Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invoria S2 - Dołącz do tajemniczego świata!


Quarel™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będziesz podawał linki do filmików na yt z zapowiedzi s2 plis!?!?!?

Znając Hoola to na jaki metinowy kanał nie wejdziesz to będzie invoria  xD

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wszystko spoko, tylko dlaczego takie brzydkie bronie. >.<

ile szkatułek potrzeba aby wymienić je na broń 75?

Każdy ma inny gust jednym się podoba innym nie, 15.

sygna1.png

Opublikowano

Znając Hoola to na jaki metinowy kanał nie wejdziesz to będzie invoria  xD

No proste... Nawet Twoja babcia nakręci tylko nie wiesz jeszcze  <3

Invoriabanenr.png

Opublikowano

No proste... Nawet Twoja babcia nakręci tylko nie wiesz jeszcze  <3

Noi prawidłowo mojej powiem żeby też nakręciła.  ;)

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Popytałem trochę ludzi i dowiedziałem się, że było bardzo dużo odporności na umiejętności i więcej biło się hitami niż skillami, trochę lipa.

Czy tutaj będzie dalej tak samo?

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Popytałem trochę ludzi i dowiedziałem się, że było bardzo dużo odporności na umiejętności i więcej biło się hitami niż skillami, trochę lipa.

Czy tutaj będzie dalej tak samo?

Nie, tu jest dużo mniej.

sygna1.png

Opublikowano

Supcio, całkiem ładnie ale podawanie ip kropkowanego do ts3 zawsze odradzam :)

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Zauważyłem, że nadal zbroje dają odporność na um. Mam nadzieje, że jakoś to zbalansowaliście żeby nie było tak, jak na s1 że z hitów więcej się bije niż że skili ;) 

xD 

Opublikowano

Zapowiada się super, bronie mi się podobają :D .Fajne te nowości ;p na pewno zagram tylko szkoda, że start dopiero 29, a nie wcześniej bo teraz wolne i by się pograło, ale jak mają być bugi to lepiej poczekać  :)

1374492926-U975782.jpg


Opublikowano

No,no :)

Może w końcu będzie gdzie pograc ( chyba ze wystartuje coś ciekawszego xD )

Bardzo możliwe,ze zawitam :)

Powodzenia !

Teraz nie licz na ciekawszego easy/medium prócz Thespii. Jedyny rywal chyba dla Invorii.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie, tu jest dużo mniej.

 

Niezmiernie cieszy mnie wasz kontakt z graczami, oby zapał nie zmienił się po starcie serwera i po pierwszym miesiącu, kiedy odnotujecie pierwszy przychód.

 

Nic tylko czekam na start serwera, mam ogromną ochotę pograć na waszym serwerze.

 

Jeszcze pytanie.

 

Bardzo dużo dowiedziałem się także o s1, czy byłbyś w stanie opisać tak z grubsza czym się s2 różni od s1? Byłbym niezmiernie wdzięczny.

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Niezmiernie cieszy mnie wasz kontakt z graczami, oby zapał nie zmienił się po starcie serwera i po pierwszym miesiącu, kiedy odnotujecie pierwszy przychód.

 

Nic tylko czekam na start serwera, mam ogromną ochotę pograć na waszym serwerze.

 

Jeszcze pytanie.

 

Bardzo dużo dowiedziałem się także o s1, czy byłbyś w stanie opisać tak z grubsza czym się s2 różni od s1? Byłbym niezmiernie wdzięczny.

S1 stoi ponad rok i nadal jest dobry kontakt z administracją.

 

Co do zmian, to tutaj są nowe dungeony, ogólnie więcej nowości, przede wszystkim source czyli 5 stron ekwipunku, max 1000 w stacku itp.

579571423327107377857.png

Opublikowano

Serwer na pompie widać robotę Quarelka :P

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...