Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli wystaczy aktualny czas ustawić jop ;)? "ntpdata aktualnyczas.pl"?"

mi przykładowo aktualnyczas.pl nie działa więc polecam ntpdate time.windows.com - strony windowsa nie zawodne ! :D

i takie btw. Nie piszę się ntpdata tylko ntpdate ;)

­

Opublikowano

@kamil2321

 

Dzieki za pomoc przy ccache ! :D

Spoczko ja też dziękuje ^^

Polecam się na przyszłość :D 

Dla tych mniej obeznanych, napisałem TuTa jak sobie poradzić z instalacją ccache na maszynie Terenzo, zapodam też tu linka:

http://www.mpcforum.pl/topic/1439780-tut-instalacja-ccache-na-maszynie-terenzo/

Jakby co.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Nie wiem czy może być taki skan lecz inaczej bym tego nie zrobił - Skan dotyczy Visual Studio, do którego link dał @NoName#2

 

post-1324330-0-93334700-1436963582_thumb.png

 

 

PS: Zamazałem nazwę usera na skanie :) - jakby ktoś pytał co to za luki w ścieżce.

Opublikowano

Mam problem z ccache, bo zainstalowałem ale game kompiluje się tyle samo co bez, zrobiłem wszystko co w poradniku.­

Opublikowano (edytowane)

@NoName#2 2 razy.

Wypakuje maszynę, zainstaluje sobie wszystko od nowa i dam Edit jak coś.

Edytowane przez Lajk™
Opublikowano

Jak dla mnie osobiście lepszy jest ten od lajka :).. Jak sobie przeniosłem to co musiałem swoją binke itp zero błędów, bugów itp :P

Opublikowano

Który Client lepszy :D?

Powiem tak, Exalion to czysty PL bez żadnych modyfikacji na plikach i jest zrobiony na Pythonie 2.2.

Mój client jest oczyszczony ze zbędnych śmieci + nie ma powtarzających się plików w patchach. Mój client bazuje na Pythonie 2.7.

­

Opublikowano

 

0716 12:02:00848 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3
0716 12:02:11741 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/characterselect.mp3
0716 12:02:29535 :: Failed to load script file : locale/pl/ui/InventoryWindow.py
0716 12:02:29536 ::
ui.py(line:2778) LoadScriptFile
system.py(line:192) execfile
system.py(line:163) Run
locale/pl/ui/InventoryWindow.py(line:257)

LoadScriptFile!!!!!!!!!!!!!! - :'module' object has no attribute 'INVENTORY_PAGE_BUTTON_TOOLTIP_3'

0716 12:02:29536 :: ============================================================================================================
0716 12:02:29536 :: Abort!!!!


0716 12:02:29536 ::
uiInventory.py(line:293) __LoadWindow
ui.py(line:2795) LoadScriptFile
exception.py(line:36) Abort

InventoryWindow.LoadWindow.LoadObject - :

0716 12:02:29536 :: ============================================================================================================
0716 12:02:29536 :: Abort!!!!


 

 

Nwm czemu nie ładuje tego pliku co sie pobrało z tutka :| (większe eq ) klient lajka.

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

@TheKamilPolska dodaj to do locale_interface.txt­

INVENTORY_PAGE_BUTTON_TOOLTIP_3 3. Ekwipunek
INVENTORY_PAGE_BUTTON_TOOLTIP_4 4. Ekwipunek
Opublikowano (edytowane)

INVENTORY_PAGE_BUTTON_TOOLTIP_3[TAB]3. Ekwipunek

INVENTORY_PAGE_BUTTON_TOOLTIP_4[TAB]4. Ekwipunek

 

Wiesz o co chodzi?

­

Tak juz edytuje i dam znac czy dziala.

 

Postac sie juz loguje ale nie moge przekladac itemow na te strony nowe ;p

 

I nie widac zalozonych itemow tylko sa w inventory na 3 stronie. Binka czy game?

To jest ukryta treść, proszę

skan

To jest ukryta treść, proszę

sprawdzi ktos czy dobrze zedytowałem???

 

Edytowane przez TheKamilPolska

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

zmieniłeś w inventorywindow i beltinventorywindow (uiscript) EQUIPMENT_START_INDEX = 90 na EQUIPMENT_START_INDEX = 180.?

Opublikowano

A ja mam takie pytanie co do stabilności czy wystarczy skompilowac kod clijenta itd i wszystko będzie w porządku ? czy jednak potrzebne jest "łatanie" tego kodu żeby nie było bugów z dropem expem i innymi rzeczami. Bo nwm czy jest sęs stawiać serwer dla osoby początkującej na tym a potem mieć problemy przez padające game.

Opublikowano

A ja mam takie pytanie co do stabilności czy wystarczy skompilowac kod clijenta itd i wszystko będzie w porządku ? czy jednak potrzebne jest "łatanie" tego kodu żeby nie było bugów z dropem expem i innymi rzeczami. Bo nwm czy jest sęs stawiać serwer dla osoby początkującej na tym a potem mieć problemy przez padające game.

jeśli robisz dla siebie czy tam dla kilku kolegów to w sumie nie ma po co fixować Gejma, jeśli robisz dla większej publiczności to przydały by się fixy do game/db etc.

­

Opublikowano (edytowane)

zmieniłeś w inventorywindow i beltinventorywindow (uiscript) EQUIPMENT_START_INDEX = 90 na EQUIPMENT_START_INDEX = 180.?

tak

 

problem lezał w pliku całkiem odrebnym od tuta xD

 

kamil2321 mi z tym pomogl :P

Edytowane przez TheKamilPolska

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

mam pytanie z dupy. ccache po restarcie systemu uruchamia się automatycznie ? xD­

Opublikowano (edytowane)

mam pytanie z dupy. ccache po restarcie systemu uruchamia się automatycznie ? xD­

Jakbyś zobaczył mój temat, to byś wiedział i nie nabijał sobie postów ;)

Ponadto temacik podałem wcześniej hueh.

Więc to debilne za przeproszeniem pytanie..

 

nie,ale możesz dodać se to do skryptów sh lub crona xD

Albo wystarczy wpisać "sou" i do góry strzałka i będzie miał znalezioną komendę o ile dobrze wyłączył VB ^^

Crona.. hm nie wiem jak ten Twój cron działa ale z tego co ja się orientuje, cron nie służy od tego?

Można hm w sumie nie testowałem ale można w rc.conf sobie dopisać ?

Edytowane przez kamil2321

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...