Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Napisz do mnie na gg, postaram się pomóc :D

 

Ponawiam pytanie, przyjaciele !

­

ok napiszę po 15 gdzies.

 

Edycja plikow do update pythona w novaline czy mainline realesed?

Edytowane przez TheKamilPolska

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ustaw kartę na NAT i wpisz to ip które masz na komputerze (cmd -> ipconfig)

 

Używam Clienta od Laik i sysser:

0713 13:24:02410 :: ui:2830: RuntimeWarning: tp_compare didn't return -1 or -2 for exception

0713 13:24:02415 :: 
introLogin.py(line:533) __LoadScript
ui.py(line:2823) LoadScriptFile
ui.py(line:3013) LoadChildren
ui.py(line:3013) LoadChildren
ui.py(line:2830) LoadChildren

LoginWindow.__LoadScript.LoadObject - <type 'exceptions.OverflowError'>:Python int too large to convert to C long

0713 13:24:02415 :: ============================================================================================================
0713 13:24:02415 :: Abort!!!!



client włącza się i po chwili wyłącza
http://www.mpcforum.pl/topic/1138879-aktualizacja-pythona-do-wersji-276/
Pobierz paczke z tematu i tam masz zmodyfikowany przez terenzo plik python27.dll

ok napiszę po 15 gdzies.

 

Edycja plikow do update pythona w novaline czy mainline realesed?

Obojętnie :v
Opublikowano

 

1>------ Build started: Project: EterLocale, Configuration: Debug Win32 ------

2>------ Build started: Project: scriptLib, Configuration: Debug Win32 ------

3>------ Build started: Project: mileslib, Configuration: Debug Win32 ------

1>Compiling...

2>Compiling...

4>------ Build started: Project: gamelib, Configuration: Debug Win32 ------

5>------ Build started: Project: eterPythonLib, Configuration: Debug Win32 ------

3>Compiling...

6>------ Build started: Project: eterImageLib, Configuration: Debug Win32 ------

5>Compiling...

6>Compiling...

4>Compiling...

6>StdAfx.cpp

4>StdAfx.cpp

1>StdAfx.cpp

3>Stdafx.cpp

2>StdAfx.cpp

5>StdAfx.cpp

4>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\gamelib\../eterBase/Utils.h(4) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

3>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\mss.h(261) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

2>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\d3d8.h(30) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'stdlib.h': No such file or directory

4>StdAfx.cpp

3>Stdafx.cpp

5>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\d3d8.h(30) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'stdlib.h': No such file or directory

1>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterlocale\stdafx.h(10) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

5>Creating browse information file...

2>Creating browse information file...

6>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterimagelib\stdafx.h(19) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

3>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\mss.h(261) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

6>Creating browse information file...

4>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\gamelib\../eterBase/Utils.h(4) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

3>Creating browse information file...

1>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EterLocale\Debug\BuildLog.htm"

1>EterLocale - 1 error(s), 0 warning(s)

4>Creating browse information file...

3>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

2>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

5>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

2>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

3>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

5>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

2>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\StdAfx.sbr': No such file or directory

3>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\SoundData.sbr': No such file or directory

5>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\PythonSlotWindow.sbr': No such file or directory

6>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

2>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\ScriptLib\Debug\BuildLog.htm"

3>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\MilesLib\Debug\BuildLog.htm"

5>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EterPythonLib\Debug\BuildLog.htm"

4>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

4>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

6>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

2>scriptLib - 2 error(s), 0 warning(s)

5>eterPythonLib - 2 error(s), 0 warning(s)

3>mileslib - 3 error(s), 0 warning(s)

6>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\Image.sbr': No such file or directory

4>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\ActorInstanceAttach.sbr': No such file or directory

6>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EterImageLib\Debug\BuildLog.htm"

4>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\GameLib\Debug\BuildLog.htm"

4>gamelib - 3 error(s), 0 warning(s)

6>eterImageLib - 2 error(s), 0 warning(s)

7>------ Build started: Project: eterlib, Configuration: Debug Win32 ------

8>------ Build started: Project: eterGrnLib, Configuration: Debug Win32 ------

9>------ Build started: Project: eterBase, Configuration: Debug Win32 ------

10>------ Build started: Project: EffectLib, Configuration: Debug Win32 ------

7>Compiling...

9>Compiling...

8>Compiling...

10>Compiling...

7>StdAfx.cpp

9>Base.cpp

8>StdAfx.cpp

10>StdAfx.cpp

7>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\d3d8.h(30) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'stdlib.h': No such file or directory

7>StdAfx.cpp

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\poly\../StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>Utils.cpp

10>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\effectlib\../eterBase/StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

7>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\d3d8.h(30) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'stdlib.h': No such file or directory

10>Creating browse information file...

7>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EterLib\Debug\BuildLog.htm"

7>eterlib - 2 error(s), 0 warning(s)

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

8>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\etergrnlib\../eterBase/Utils.h(4) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

11>------ Build started: Project: SphereLib, Configuration: Debug Win32 ------

9>Timer.cpp

12>------ Build started: Project: SpeedTreeLib, Configuration: Debug Win32 ------

8>StdAfx.cpp

11>Compiling...

12>Compiling...

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>TempFile.cpp

8>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\etergrnlib\../eterBase/Utils.h(4) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

8>Creating browse information file...

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>tea.cpp

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>Stl.cpp

10>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

10>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

10>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\EffectElementBase.sbr': No such file or directory

10>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EffectLib\Debug\BuildLog.htm"

10>EffectLib - 2 error(s), 0 warning(s)

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

13>------ Build started: Project: PRTerrainLib, Configuration: Debug Win32 ------

9>StdAfx.cpp

13>Compiling...

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\stdafx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>Random.cpp

12>BoundaryShapeManager.cpp

11>StdAfx.cpp

8>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

8>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

8>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\Material.sbr': No such file or directory

8>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EterGrnLib\Debug\BuildLog.htm"

8>eterGrnLib - 3 error(s), 0 warning(s)

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

14>------ Build started: Project: EterPack, Configuration: Debug Win32 ------

9>MappedFile.cpp

12>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\speedtreelib\StdAfx.h(5) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'assert.h': No such file or directory

11>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\d3d8.h(30) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'stdlib.h': No such file or directory

12>StdAfx.cpp

11>Creating browse information file...

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

14>Compiling...

9>lzo.cpp

12>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\speedtreelib\stdafx.h(5) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'assert.h': No such file or directory

12>SpeedTreeWrapper.cpp

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

12>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\speedtreelib\StdAfx.h(5) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'assert.h': No such file or directory

9>FileLoader.cpp

12>SpeedTreeForestDirectX8.cpp

13>StdAfx.cpp

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>FileDir.cpp

12>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\speedtreelib\StdAfx.h(5) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'assert.h': No such file or directory

12>SpeedTreeForest.cpp

13>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\d3d8.h(30) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'stdlib.h': No such file or directory

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

13>Creating browse information file...

12>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\speedtreelib\StdAfx.h(5) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'assert.h': No such file or directory

9>FileBase.cpp

12>SpeedGrassWrapper.cpp

15>------ Build started: Project: CWebBrowser, Configuration: Debug Win32 ------

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

11>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

9>error.cpp

15>Compiling...

11>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

11>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\sphere.sbr': No such file or directory

12>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\speedtreelib\StdAfx.h(5) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'assert.h': No such file or directory

12>SpeedGrassRT.cpp

14>StdAfx.cpp

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>Debug.cpp

12>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\speedtreelib\StdAfx.h(5) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'assert.h': No such file or directory

12>Generating Code...

12>Creating browse information file...

14>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterpack\stdafx.h(6) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>CRC32.cpp

11>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\SphereLib\Debug\BuildLog.htm"

11>SphereLib - 2 error(s), 0 warning(s)

14>Creating browse information file...

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

13>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

9>CPostIt.cpp

13>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

13>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\Terrain.sbr': No such file or directory

13>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\PRTerrainLib\Debug\BuildLog.htm"

13>PRTerrainLib - 2 error(s), 0 warning(s)

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>cipher.cpp

15>CWebBrowser.c

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\stdafx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>SymTable.cpp

12>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

12>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

12>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\SpeedGrassRT.sbr': No such file or directory

12>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\SpeedTreeLib\Debug\BuildLog.htm"

12>SpeedTreeLib - 8 error(s), 0 warning(s)

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\poly\../StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

15>.\CWebBrowser.c(20) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>Symbol.cpp

14>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

15>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\CWebBrowser\Debug\BuildLog.htm"

15>CWebBrowser - 1 error(s), 0 warning(s)

14>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

14>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\EterPackCursor.sbr': No such file or directory

14>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EterPack\Debug\BuildLog.htm"

14>EterPack - 2 error(s), 0 warning(s)

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\poly\../StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>Generating Code...

9>Compiling...

9>Poly.cpp

9>h:\src\mainline_released\mainline_sg\srcs\client\eterbase\poly\../StdAfx.h(12) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'windows.h': No such file or directory

9>Generating Code...

9>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\EterBase\Debug\BuildLog.htm"

9>eterBase - 21 error(s), 0 warning(s)

16>------ Build started: Project: UserInterface, Configuration: Debug Win32 ------

16>Compiling...

16>StdAfx.cpp

16>C:\Users\Kamylek\Desktop\include_source_mt2\d3d8.h(30) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'stdlib.h': No such file or directory

16>Creating browse information file...

16>Microsoft Browse Information Maintenance Utility Version 9.00.21022

16>Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

16>BSCMAKE: error BK1506 : cannot open file '.\Debug\InstanceBase.sbr': No such file or directory

16>Build log was saved at "file://h:\src\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\UserInterface\Debug\BuildLog.htm"

16>UserInterface - 2 error(s), 0 warning(s)

========== Build: 0 succeeded, 16 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

 

 

Ja juz nie mam sily ;C

Podałem temacik, który pomoże skompilować, jeśli używasz z plików src z kraizy.tgz to długo Ci zejdzie na ogarnięcie ;)

 

Ustaw kartę na NAT i wpisz to ip które masz na komputerze (cmd -> ipconfig)

 

Używam Clienta od Laik i sysser:

To jest ukryta treść, proszę

client włącza się i po chwili wyłącza

 

@ trzeba użyć pythona z tematu terenzo

Ahahhahh ustaw na kartę NAT ahahahhaahahahaah buhahahah o kurfcze xD

Beka xD

Bridged się ustawia i najlepiej wybrać taką kartę, gdzie jest podłączona pod neta, jak przez wifi to karta wifi jak przez kabel to pewnie będzie jakiś lanik xD

Masakra haha NAT haha beka ! xD

 

ok napiszę po 15 gdzies.

 

Edycja plikow do update pythona w novaline czy mainline realesed?

Heheszki, a nie lepiej pobrać binkę od Terenzo a nie używać binki z src od "ymira" ? -.-

 

Nie pomogles. Czekam dalej na oko Śpeca xD

 

Wyczuwam bunt wobec mnie :D hue hue :3

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano (edytowane)

#AKTUALIZACJA#

 

##KOMPILACJA:

###KLIENT:

####Dodanie poradnika kompilacji na Visual Studio 2013

 

##DODATKI:

###GAME/DB:

####Ilość podniesionych przedmiotów na chacie

####Level obok nazwy Potwora/Metina

####[bUG_FIX] Belt

####[bUG_FIX] Bonusem hp/pe w party

###GAME/DB/KLIENT:

####Kolory oznaczeń npc, mobów itp.

####Ilość życia potworka

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Co zrobic gdy takie cos ? (zalącznik)

Gdy widzisz takie coś a zobaczysz tylko raz to wciśnij OK.

 

@TheKamilPolska

Usuń powiazania.

Że co ku*wa ? Ty nawet nie znasz znaczenia zapytania przez Visuala..

Jak byk kuźwa każdy Visual i inne środowisko programowania tworzy bazę sql .sdf -.-

Kiedy owa baza jest taka przenoszona z jednego na drugi komp, pyta się czy ma zapamiętać chwilowo czy na zawsze w tworzeniu takich baz sql..

Usuń powiązania haha no beka haha xDD

Polecam iść do szkoły albo na jakieś kursy z Visuala xDD

ja dałem ok i było ok xD

I dobrze dałeś ^^

 

jak podlikowywales te foldery to reszte usunales i zostawiles tylko te foldery czy jeszcze te co byly domyslne? (vs2008)

Nie korzystaj z Visuala 2008, przejdź na Visual 2013, jeśli chcesz linka to udostępniłem w temacie z binką Terenzo.

Najlepiej korzystać z wersji Pro.

 

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano (edytowane)

Gdy widzisz takie coś a zobaczysz tylko raz to wciśnij OK.

 

Że co ku*wa ? Ty nawet nie znasz znaczenia zapytania przez Visuala..

Jak byk kuźwa każdy Visual i inne środowisko programowania tworzy bazę sql .sdf -.-

Kiedy owa baza jest taka przenoszona z jednego na drugi komp, pyta się czy ma zapamiętać chwilowo czy na zawsze w tworzeniu takich baz sql..

Usuń powiązania haha no beka haha xDD

Polecam iść do szkoły albo na jakieś kursy z Visuala xDD

I dobrze dałeś ^^

 

Nie korzystaj z Visuala 2008, przejdź na Visual 2013, jeśli chcesz linka to udostępniłem w temacie z binką Terenzo.

Najlepiej korzystać z wersji Pro.

 

Pozdrawiam.

wczoraj usunalem 2013 bo tylko mnie bardziej wkurzalo :)

 

No i sorry ale w wrzesniu dopiero zaczynam liceum :)

Edytowane przez TheKamilPolska

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

Gdy widzisz takie coś a zobaczysz tylko raz to wciśnij OK.

 

Że co ku*wa ? Ty nawet nie znasz znaczenia zapytania przez Visuala..

Jak byk kuźwa każdy Visual i inne środowisko programowania tworzy bazę sql .sdf -.-

Kiedy owa baza jest taka przenoszona z jednego na drugi komp, pyta się czy ma zapamiętać chwilowo czy na zawsze w tworzeniu takich baz sql..

Usuń powiązania haha no beka haha xDD

Polecam iść do szkoły albo na jakieś kursy z Visuala xDD

I dobrze dałeś ^^

 

Nie korzystaj z Visuala 2008, przejdź na Visual 2013, jeśli chcesz linka to udostępniłem w temacie z binką Terenzo.

Najlepiej korzystać z wersji Pro.

 

Pozdrawiam.

Hahaha xD

Napisać coś z dupy, a ty już mi coś próbujesz udowadniać. :D

Ps. Jak nie będę Cię zauważać, to nie będzie Ci przykro? Oraz czy się wreszcie odpierdolisz? :O No nic zobaczymy.

Opublikowano

wczoraj usunalem 2013 bo tylko mnie bardziej wkurzalo :)

 

No i sorry ale w wrzesniu dopiero zaczynam liceum :)

No i głupotę zrobiłeś usuwając Visual 2013, no chyba że nie miałeś wersji Pro to ok..

A co do tej nauki to ja nie Tb kazałem iść na kursy.. czytanie ze zrozumieniem ;)

Liceum ale chyba nie informatyczne ? bo informatyka to ścierwo, polecam inne kierunki informatyczne, bo nawet technik informatyk wie więcej niż zwykły informatyk ^^

 

Hahaha xD

Napisać coś z dupy, a ty już mi coś próbujesz udowadniać. :D

Ps. Jak nie będę Cię zauważać, to nie będzie Ci przykro? Oraz czy się wreszcie odpierdolisz? :O No nic zobaczymy.

Hm, to nie pisz coś z dupy za przeproszeniem ;)

Odpierd*lę się wtedy, kiedy zobaczę że nie będziesz pisać bzdur oraz kiedy zauważę dobrą aktualizację tego tematu, a jeśli nie to hm, napiszę o wiele lepszy temat z dodatkami jakich nie masz ^^

I pod moimi tutkami, żaden problemu nigdy nie dozna, a pod Twoimi to każdy doznaje problemy ;)

Skąd to wynika? że nie dajesz, nie piszesz i nie ustawiasz tak jak powinno być, tylko lecisz na gotowcach z innych forum ;p

Ty tylko skleiłeś z 2 forum a może z 3 kompilacje itd..

Co do tego czy nie będziesz mnie zauważać, to zależy od Ciebie, przykro to mi jest że udostępniasz coś co jest denne i jeszcze źle napisane ^^

A tak pro po, po uj komu rooty poprawione z kraizy.tgz jak w kraizy.tgz nie ma klienta ?xD

Wątpię by ktokolwiek używał plików locale, rooty, uiscript z kraizy.tgz, ale nie wątpię w to, że prawie połowa użytkowników z tego tematu używa gotowego klienta od Lajka ^^

No nic, a i błędy sobie popraw bo tego się nawet czytać nie da xD

Nie lubię jak ktoś udaje technika a tak naprawdę się uczy a cwaniakuje że wszystko wie i wszystko widział..

No cóż, zaobserwuje dalej.

Wprowadź coś od siebie, coś czego na innym forum nie ma to wtedy nie będę Cb miał za takiego kolesia, który robi wszystko by zyskać fanóf oraz lajki oraz by był mistrzem bo kopiuje z innych for. A tak jest niestety, jeśli zaprzeczysz to w mig udowodnię że ktoś przed Tb niecałe 4 miesiące temu wydaje wszystko co masz, ale Ty masz dobry zapłon :D hihi.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

No i głupotę zrobiłeś usuwając Visual 2013, no chyba że nie miałeś wersji Pro to ok..

A co do tej nauki to ja nie Tb kazałem iść na kursy.. czytanie ze zrozumieniem ;)

Liceum ale chyba nie informatyczne ? bo informatyka to ścierwo, polecam inne kierunki informatyczne, bo nawet technik informatyk wie więcej niż zwykły informatyk ^^

 

Hm, to nie pisz coś z dupy za przeproszeniem ;)

Odpierd*lę się wtedy, kiedy zobaczę że nie będziesz pisać bzdur oraz kiedy zauważę dobrą aktualizację tego tematu, a jeśli nie to hm, napiszę o wiele lepszy temat z dodatkami jakich nie masz ^^

I pod moimi tutkami, żaden problemu nigdy nie dozna, a pod Twoimi to każdy doznaje problemy ;)

Skąd to wynika? że nie dajesz, nie piszesz i nie ustawiasz tak jak powinno być, tylko lecisz na gotowcach z innych forum ;p

Ty tylko skleiłeś z 2 forum a może z 3 kompilacje itd..

Co do tego czy nie będziesz mnie zauważać, to zależy od Ciebie, przykro to mi jest że udostępniasz coś co jest denne i jeszcze źle napisane ^^

A tak pro po, po uj komu rooty poprawione z kraizy.tgz jak w kraizy.tgz nie ma klienta ?xD

Wątpię by ktokolwiek używał plików locale, rooty, uiscript z kraizy.tgz, ale nie wątpię w to, że prawie połowa użytkowników z tego tematu używa gotowego klienta od Lajka ^^

No nic, a i błędy sobie popraw bo tego się nawet czytać nie da xD

Nie lubię jak ktoś udaje technika a tak naprawdę się uczy a cwaniakuje że wszystko wie i wszystko widział..

No cóż, zaobserwuje dalej.

Wprowadź coś od siebie, coś czego na innym forum nie ma to wtedy nie będę Cb miał za takiego kolesia, który robi wszystko by zyskać fanóf oraz lajki oraz by był mistrzem bo kopiuje z innych for. A tak jest niestety, jeśli zaprzeczysz to w mig udowodnię że ktoś przed Tb niecałe 4 miesiące temu wydaje wszystko co masz, ale Ty masz dobry zapłon :D hihi.

Pozdrawiam.

Z innych for*

Tak. Wiem już że mój client jest dobry.

A nawet jeśli wrzuca dodatki z innych for to co ? Wgl. Po co komu lajki na głupim forum ? Chyba tylko tobie z tego co widzę są potrzebne bo widzę masz ostry ból dupy.

Czemu jeszcze nie dałeś tych dodatków o których wspominasz tylko pierdolisz jak 80% 'Mpc Dev Team' ? Jak wrzocisz cokolwiek oprócz binki z deva to napisz na pw.

Opublikowano

Z innych for*

Tak. Wiem już że mój client jest dobry.

A nawet jeśli wrzuca dodatki z innych for to co ? Wgl. Po co komu lajki na głupim forum ? Chyba tylko tobie z tego co widzę są potrzebne bo widzę masz ostry ból dupy.

Czemu jeszcze nie dałeś tych dodatków o których wspominasz tylko pierdolisz jak 80% 'Mpc Dev Team' ? Jak wrzocisz cokolwiek oprócz binki z deva to napisz na pw.

Lajk, nie ma sensu. Zaraz napisze, że przyszedłeś mnie bronić, bo Ci napisałem na GG, lub w coś ten deseń. Trzeba po prostu nie zwracać na niego uwagę. To tak troszkę jak

z rozkapryszonym dzieckiem. :(

Opublikowano (edytowane)

 

Ahahhahh ustaw na kartę NAT ahahahhaahahahaah buhahahah o kurfcze xD

Beka xD

Bridged się ustawia i najlepiej wybrać taką kartę, gdzie jest podłączona pod neta, jak przez wifi to karta wifi jak przez kabel to pewnie będzie jakiś lanik xD

Masakra haha NAT haha beka ! xD

http://scr.hu/1up6/srm09

z czego ta beka przepraszam bardzo?

 

Jeśli nie chcesz wpisywać ręcznie to daj żeby przydzielało przez DHCP

Edytowane przez .Dynamic
Opublikowano

Lajk, nie ma sensu. Zaraz napisze, że przyszedłeś mnie bronić, bo Ci napisałem na GG, lub w coś ten deseń. Trzeba po prostu nie zwracać na niego uwagę. To tak troszkę jak

z rozkapryszonym dzieckiem. :(

@NoName#2 mylisz się, taką głupote trzeba tępić bo ci na łeb wejdzie... :)

5206314859733321403620.gif

Opublikowano

CCACHE

Pobieramy : http://ftp.freebsd.org/pub/FreeBSD/releases/i386/i386/9.2-RELEASE/ports.txz  i wrzucamy do głównego katalogu

Rozpakowujemy wpisując:

tar Jxpvf ports.txz -C /

Później w /usr/ports/ tworzymy nowy katalog distfiles i wrzucamy do niego: ftp://ftp.netbsd.org/pub/pkgsrc/distfiles/ccache-3.1.9.tar.gz

następnie wpisujemy cd /usr/ports/devel/ccache && make install clean

Z menu wybieramy LLVMLINK  i stosujemy się do poradnika almerii : http://www.mpcforum.pl/topic/1357786-kod-%C5%BAr%C3%B3d%C5%82owy-gry-metin2/page-18#entry11834486

nowy link ten 1 prosze ! :D

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

nowy link ten 1 prosze ! :D

Nikt z tego forum raczej nie odpowie Ci na to..

Proszę: http://ftp-archive.freebsd.org/pub/FreeBSD-Archive/old-releases/i386/i386/9.2-RELEASE/ports.txz

Lecz tam porty są z 2013 roku, nie aktualizowane.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano (edytowane)

A idzie jakoś naprawić takie coś:

 

wybieramy w menu kompilacji tam te db&game no i jest czyszczenie a przy budowaniu wyskakuje ze gmake plik Makefile został modyfikowany xxxx s temu. Kompilacja może być nie kompletna. - Coś takiego.. Jak się pozbędę tego by to nie wyskakiwało :D?

 

PS. miałem dać skan VIsuala ale niestety mój net mi nie pozwala nic pobrać od długiego czasu :D...

Edytowane przez Nawalanka
Opublikowano

Czyli wystaczy aktualny czas ustawić jop ;)? "ntpdata aktualnyczas.pl"?"

 

date 201507141911

#EMERYTURA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...