Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Keylogger w paczce LeagueSharp od HeheheMa i Mistejka!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Angred wypowiedź w temacie, beka.

Teraz tylko czekamy na whatareyoudoing.

 

@AntyWarn

Kurwa jednak na drugim kompie też miałem ;(

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dostali bana permanentnego na swoje konta.

dlatego heheszek napisal teraz temat ze spisem skryptow ktory pewnie zaraz przypniesz 

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Opublikowano

o k***a ja usunąłem paczke przed zobaczeniem tego tematu bo nie działał mi marksman i chciałem od nowa pobrać i teraz pliku leguesharp.exe nie może mi znaleźć ! co robić ?

Opublikowano

Za samo włamanie do systemu teleinformatycznego (wysłanie keylogera) można odpowiadać prawnie ale z doświadczenia wiem że nic im nikt nie zrobi. Jak mnie za włamania na konta League of Legends zbanowało IP wyłącznie to za keyloggera raczej policja nic nie zrobi, nie bd im się chciał  :D  Taka smutna polska rzeczywistość.

Opublikowano

Za samo włamanie do systemu teleinformatycznego (wysłanie keylogera) można odpowiadać prawnie ale z doświadczenia wiem że nic im nikt nie zrobi. Jak mnie za włamania na konta League of Legends zbanowało IP wyłącznie to za keyloggera raczej policja nic nie zrobi, nie bd im się chciał  :D  Taka smutna polska rzeczywistość.

Tym bardziej jeśli nikt nie zgłosił kradzieży.

Opublikowano

fajnie sobie gawędzicie ale teraz mi pomóżcie xD


o k***a ja usunąłem paczke przed zobaczeniem tego tematu bo nie działał mi marksman i chciałem od nowa pobrać i teraz pliku leguesharp.exe nie może mi znaleźć ! co robić ?

Opublikowano

Sławny hehehe juz nie ma dostepu na L# forum :D

 

4e3450e4a39608572dfd9c500febbb24.png

 

 

multikonta mial i nie ma juz :D beka aa przekazac mam od moderatora forum 

 

 

Także jest to człowiek zakłamany, przekażcie mu na (polskim forum).

Moja rada: Nie wierzyć w jego ani jedno słowo.

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Sławny hehehe juz nie ma dostepu na L# forum :D

 

4e3450e4a39608572dfd9c500febbb24.png

 

 

multikonta mial i nie ma juz :D beka aa przekazac mam od moderatora forum 

My się już przekonaliśmy o nim. ;)

Opublikowano

Od dawna pisałem, że ten Hehem to dzieciak i nic nie wie, a Wy niestety dalej mu wierzyliście. 

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Od dawna pisałem, że ten Hehem to dzieciak i nic nie wie, a Wy niestety dalej mu wierzyliście.

 

Dowodow chyba nie miales tylko teorie ale nie pamietam do konca

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Sławny hehehe juz nie ma dostepu na L# forum :D

 

4e3450e4a39608572dfd9c500febbb24.png

 

 

multikonta mial i nie ma juz :D beka aa przekazac mam od moderatora forum 

Nadal mam tam konta, smutna prawda.

Pan Wagina próbuje się zemścić  B).

 

Od dawna pisałem, że ten Hehem to dzieciak i nic nie wie, a Wy niestety dalej mu wierzyliście. 

Dzieciak - ponieważ?

 

@Edit

Ludzie popełniają błędy, nie tylko "dzieciaki".

Przynajmniej potrafie się przyznać do błędu.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Nadal mam tam konta, smutna prawda.

Pan Wagina próbuje się zemścić  B).

 

Dzieciak - ponieważ?

 

@Edit

Ludzie popełniają błędy, nie tylko "dzieciaki".

Przynajmniej potrafie się przyznać do błędu.

 

gdyż ponieważ jesteś tak dobry, że chciałeś ukraść cebulackie konta z brązem-goldem bo 90% osób wyżej nie wbiło nawet na tym L#.

 

Ale w sumie czego się spodziewać po koledze Marcoly'ego - czytaj narcyza.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Mógłby mi ktoś dać namiar na tą osobę co stworzyła tego keyloggera? Bo kilka dni temu skradziono mi konto, które i tak było zbanowane, ale chciałbym odzyskać konto e-mail, które jest mi potrzebne ...

Opublikowano

Mógłby mi ktoś dać namiar na tą osobę co stworzyła tego keyloggera? Bo kilka dni temu skradziono mi konto, które i tak było zbanowane, ale chciałbym odzyskać konto e-mail, które jest mi potrzebne ...

Mistejk usunął skype.. wątpie byś znalazł jakiś kontakt do niego.

 

gdyż ponieważ jesteś tak dobry, że chciałeś ukraść cebulackie konta z brązem-goldem bo 90% osób wyżej nie wbiło nawet na tym L#.

 

Ale w sumie czego się spodziewać po koledze Marcoly'ego - czytaj narcyza.

Zezwolić, to nie chcieć ukraść jakichś kont.

Mam swoje.

@Marcoly aka narcyz ? HAHA xD

eSwH2k3.png

Opublikowano

Mógłby mi ktoś dać namiar na tą osobę co stworzyła tego keyloggera? Bo kilka dni temu skradziono mi konto, które i tak było zbanowane, ale chciałbym odzyskać konto e-mail, które jest mi potrzebne ...

Moge przekazać co chcesz, ale namiarów nie podam.

Opublikowano

Świetnie, że wypłoszyliście mistejka :/ 

Uważam, że oni nie powinni wyłapać perma a bana na max rok.

Wiele się od nich nauczyłem nie mówiąc nic o @Marcoly 'm m.in. dzięki któremu zmieniłem swoje przekonanie o tym kraju :D

Na szczęście hehehem został na mulciaku pod nickiem @BrainOnly

Opublikowano

Świetnie, że wypłoszyliście mistejka :/ 

Uważam, że oni nie powinni wyłapać perma a bana na max rok.

Wiele się od nich nauczyłem nie mówiąc nic o @Marcoly 'm m.in. dzięki któremu zmieniłem swoje przekonanie o tym kraju :D

Na szczęście hehehem został na mulciaku pod nickiem @BrainOnly

Perm to zasłużona kara.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Świetnie, że wypłoszyliście mistejka :/ 

Uważam, że oni nie powinni wyłapać perma a bana na max rok.

Wiele się od nich nauczyłem nie mówiąc nic o @Marcoly 'm m.in. dzięki któremu zmieniłem swoje przekonanie o tym kraju :D

Na szczęście hehehem został na mulciaku pod nickiem @BrainOnly

Mistejk tu wróci, uwierz mi. ;)

Opublikowano

Świetnie, że wypłoszyliście mistejka :/ 

Uważam, że oni nie powinni wyłapać perma a bana na max rok.

Wiele się od nich nauczyłem nie mówiąc nic o @Marcoly 'm m.in. dzięki któremu zmieniłem swoje przekonanie o tym kraju :D

Na szczęście hehehem został na mulciaku pod nickiem @BrainOnly

co ty za herezje tworzysz? zbanowali jakiegos spierdolonego 16sto letniego terroryste i dobrze, mistejk zrobil hehehem wrzucil dostali perma i tyle koniec historii, co to za roznica z ktorego konta bedzie pisał?". dzięki któremu zmieniłem swoje przekonanie o tym kraju" rozwiniesz ?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

#bekazpodludzi

Opublikowano

Ale w sumie czego się spodziewać po koledze Marcoly'ego - czytaj narcyza.

czemu jestem narcyzem ;_;

 

Sławny hehehe juz nie ma dostepu na L# forum :D

 

4e3450e4a39608572dfd9c500febbb24.png

 

 

multikonta mial i nie ma juz :D beka aa przekazac mam od moderatora forum 

po co komus konto na tym forum skoro sa patched loadery, lol

Opublikowano

Mistejk tu wróci, uwierz mi. ;)

Mistejk nie wróci.

Usunął skype i powiedział że nie chce mieć nic do czynienia z MPC.

Kontaktuje sie z nim jedynie TS/FB/LoL

Opublikowano

Hehem powinien dostać perm bana na wszystkie konta jako Multiaccount. Oszust i złodziej.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Gdyby to nie dotyczyło bota nielegalnego to sprawa już by wylądowała na komisariacie jako ingerencję w komputer na którym znajduje się moja własność intelektualna, która została narażona na kradzież. Tworzę programy dla różnych małych firm. Konto w lolu również zostało ukradzione. Konto to kwestia do 150 zł razem ze skórkami, więc tragedii nie ma. Jednak programy dotyczyły obsługi faktur i dokumentacji, której nikt trzeci nie powinien pozyskać. Dziwniejsze jest jeszcze to, że ten złodziej ma znów konto na forum i nikt go nie zbanował, chociaż tworzy nowe tematy z linkami do pobierania.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...