Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Problem z kompilowaniem Robie wszystko jak w poradniku po skompilowaniu nie ma pliku game tylko

GAME_ERROR_LOG : http://wklej.org/id/1691152/

GAME_BUILD_LOG  http://wklej.org/id/1691153/

 

w folderze DB

DB_ERROR_LOG http://wklej.org/id/1691154/

DB_BUILD_LOG http://wklej.org/id/1691156/

 

Like za pomoc

Z paczki KOMPILACJA_TUT.7z nie przeniosłeś folderu 'boost' z KOMPILACJA_TUT/USR_INCLUDE do katalogu 'usr/include'.

 

Ps. Czyżbyś robił z gotowej paczki dla leniwych? Bo jeśli tak, to potwierdza moje przypuszczenia, że nie wgrałem do tej gotowej paczki tego folderu.

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

Użyłem Twojej gotowej paczki ;)

Chodzi o Tą https://mega.co.nz/#!nFhECARb!mOegL6tpNbxnSU1c7Wh_O3vW1wbq2mUSzKxuvE3OUVk- Do tej też musze dodać ?

 

 

EDIT Już dodane, dzięki wszystko śmiga :)

Ok, to muszę się zebrać i poprawić, aby nazwa 'gotowiec' była zasadna. xD

 

@topic

#AKTUALIZACJA

## Nieograniczona liczba osób w Gildii

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Po dodaniu Z tego tutka co dałeś do  usr include

DB się komplikuje

(w error logu jest coś takiego : http://wklej.org/id/1691218/

 

Ale game nadal nie :/

game_error log http://wklej.org/id/1691216/

build log : http://wklej.org/id/1691217/

 Ups  :unsure: Pomyłka, jeszcze z paczki KOMPILACJA_TUT.7z przenieś folder 'boost' z KOMPILACJA_TUT/USR_LOCAL_UNCLUDE do katalogu 'usr/local/include'.

 Teraz powinno chyba wszystko.

 

@madaraaa daj pelne logi.

Jakie chcesz "pełniejsze" logi?

W ogóle jakby były to po co Ci, jak masz błąd jak na dłoni..

Opublikowano

Wiecie dlaczego game po stripowaniu ma tak mały rozmiar?

 

SPGyCzD.png

 

Waga powinna być chyba 6mb+.

Na tym polega stripowania? Mi wyszło 5,25mb game i bodajże 1,5mb db

Opublikowano

 

 

Czyli wszystko jest dobrze game nie będzie uszkodzony?

 

Nie powinno, moje z wieloma dodatkami ma 6mb myślę że bez było by mniej.

Siedzi Anonn & DejmieN i Hax1or na ławce...

Podchodzi do nich Bóg xMateo i mówi co tam leszcze?

Oni odpowiadają nie bij ziomek bo się boimy już przez Cb mieliśmy sprawę w sądzie.

xMateo ucieszony i mówi dawać szmal.

Oni wyjmują wszystko co mają i uciekają ;)

Opublikowano

Teraz db się kompiluje, a game nie.. :v

To jest ukryta treść, proszę

­

Ma ktoś może odpowiedź na to? Sam szukałem i znalazłem tylko na instalacje kilku rzeczy..

 

/Mógłby ktoś podrzucić link do dobrego visuala na pw lub tutaj?

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Dodajcie te fixy do tematu ;]

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1312522-src-prawdopodobnie-fix-skokow-hp/#entry11195793

 

oraz

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1394784-cube-core-crash/#entry11839378

 

 

 

#Edit

 

Ten Fix Evor'a sprawdzałeś? Bo nie będę dodawał czegoś co nie testowałem, a nie mogę aktualnie => matura.
Ps. Jak to "dodajcie"? Od kiedy jestem w liczbie mnogiej?  xD

 
Sprawdzę :D
 
A ja używam starego języka, bo jak wiesz kiedyś ludzie mówili w liczbie mnogiej :DxD
Edytowane przez Hya
Opublikowano
Ten Fix Evor'a sprawdzałeś? Bo nie będę dodawał czegoś co nie testowałem, a nie mogę aktualnie => matura.

Ps. Jak to "dodajcie"? Od kiedy jestem w liczbie mnogiej? xD

Opublikowano (edytowane)

A ja używam starego języka, bo jak wiesz kiedyś ludzie mówili w liczbie mnogiej :DxD

Mi się bardziej z rosyjskim językiem kojarzy. :D "dajtje mnje parzałsta.."

 

 

@NoName#2 A no, tylko przyjacielu już mi usuwaj tego post, bo double jest i zaraz Cię ludzie zgłoszą,

Kurczę nie wiem jakim cudem napisałem, miała być edycja poprzedniego posta, ale złowrogi @Alkoholic już dał mi 3 punkty.  <_<

:D

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

Mi się bardziej z rosyjskim językiem kojarzy. :D "dajtje mnje parzałsta.."

@NoName#2 A no, tylko przyjacielu już mi usuwaj tego post, bo double jest i zaraz Cię ludzie zgłoszą, 

Edytowane przez Hya
Opublikowano

Ten Fix Evor'a sprawdzałeś? Bo nie będę dodawał czegoś co nie testowałem, a nie mogę aktualnie => matura.

Ps. Jak to "dodajcie"? Od kiedy jestem w liczbie mnogiej? xD

Bez testowania powiem że raczej zadziała, co do błędów technicznych to bez spojrzenia w sourca to się nie powie. Jednak trochę niechlujnie to Evor zrobił, no ale działa.

Opublikowano (edytowane)

A ja mam problem z game, nie kompiluje się .

A w pliczku z errorem mam taką zawartość :

gmake: *** No rule to make target '../../../Extern/include/boost/exception', needed by 'OBJDIR/BattleArena.o'.  Stop.

natomiast plik GAME_BUILD_LOG jest pusty.

 

Pomoże ktoś ?

 

Edit:

 

Problem rozwiązany , wina leżała w moim gapiostwie , podczas robienia skrótu do Extern pominąłem jedną literkę . 

Edytowane przez LegendarnyKeri
Opublikowano

Bez testowania powiem że raczej zadziała, co do błędów technicznych to bez spojrzenia w sourca to się nie powie. Jednak trochę niechlujnie to Evor zrobił, no ale działa.

Co zrobiłem niechlujnie?  :mellow:

 

@topic

ccache działa głownie na llvm, a nie gcc.

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...