Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invoria S2 - Dołącz do tajemniczego świata!


Quarel™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będzie jakiś licznik online

Najlepiej jak by nie było, potem są osądy że licznik podkręcony i w ogóle. Kto chce zagrać, niech wejdzie na serwer i zobaczy.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Najlepiej jak by nie było, potem są osądy że licznik podkręcony i w ogóle. Kto chce zagrać, niech wejdzie na serwer i zobaczy.

Ale zawsze warto wiedzieć, ile osób gra, trzeba ufać administracji, że nie podkręcony.

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Najlepiej jak by nie było, potem są osądy że licznik podkręcony i w ogóle. Kto chce zagrać, niech wejdzie na serwer i zobaczy.

 

Chyba nikt po takiej profesjonalnej administracji by się tego nie spodziewał, szanujmy się.

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Chyba nikt po takiej profesjonalnej administracji by się tego nie spodziewał, szanujmy się.

To jest XXI wiek, po ludziach możesz się spodziewać WSZYSTKIEGO, DOSŁOWNIE.

Oczywiście jak zechcą, do dodadzą licznik. MI to osobiście sprawa obojętna.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Co do startu bety, nic się nie zmieniło, czyli o 20?

No raczej tak , spokojnie jeszcze 10 minut :D

elo here

 

 

Opublikowano
Beta ruszyła!!!

 

Odpaliliśmy jedynie ch1 aby obciążyć serwer (cele testowe). 

 

Bugi proszę zgłaszać na forum. 

Invoriabanenr.png

Opublikowano

moze ktoś wrzucic ta latke na inny hosting? bo z megaup nigdy mi sie pobrac nie chce, z gory dziekuje

Opublikowano

Po kilkunastu minutowej grze można stwierdzić, że bilans postaci taki sam jak na s1  kto grał ten wie jaki :D Ogólnie masa bugów lecz do "oficala" pewno znikną. Ogólnie wszystko z pomysłem i zagazowaniem. Zobaczymy co wyjdzie dalej.

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...