda w grze.

Można zakupić w sklepie (u tego, który sprzedaje broń w Hotan) brązowe monety warte 100kk (oczwiście za tyle samo można je później sprzedać u NPC) ^^

Avatary są już dostępne. Można je zakupić na ich forum.

SoSun bronie od 5dg do 8dg do zakupienia na ich forum.

Częste Eventy Search & Destroy.

GM spawni unikaty w nieokreślonych miejscach, a gracze mają za zadanie znaleźć je i wybić. ^^

 

Zapewne dużo osób chce używać Grab Pet Filtra. Ale nie potrafią zpatchować media.pk2.

Oto instrukcja dla tych osób.

1. Otwórz PK2 Edytor -> File -> Open -> Wybierz media.pk2

2. Tam gdzie "Manual Single File Import" kliknij na "Select File"

3. Wyszukaj plik "bcdisioninfo.txt" i go otwórz.

4. W "Entry Name" wpisz: bcdisioninfo.txt kliknij "import".

5. Zrób punkty od 3 do 4 tylko z plikiem GATEPORT.txt.

 

Jeszcze download tych plików:

bcdisioninfo.txt

GATEPORT.txt

Instrukcja i pliki grab filtra pobieramy stąd.

Klik

Na własne ryzyko!!!!!!!!!!!

 

sro20100609233521822.jpg

 

 

 

 

nie sciagajcie tego gówna to ma keylogera

Opublikowano

nie sciagajcie tego gówna to ma keylogera

 

Grabpet filter może i ma trochę wirów, ale jest stworzy przez taką osobę zaufaną na scenie silkroada.

A pozatym ściągasz na własne ryzyko.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

czy istnieje jeszcze możliwość założenia konta?

 

Z tego co mi wiadomo da się tylko trzeba trafić na dobry moment, żeby reg był on ;).

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Jakby tam był keylogger to bym tego tu nie wrzucił. lol? A do tego straciło by wiele osób konta i by tu napisali nie??? Pomyśl przez chwile.

@ Arczi1234 Tak w ogóle to zrobiłeś konto tylko po to by mnie zbesztać?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

to niema keyloggera tylko duzo virow a wlasciewie to tam pisze ze pobierasz na wlasne ryzyko umiesz czytac czy chciales 1 post napic takim czyms????????

Opublikowano

Ludzie sory ze tak truję, ale co jest z ta rejestracja, wogóle nie moge trafic :angry: a juz mnie szlag trafia, gierke mam, działa, tylko ze ciągle rejestracja jest off :angry: (help)

Opublikowano

Ludzie sory ze tak truję, ale co jest z ta rejestracja, wogóle nie moge trafic :angry: a juz mnie szlag trafia, gierke mam, działa, tylko ze ciągle rejestracja jest off :angry: (help)

 

Więc jak widać narazie reg off. Nic z tym nie zrobisz. My również nic, trzeba czekać i tyle.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

@topic

Dodane:

- KiponSpamBot - Dla tych których nudzi ciągłe pisanie tego samego od nowa. Ten program zrobi to za Ciebie.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Więc jak widać narazie reg off. Nic z tym nie zrobisz. My również nic, trzeba czekać i tyle.

to samo mam zarejestrowac sie nie da :( a chetnie bym pograł

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...