Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Keylogger w paczce LeagueSharp od HeheheMa i Mistejka!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brawo zarax. A mam pytanie, czy sam to wykryłeś, czy ktoś odwalił za ciebie robotę, a ty tylko to oficjalnie napisałeś? :P

 

Ps: Kto chce zgarnąć lajki i mieć robotę niech robi kolejną swoją paczkę, ale czystą! Myślę, że nasze forum i tak tego potrzebuje.

bardzo, jutro new season 2015 i trzeba nakurwiac vayne

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brawo zarax. A mam pytanie, czy sam to wykryłeś, czy ktoś odwalił za ciebie robotę, a ty tylko to oficjalnie napisałeś? :P

 

Ps: Kto chce zgarnąć lajki i mieć robotę niech robi kolejną swoją paczkę, ale czystą! Myślę, że nasze forum i tak tego potrzebuje.

 

Czitaj ... Twórca Key'a mu dał poradnik

­

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Czitaj ... Twórca Key'a mu dał poradnik

­

na której stronie jest to napisane? No ale ok ;P

 

Generalnie mógłbyś już dziś wrzucić taką paczkę.

Opublikowano

na której stronie jest to napisane? No ale ok ;P

 

Generalnie mógłbyś już dziś wrzucić taką paczkę.

 

No właśnie nie... Jestem zielony w githubie :D

 

Mistejk... a taki dobry z nieg obył :D

­

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

 

I należy im się za to. Pewnie Platyny albo diamenty okradli

 

 

Nie mamy pewności, ale tak czy siak aby Platyna czitowała? Diamond... no bez przesady

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

   

 

Nie mamy pewności, ale tak czy siak aby Platyna czitowała? Diamond... no bez przesady

Serio myślisz, że w diamondzie/platynie się nie czituje? 1/3 tam czituje ;p Te ich evade widać co chwilę ;p

 

Ogólnie na githuba nie wrzucisz paczki tylko kod skryptu. Paczkę możesz wrzucić na speedyshare czy coś.

Opublikowano

A to przepraszam cię najmocniej, to ja coś źle doczytałem :/ (zdarza się)

­

On klamie. Patrz na ten wielokropek, az nos mu rosnie.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Mam pytanie wystarczy ściągnąć L# z strony joduska.me i podmienić plik config.xml (ten z paczki hehehema) i będzie ok?? Znaczy się bez żadnych problemów?

Opublikowano

Mam pytanie wystarczy ściągnąć L# z strony joduska.me i podmienić plik config.xml i będzie ok?? Znaczy się bez żadnych problemów?

Tak.
Opublikowano

Spamujecie i spamujecie, a nikt nie odpowiada konkretnie.

Co można stracić dzięki keylogerowi?

Tylko hasło do konta LOL, czy ingerował także w konta e-mail, banku itp?

Opublikowano

Spamujecie i spamujecie, a nikt nie odpowiada konkretnie.

Co można stracić dzięki keylogerowi?

Tylko hasło do konta LOL, czy ingerował także w konta e-mail, banku itp?

Wszystko. Keylogger zapisuje wszystkie kliknięte klawisze, nie tylko to do LoLa.

Opublikowano

   

 

Nie mamy pewności, ale tak czy siak aby Platyna czitowała? Diamond... no bez przesady

Co ty gadasz? :D Plat 2 i ciągle na L# cisne

 

 

Spamujecie i spamujecie, a nikt nie odpowiada konkretnie.

Co można stracić dzięki keylogerowi?

Tylko hasło do konta LOL, czy ingerował także w konta e-mail, banku itp?

Jeżeli pozmieniasz hasła do kont bankowych, lola, faceeboka i innych ważnych dla ciebie rzeczy, oczywiście uprzednio czyszcząc tego keylogera, to szansa jest zerowa.

Natomiast szkodę keylooger może wyrządzić strasznie dużą, działa to jak podsłuch w twoim komputerze, właściwie to jest podsłuch.

W zależności od jego zaprogramowania: robi zdjęcia, wysyła wszystkie logowania wraz z hasłami.

­345mulx.jpg

Opublikowano

A mozna by ich za to osądzić? Bo np. Jak znikna pieniadze z konta bankowego to raczej bedzie przez nich...

Opublikowano

A mozna by ich za to osądzić? Bo np. Jak znikna pieniadze z konta bankowego to raczej bedzie przez nich...

Jasne, że możesz jeżeli tylko udowodnisz, że to z ich winy i poniesiesz na tym straty.

Wszelkie działanie na szkodę innych, również w internecie jest karalne.

­345mulx.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...