Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invoria S2 - Dołącz do tajemniczego świata!


Quarel™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

po co ten client skoro 404 blad???      dajcie client do pobrania tylko nie w mega

kiedy bedzie dzialac strona

Start jest dopiero 29, więc po cholerę Ci klient i strona ?  poczekaj ten tyg jeszcze a zapewne all zostanie dodane. 

xD 

Opublikowano

QUAERL DAJ LINK DO CLIENTA TYLKO NIE NA MEGA bo ten nie dziala co jest w prezce   i rejestracje abysmy mogli zagrac na becieeeeeeee :DDDDD

Opublikowano

QUAERL DAJ LINK DO CLIENTA TYLKO NIE NA MEGA bo ten nie dziala co jest w prezce   i rejestracje abysmy mogli zagrac na becieeeeeeee :DDDDD

Opublikowano

QUAERL DAJ LINK DO CLIENTA TYLKO NIE NA MEGA bo ten nie dziala co jest w prezce   i rejestracje abysmy mogli zagrac na becieeeeeeee :DDDDD

 

Jaka jest data wystartowania bety dla graczy i o której godzinie ? <3

Wystarczy przejechać na koniec prezentacji lub pare postów wyżej jest odpowiedź.

Beta jest jutro tj 22.12 godzina nieznana

Client będzie dzisiaj tj 21.12 godziny wieczorne lub jutro z rana tj 22.12 :)

Opublikowano

Właśnie , o jedno o co cie proszę to nie dawaj clienta na mega proszę cie :D

elo here

 

 

Opublikowano

Jak ktoś szuka ogarniętej gildii to zapraszam na PW
15/16 lat mikro i po mutacji :)

 

* Serwer polecam - stabilna robota bedziemy w topce :D

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Jak ktoś szuka ogarniętej gildii to zapraszam na PW

15/16 lat mikro i po mutacji :)

 

* Serwer polecam - stabilna robota bedziemy w topce :D

Będzie seria?

 

Właśnie , o jedno o co cie proszę to nie dawaj clienta na mega proszę cie :D

Może najlepiej na kilku hostingach?

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Nie wszystkie, są takie których się nie da ok. 3.

Warto grać mentalem?

I czy ubiję bossy te co się da teoretycznie w pojedynkę?

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Odpowie mi ktoś w końcu jak jest z tymi bossami?

Zapewne najsłabsza postacią na bossy(heller) da sie ubić każdego bossa samemu. Wcześniej było pisane, że bossy na wyższych poziomach moga sprawiać problemy, ale da sie ubić w pojedynke tylko może to być czasochłonne ;)

Opublikowano

Warto grać mentalem?

I czy ubiję bossy te co się da teoretycznie w pojedynkę?

Na poli z exp do expa dasz rade ubić bossy.

sygna1.png

Opublikowano

Na poli z exp do expa dasz rade ubić bossy.

Stronka będzie, jak klient będzie czy już dziś możemy się jej spodziewać?

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Stronka będzie, jak klient będzie czy już dziś możemy się jej spodziewać?

 

Pewnie jutro, bo bedzie trzeba się jakoś zarejestrować na bete :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...