Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy działają wam tutaj pasy i smocza alchemia? Pytam bo nie wiem czy coś mam nie tak czy muszę sam to dodać.

Jeżeli Ci pomogłem daj +

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Czy działają wam tutaj pasy i smocza alchemia? Pytam bo nie wiem czy coś mam nie tak czy muszę sam to dodać.

@CerealGuy Do binki musisz dodać, w temacie jest

 

[WAŻNE] Włączenie Alchemii Smoczych Kamieni i nowego Ekwipunku (RING1, RING2, BELT) (by NoName#2)
Do \***\UserInterface\Locale_inc.h dodajemy:
 
#define ENABLE_DRAGON_SOUL_SYSTEM
#define ENABLE_NEW_EQUIPMENT_SYSTEM
 
 
Jest to w spoileru "kompilacja:" następnie w spoilerze "Klient"
Edytowane przez Hya
Opublikowano

 

@CerealGuy Do binki musisz dodać, w temacie jest

 

[WAŻNE] Włączenie Alchemii Smoczych Kamieni i nowego Ekwipunku (RING1, RING2, BELT) (by NoName#2)
Do \***\UserInterface\Locale_inc.h dodajemy:
 
#define ENABLE_DRAGON_SOUL_SYSTEM
#define ENABLE_NEW_EQUIPMENT_SYSTEM
 
 
Jest to w spoileru "kompilacja:" następnie w spoilerze "Klient"

 

Ja właśnie mam to dodane, mi to wygląda na jakiś problem z kompilacją game. Sęk w tym, że kompiluje się normalnie, a w logach mam tylko warningi.

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Opublikowano

Ja właśnie mam to dodane, mi to wygląda na jakiś problem z kompilacją game. Sęk w tym, że kompiluje się normalnie, a w logach mam tylko warningi.

Ale w jakim sensie Ci nie działają, klikasz na button od Alchemii i nic? Rozwiń swój problem.

Opublikowano

Ale w jakim sensie Ci nie działają, klikasz na button od Alchemii i nic? Rozwiń swój problem.

Okej, rozwijam. Włączam przycisk od alchemii, pojawia się prawidłowe okno. Mam tam przycisk Aktywuj, i dwa inne. Wszystkie trzy nie działają, ale to chyba do clienta trzeba coś dodać. Nie mogę przenieść żadnego kamienia do tego okna, jak próbuję otworzyć Cor Draconis to wyskakuje jakiś napis na biało (po polsku) i nic się nie dzieje. U alchemika nie mam opcji do ulepszania. W ekwipunku mam miejsce na pas, ale nie mogę go założyć.

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Opublikowano (edytowane)

Okej, rozwijam. Włączam przycisk od alchemii, pojawia się prawidłowe okno. Mam tam przycisk Aktywuj, i dwa inne. Wszystkie trzy nie działają, ale to chyba do clienta trzeba coś dodać. Nie mogę przenieść żadnego kamienia do tego okna, jak próbuję otworzyć Cor Draconis to wyskakuje jakiś napis na biało (po polsku) i nic się nie dzieje. U alchemika nie mam opcji do ulepszania. W ekwipunku mam miejsce na pas, ale nie mogę go założyć.

A aktywowałeś na tej postaci Alchemie?

Np taki quest, że po zalogowaniu automatycznie dostaniesz, ale możesz sobie przerobić, że po kliknięciu na jakieś NPC dostaniesz.

 

To jest ukryta treść, proszę
A co do pasów to sprawdź, czy masz takie wpisy http://wklej.to/sdHJJ. Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

A aktywowałeś na tej postaci Alchemie?

Np taki quest, że po zalogowaniu automatycznie dostaniesz, ale możesz sobie przerobić, że po kliknięciu na jakieś NPC dostaniesz.

 

To jest ukryta treść, proszę
A co do pasów to sprawdź, czy masz takie wpisy http://wklej.to/sdHJJ.

 

Pasy zaraz sprawdzę i edytuję ale jeśli chodzi o questa to dodałem taki sam, miałem problem bo nie miałem tej funkcji (ds.give_qualification). Dodałem do quest_functions i skompilowało, ale nie wiem czy to rozwiązuje problem.

Edit:Pasy takie same w cliencie i na serverze.

Edytowane przez CerealGuy

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Opublikowano (edytowane)

Kolejne błędy z tą binką. (oczywiście na cliencie terenzo).

 

http://wklej.org/id/1744007/

 

@Edit po lekkim kombinowaniu udało sie nawet zalogowac, ale podczas ładowania(z czarnym ekranem), zatrzymuje sie na końcu ładowania i:

 

http://wklej.org/id/1744022/

Edytowane przez Smaczek

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano (edytowane)

Pasy zaraz sprawdzę i edytuję ale jeśli chodzi o questa to dodałem taki sam, miałem problem bo nie miałem tej funkcji (ds.give_qualification). Dodałem do quest_functions i skompilowało, ale nie wiem czy to rozwiązuje problem.

Edit:Pasy takie same w cliencie i na serverze.

Tak teraz patrzę na ten post, i chyba źle się wyraziłem. Chodziło mi o to że tego questa już miałem wcześniej, ale dalej nie działa.

Edytowane przez CerealGuy

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Opublikowano (edytowane)

A nie ma w temacie czystych root'ów?

 

2 log jest z czystych ;).

 

@Edit  z czystych root + parę edycji z tematu (loga podczas wczytywania wyboru postaci)

http://wklej.org/id/1744094/

Edytowane przez Smaczek

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Tak teraz patrzę na ten post, i chyba źle się wyraziłem. Chodziło mi o to że tego questa już miałem wcześniej, ale dalej nie działa.

Dobra nie ważne, okazało się że wpisy jednak nie były takie same, i musiałem zmienić item_none na item_belt. Podobnie pewnie z kamykami. Także reasumując mianuję siebie debilem i sorry za spam.

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Opublikowano

Mam takie malutkie pytanko odnosnie binki pod kompilacje game z mainline_released. Ktora binka bedzie bardziej kompatybilna : novaline czy binka z mainline?

Obecnie posiadam z novaline po update pythona + grany ale :

 

Unknown packet header: 212, last: 251 250
Unknown packet header: 102, last: 251 250
Phase Game does not handle this header (header: 81, last: 45, 81)
Unknown packet header: 103, last: 45 81
Unknown packet header: 100, last: 90 84
Unknown packet header: 170, last: 251 250

 

Unknown packety nie daja mi zyc , non stop sie sypia a w game jak i w kliencie pakiety sa zupelnie zgodne. Id pakietow za kazdym razem jest inne praktycznie. Prosze o jakas rade w tym temacie. Lub moze jest jakies konkretne rozwiazenie na to? Dziekuje, pozdrawiam.

Opublikowano

Mam takie malutkie pytanko odnosnie binki pod kompilacje game z mainline_released. Ktora binka bedzie bardziej kompatybilna : novaline czy binka z mainline?

Obecnie posiadam z novaline po update pythona + grany ale :

 

Unknown packet header: 212, last: 251 250

Unknown packet header: 102, last: 251 250

Phase Game does not handle this header (header: 81, last: 45, 81)

Unknown packet header: 103, last: 45 81

Unknown packet header: 100, last: 90 84

Unknown packet header: 170, last: 251 250

 

Unknown packety nie daja mi zyc , non stop sie sypia a w game jak i w kliencie pakiety sa zupelnie zgodne. Id pakietow za kazdym razem jest inne praktycznie. Prosze o jakas rade w tym temacie. Lub moze jest jakies konkretne rozwiazenie na to? Dziekuje, pozdrawiam.

 

Mainline.

­

Opublikowano (edytowane)

2 log jest z czystych ;).

 

@Edit  z czystych root + parę edycji z tematu (loga podczas wczytywania wyboru postaci)

http://wklej.org/id/1744094/

 

Wyeliminowałem błędy item_proto (zmieniłem client'a na EN z dev'a i zaktualizowałem pythona do 2.7).

Ale dalej jest błąd z "SetSelectCharacterPhase".

http://wklej.org/id/1744468/

 

Może ktoś wie o co chodzi ? :P

// Klienta wywala po logowaniu.

Edytowane przez Smaczek

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano (edytowane)

Może ktoś tutaj pomoże? Skompilowałem już wszystko na serwerze, jest okey, nic nie wywala, ale niestety są problemy z kompilacją binki na serwerze a więc, Zamiast być wszystko w Succeedeed, jest 15 w up-to-date, gdy binkę załączam na jakim kolwiek kliencie wywala komunikat, że metin2client przestał działać, próbowałem na cliencie Exaliona, Terenzo, nawet przerzucałem z Exaliona niektóre pliki typu locale do Terenzo, nic nie pomogło, nie działa, możliwe że to wina kompilacji binki bo zamiast być w Succedeed jest w up-to-date, jaki jest powód tego?

 

Daje Screena oraz Link do tematu w którym dokładnie opisałem problem, jest to któryś z moich postów, oraz załączam log z kompilacji:

 

Temat: http://www.mpcforum.pl/topic/1429507-microsoft-visual-studio-source-itd/page-2

Screen: http://www.tinypic.pl/9ak2ht3n64bq

Log Z Kompilacji: http://wklej.to/hjeUq

 

Ps: Dodam że binka wygląda w miarę normalnie, jak normalny plik Exe, jedynie podczas uruchomienia piszę że metin2client przestał działać.

Edytowane przez GoldenCraft

image.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...