Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
Pomoże ktoś ?

 

6>  SphereLib.vcxproj -> C:\Users\Socha\Desktop\client_reboot_dev\vs_files\SphereLib\Debug\SphereLib.lib

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(216): error C2872: 'data': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(17): note: could be 'unsigned char *data'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(216): note: or       'data'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(217): error C2872: 'size': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(19): note: could be 'int size'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(217): note: or       'size'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(224): error C2872: 'size': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(19): note: could be 'int size'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(224): note: or       'size'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(231): error C2872: 'size': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(19): note: could be 'int size'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(231): note: or       'size'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(241): error C2872: 'size': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(19): note: could be 'int size'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(241): note: or       'size'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(242): error C2872: 'data': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(17): note: could be 'unsigned char *data'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(242): note: or       'data'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(243): error C2872: 'size': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(19): note: could be 'int size'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(243): note: or       'size'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(261): error C2872: 'data': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(17): note: could be 'unsigned char *data'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(261): note: or       'data'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(262): error C2872: 'size': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(19): note: could be 'int size'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(262): note: or       'size'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(266): error C2872: 'data': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(17): note: could be 'unsigned char *data'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(266): note: or       'data'

3>..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(267): error C2872: 'size': ambiguous symbol

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(19): note: could be 'int size'

3>  ..\..\source\EterLib\JpegFile.cpp(267): note: or       'size'

 

 

 

już sobie poradziłem 

Edytowane przez sochajpp
Opublikowano

150701104609386405.png

 

Ehem?

 

Też miałem ten błąd po edycji wersji db i game. Jeżeli DB & GAME się skompilowało nie powinieneś się przejmować.

Opublikowano (edytowane)

150701104609386405.png

 

Edytowałeś plik i ustawilo godzinę edycji, nie byloby informacji, gdybyś miał dobra godzinę ustawiona w FreeBSD (masz godzine do tylu ustawiona). ;)

Ehem?

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Edytowałeś plik i ustawilo godzinę edycji, nie byloby informacji, gdybyś miał dobra godzinę ustawiona w FreeBSD (masz godzine do tylu ustawiona). ;)

Ehem?

Co mogę zrobić, aby skompilować?

Też miałem ten błąd po edycji wersji db i game. Jeżeli DB & GAME się skompilowało nie powinieneś się przejmować.

Ale nie mam nic tylko szeroki edytowane db makefile i tylko nie pojawia się, dlaczego?

Opublikowano

Co mogę zrobić, aby skompilować?

Pomimo tego komunikatu powinni Ci skompilować. Albo inaczej, ten komunikat nie wpływa na kompilacje, ale aby sie go pozbyć ustaw dobrą godzinę. :P

A jeśli na serio Ci się Game/Db nie skompilowało to podaj zawartość (albo w spoiler albo na wklej.to) z ***_ERROR.txt

Opublikowano

Pomimo tego komunikatu powinni Ci skompilować. Albo inaczej, ten komunikat nie wpływa na kompilacje, ale aby sie go pozbyć ustaw dobrą godzinę. :P

A jeśli na serio Ci się Game/Db nie skompilowało to podaj zawartość (albo w spoiler albo na wklej.to) z ***_ERROR.txt

DB mln kompiluje się bez problemów
GAME nie
 
file:///C:/Users/Pandi/Desktop/GAME_ERROR_LOG.txt
 
file:///C:/Users/Pandi/Desktop/GAME_BUILD_LOG.txt
Opublikowano

DB mln kompiluje się bez problemów

GAME nie

 

file:///C:/Users/Pandi/Desktop/GAME_ERROR_LOG.txt

 

file:///C:/Users/Pandi/Desktop/GAME_BUILD_LOG.txt

!?

Coś Ci nie poszło..

Opublikowano

r8SqflD.png

 

Wszystko jest wrzucone i ma swoje odpowiednie prawa.

bsd 10 32 bit

Maaaasakra -.-

 

Boże jak ja czytam takie wypowiedzi to aż mi ciśnienie skacze =.=

Ty nie masz nadanych praw czytania po angielsku ze zrozumieniem, nadaj je i skompilujesz :D :3 bez urazy ale widać jak byk że pisze gmake: not found to już translate dobrze przetłumaczy..

 

Więc instalacja gmake, gcc itp i hm freebds 32bitowe według mnie to syf ;)

 

 

Napisz na PW Id i hasło do TeamViewer'a to Ci pomoge.

Pomógłbyś bardziej jeśli byś mu napisał co gdzie i jak a nie robić tego za niego bo się niczego nie nauczy ;)

Chcesz uczyć efektywnie czy odwalać brudną robotę, by być "sławnym" w pomaganiu?

 

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Maaaasakra -.-

 

Boże jak ja czytam takie wypowiedzi to aż mi ciśnienie skacze =.=

Ty nie masz nadanych praw czytania po angielsku ze zrozumieniem, nadaj je i skompilujesz :D :3 bez urazy ale widać jak byk że pisze gmake: not found to już translate dobrze przetłumaczy..

No właśnie, nawet google translate to dobrze przetłumaczy, także teraz zapierdalaj na stronę http://translate.google.pl, przetłumacz "not found" a następnie wypierdalaj z forum, zrozumiano? 

vlRm1nY.png

Opublikowano

Maaaasakra -.-

 

Boże jak ja czytam takie wypowiedzi to aż mi ciśnienie skacze =.=

Ty nie masz nadanych praw czytania po angielsku ze zrozumieniem, nadaj je i skompilujesz :D :3 bez urazy ale widać jak byk że pisze gmake: not found to już translate dobrze przetłumaczy..

 

Więc instalacja gmake, gcc itp i hm freebds 32bitowe według mnie to syf ;)

Przez takie wypowiedzi właśnie tracę wiarę w ludzi. :)

 

 

Pomógłbyś bardziej jeśli byś mu napisał co gdzie i jak a nie robić tego za niego bo się niczego nie nauczy ;)

Chcesz uczyć efektywnie czy odwalać brudną robotę, by być "sławnym" w pomaganiu?

 

Pozdrawiam.

Ty jesteś idiotą czy idiotą?

Bo jak masz mi powiedzieć "daj chmody 777" to ja podziękuje za takie wypowiedzi bo speców od source dy wyszedł tutorial najebało się kilku, więc grzecznie możesz przeanalizować propozycje Pavcia, wyjdzie Ci to na dobre.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Maaaasakra -.-

 

Boże jak ja czytam takie wypowiedzi to aż mi ciśnienie skacze =.=

Ty nie masz nadanych praw czytania po angielsku ze zrozumieniem, nadaj je i skompilujesz :D :3 bez urazy ale widać jak byk że pisze gmake: not found to już translate dobrze przetłumaczy..

 

Więc instalacja gmake, gcc itp i hm freebds 32bitowe według mnie to syf ;)

 

 

Pomógłbyś bardziej jeśli byś mu napisał co gdzie i jak a nie robić tego za niego bo się niczego nie nauczy ;)

Chcesz uczyć efektywnie czy odwalać brudną robotę, by być "sławnym" w pomaganiu?

 

Pozdrawiam.

Ja Ci już pisałem ostatnio, ale napisze drugi raz.

BEKA W C**J XDDDD

Opublikowano

Przez takie wypowiedzi właśnie tracę wiarę w ludzi. :)

 

Ty jesteś idiotą czy idiotą?

Bo jak masz mi powiedzieć "daj chmody 777" to ja podziękuje za takie wypowiedzi bo speców od source dy wyszedł tutorial najebało się kilku, więc grzecznie możesz przeanalizować propozycje Pavcia, wyjdzie Ci to na dobre.

 

Na razie to ty robisz z siebie speca a nie umiesz skompilować game mając cały tutorial jak na tacy.

Opublikowano

Na razie to ty robisz z siebie speca a nie umiesz skompilować game mając cały tutorial jak na tacy.

Nie robię z siebie speca source, dla Twojej informacji, potrafię większość edycji w source. 

Zakupiłem wczoraj vpsa z system bsd 10, i tam mi nie działa, dlatego tutaj zapytałem, w przeciwieństwie do Ciebie, nie robię z siebie jakiegoś developera z dupy, jak nie masz nic ciekawego do napisania to mi nie odpowiadaj, zrobisz mi przyjemność.

 

/edit

 

Odpiszę na kolejny Twój jak zapewne mądry post, wszyscy wiemy że jesteś na tym forum najlepszy i nikt się z Tobą nie równa, możesz robić ice cream z tej nienawiści Tony'emu #Hawk

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Witam, mam mały problem z instalacją Visual Studio. Nie wiem może nie umiem znaleźć tego co powinienem.. Da ktoś link do tego cholerstwa? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...