Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] 2k10.pl Serwer OldSchool Start 13.12.2014 Godz 18.00


2k10.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nareście Czekałem na taki server od DAWANA NAPEWNO ZAGRAM ! Nie podobają mi sie serwery gdzie są 180lvl gdzie bije sie po 30k z czarów itp itd Gdzie dużo zbrojek Czekam niecierpliwie :)

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak czytam czytam, wszystko idealnie, aż nagle zobaczyłem 6/7 bony. czar prysł. i to jeszcze odpornosc/silny na klasy.. cóż, gdyby nie ten fakt na pewno byśmy wbili z ekipą, ale tak gra będzie przypominać pvp z aktualnej pandory (hity 1k skille 0 ) . w każdym razie życzę szczęścia, lecz nie zagram.

Opublikowano

Tak czytam czytam, wszystko idealnie, aż nagle zobaczyłem 6/7 bony. czar prysł. i to jeszcze odpornosc/silny na klasy.. cóż, gdyby nie ten fakt na pewno byśmy wbili z ekipą, ale tak gra będzie przypominać pvp z aktualnej pandory (hity 1k skille 0 ) . w każdym razie życzę szczęścia, lecz nie zagram.

 

A na ime*** przy 10/5 bije się po xxxK więc nie gadaj głupot ziomek wszystko zależy od tego jak będzie reszta eq dopasowana do tych 6/7

 

Wbiję na serwer z ekipą, serwer polecam i wgl xD

Opublikowano

Czy w dalekiej przyszlości dodacie chociaż 1 dungeon, btw. serwer wydaje mi sie na pare dni nie dosc ze exp leci szybko to tylko 1 bron po ulepszeniu i potem tylko wojny gildii

Opublikowano

Przeczytałem prezentacje oraz każdy post więc wypowiem się na temat serwera.

W sumie nie wiem od czego zacząć, więc zaczne od początku.

Czytając prezentacje  spodobał mi się fakt, że max lv jest TYLKO 99, oraz to, że NIE jest to hard lecz easy-medium. (Mam tu na myśli all rzeczy u npc za co + oczywiście)

 Ku,KD itp w shopkach wszystko okej... to mi się podoba.

 

Lecz co mi się nie podoba to:

-Brak widoczności lv/rangi (ja mam do tego sentyment a bez lv itp wygląda jak chiński serwer)

-są jakieś legendarne bronie a lepiej by było gdyby był tylko bojowy-syrek itp

-Hwangi... najgorsze co może być, już wolałbym w samych stalkach latać.

- 6-7 NA KLASY... NAJGORSZE, PODKREŚLAM NAJGORSZE co może być.. Dodaliście to nie ze względu na stare serwery, lecz myślicie, że dzięki temu ktoś będzie dłużej grał bo "ma co robić" a to syf jest. Wolałbym byście zmniejszyli te "duże" dmg w mieczach i byłoby okej a nie dodawanie 6-7 by wyrównać all.. Ponadto nie wzieliście jednego najważniejszego pod uwagę. Gdy na serwerze jest 6-7 bon, postacie jak Szaman smok/heller oraz archer biją NIC skilami, hitami MOŻE coś zrobią bo daliście bony od 1% do 20%, ale oczywiście co z tego, switchbot na pewno się jakiś znajdzie więc z wbiciem "prawie" perfa nie będzie dużego problemu.

-DT na kilka osób ? sorka, kilkadziesiąt ? Juz to widzę... ktoś zrobi dt z myślą "pójdę na ripera" ale tu nie ma opcji, bo oczywiście ZAWSZE znajduje się ktoś, kto mu przeszkodzi. Teraz mi powiesz "zabawa, rywalizacja" ja dziękuje za taką rywalizacje, że zamiast cieszyć się z tego , że idę na bossa itp to będe się musiał użerać z jakimś typem który będzie mi przeszkadzał, więcej nerwów się nabawie niż "zabawy" a rywalizować to ja mogę na wojnie czy też w pvp a nie męczyć się 30min na DT i jeszcze nic nie zyskać.

To samo będzie ze smokiem, to nie będzie rywalizacja a jedynie wkurwianie się , że na mapke przyjdzie 100 osób na bossa.

To i tak nie wszystkie ale nie chce mi się przewijać stron i myśleć nad tym, 95% komentujących tą prezentacja powiedziało dużo za mnie i mają racje.

Jedynie radzę Ci brać pod uwagę to co gracze chcą zmienić, nie róbcie serwera pod siebie bo to NIE WY będziecie na nim grać lecz gracze,to dzięki nim on będzie "żył". Moim zdaniem niestety serwer długo nie pociągnie,nie jeden próbował wrócić do tego co było kiedyś, lecz się nie udało, co wcale nie oznacza,że wam się nie uda. Może się udać lecz MUSISZ wprowadzić bardzo dużo zmian by miał szanse w dzisiejszych czasach.
Na początku dużo osób wbije zobaczyć jak to wygląda, ale prawda jest taka, że teraz jest w czym wybierać, jest masa o wiele wiele lepszych serwerów które są pewne, tu też zachęcają graczy nagrody, bo warto. A potem...wszystko ucichnie gdy będzie topka. 
Gracze zaczną odchodzić bo nie będzie im się chciało czekać tyle czasu by oddać jakiegoś biologa czy czekać 5h na dunga/bossa... to nie jest zabawa.. a nikt nie będzie czekał kilka miesięcy by się pobawić, skoro może iść na jakiś easy , na którym gra ponad 1.6k graczy (nie będe go reklamować) zrobić na nim szybko i przyjemnie eQ bez nerwów i się bawić w wojny, pvp itp.

I kolejne pytanie, ZA CO CHCECIE WY UTRZYMAĆ SERWER ? Bo to najważniejsza kwestia a ja nie wiem co wy tu włożycie do IS-a , JEST TU W OGÓLE IS ? jak jest to co niby się w nim znajdzie ? Nie wierze , że będziecie trzymać długo serwer za swoją kase bo to są spore koszty. Nie życzę wam zle,  wręcz przeciwnie oby wam się udało, lecz radziłbym poradzić się graczy by to oni zadecydowali jak ma serwer wyglądać, na 100% wyjdziecie na tym dobrze, osobiście ja oraz  98% osób polecamy usunięcie 6-7 NA KLASY (reszte zostawcie jakieś wartości , hp, kryty,szycie itp) a zobaczycie ile chętnych do waszego grona dołączy ;)

Ja osobiście nie zagram z własnych powodów ale życze powodzenia.

Opublikowano

Moje zdanie na temat serwera jest taki, iż serwer zapowiada się bardzo ciekawie. Nie widziałem w prezentacji technika serwera albo jestem ślepy, ale wiem kto nim jest. Co do 6/7 bonów to sporo osób na nie narzeka, według mnie mogą zostać lub też nie, ale lepiej by było aby zostały wycofane bo lepiej by się wtedy grało i lepiej w pvp i wojnach i więcej ludzi zagra.

 

W jakim czasie na dużym IS'ie i dużą ilością godzin grania (no-life) wbije 75/99lvl?

easy/medium więc chyba easy na eq, medium pod exp.??

Nudzisz się? Wejdź i zostaw łapkę w górę :>


https://www.youtube.com/channel/UCeMqt2wmQHdLvl_OR6wHkog


oFbL3yR.png

Opublikowano

Przeczytałem prezentacje oraz każdy post więc wypowiem się na temat serwera.

W sumie nie wiem od czego zacząć, więc zaczne od początku.

Czytając prezentacje  spodobał mi się fakt, że max lv jest TYLKO 99, oraz to, że NIE jest to hard lecz easy-medium. (Mam tu na myśli all rzeczy u npc za co + oczywiście)

 Ku,KD itp w shopkach wszystko okej... to mi się podoba.

 

Lecz co mi się nie podoba to:

-Brak widoczności lv/rangi (ja mam do tego sentyment a bez lv itp wygląda jak chiński serwer)

-są jakieś legendarne bronie a lepiej by było gdyby był tylko bojowy-syrek itp

-Hwangi... najgorsze co może być, już wolałbym w samych stalkach latać.

- 6-7 NA KLASY... NAJGORSZE, PODKREŚLAM NAJGORSZE co może być.. Dodaliście to nie ze względu na stare serwery, lecz myślicie, że dzięki temu ktoś będzie dłużej grał bo "ma co robić" a to syf jest. Wolałbym byście zmniejszyli te "duże" dmg w mieczach i byłoby okej a nie dodawanie 6-7 by wyrównać all.. Ponadto nie wzieliście jednego najważniejszego pod uwagę. Gdy na serwerze jest 6-7 bon, postacie jak Szaman smok/heller oraz archer biją NIC skilami, hitami MOŻE coś zrobią bo daliście bony od 1% do 20%, ale oczywiście co z tego, switchbot na pewno się jakiś znajdzie więc z wbiciem "prawie" perfa nie będzie dużego problemu.

-DT na kilka osób ? sorka, kilkadziesiąt ? Juz to widzę... ktoś zrobi dt z myślą "pójdę na ripera" ale tu nie ma opcji, bo oczywiście ZAWSZE znajduje się ktoś, kto mu przeszkodzi. Teraz mi powiesz "zabawa, rywalizacja" ja dziękuje za taką rywalizacje, że zamiast cieszyć się z tego , że idę na bossa itp to będe się musiał użerać z jakimś typem który będzie mi przeszkadzał, więcej nerwów się nabawie niż "zabawy" a rywalizować to ja mogę na wojnie czy też w pvp a nie męczyć się 30min na DT i jeszcze nic nie zyskać.

To samo będzie ze smokiem, to nie będzie rywalizacja a jedynie wkurwianie się , że na mapke przyjdzie 100 osób na bossa.

To i tak nie wszystkie ale nie chce mi się przewijać stron i myśleć nad tym, 95% komentujących tą prezentacja powiedziało dużo za mnie i mają racje.

Jedynie radzę Ci brać pod uwagę to co gracze chcą zmienić, nie róbcie serwera pod siebie bo to NIE WY będziecie na nim grać lecz gracze,to dzięki nim on będzie "żył". Moim zdaniem niestety serwer długo nie pociągnie,nie jeden próbował wrócić do tego co było kiedyś, lecz się nie udało, co wcale nie oznacza,że wam się nie uda. Może się udać lecz MUSISZ wprowadzić bardzo dużo zmian by miał szanse w dzisiejszych czasach.

Na początku dużo osób wbije zobaczyć jak to wygląda, ale prawda jest taka, że teraz jest w czym wybierać, jest masa o wiele wiele lepszych serwerów które są pewne, tu też zachęcają graczy nagrody, bo warto. A potem...wszystko ucichnie gdy będzie topka. 

Gracze zaczną odchodzić bo nie będzie im się chciało czekać tyle czasu by oddać jakiegoś biologa czy czekać 5h na dunga/bossa... to nie jest zabawa.. a nikt nie będzie czekał kilka miesięcy by się pobawić, skoro może iść na jakiś easy , na którym gra ponad 1.6k graczy (nie będe go reklamować) zrobić na nim szybko i przyjemnie eQ bez nerwów i się bawić w wojny, pvp itp.

I kolejne pytanie, ZA CO CHCECIE WY UTRZYMAĆ SERWER ? Bo to najważniejsza kwestia a ja nie wiem co wy tu włożycie do IS-a , JEST TU W OGÓLE IS ? jak jest to co niby się w nim znajdzie ? Nie wierze , że będziecie trzymać długo serwer za swoją kase bo to są spore koszty. Nie życzę wam zle,  wręcz przeciwnie oby wam się udało, lecz radziłbym poradzić się graczy by to oni zadecydowali jak ma serwer wyglądać, na 100% wyjdziecie na tym dobrze, osobiście ja oraz  98% osób polecamy usunięcie 6-7 NA KLASY (reszte zostawcie jakieś wartości , hp, kryty,szycie itp) a zobaczycie ile chętnych do waszego grona dołączy ;)

Ja osobiście nie zagram z własnych powodów ale życze powodzenia.

Dokładnie na moje nie powinno być wgl 6/7 bonu

Opublikowano

Ulala my friends! Wbijamy z ekipa. Stare, dobre czasy... Aktualnie nie ma zadnego serwera, gdzie odbywaja sie regularnie wojny. Moze warto w to "zainwestowac"? Moze nawet zamiast podst. mapy do wojen dodac nowa/autorska? Niby oldschool ale nic nie zaszkodzi dodanie 2 lub 3 nowosci.

Tak samo z stalkami/brylkami. Moze zrobicie autorski dungeon na level 65+ cos na wzor np. Wymiar wladcow gdzie mamy bossy od 30 do 70lvl na tych poczatkowych bossach dropic moze jakis klucz do skrzynek, skrzynie bossow lub cos z is (pd 30min itd) a na ostatnim bossie (ktory bedzie bardzo silny przez co bedzie mozna chodzic tam w pt/z gildia) bedzie szansa 40% na brylke i 70% na stal + skrzynia bossa. Za wejscie na ten dungeon placiloby sie w yangach + jakas przepustka z np. Mapy do yangow.

To jest Wasz serwer ja tylko dalem propozycje ;) bo to ze dodacie jedna nawet duza nowosc nie oznacza zniszczenia oldschoola.

 

Na serwerze moze byc 1.5k+ osob i fajnie ze bedzie trud z epikami ale moze tez warto dodac np. Cos na koncu dt, oprocz ripera? Moze jakis drop z mobow ktory sie przyda? 30osob na dt i brylka dla jednej osoby :/

 

kolejnym pomyslem jest system misji/polowan. Co 5lvl od np. 40lvl dostajemy polowanie a za wykonanie losowy item z is? Chodzi mi o pd/rekawice/buty 30min czy nawet dlonie krytyka/szycia.

 

Jest jakas wieksza reklama, oprocz tych youtuberow z 3-10k subow? Tam kazdy youtuber ma prawie tych samych widzow, wiec lepiej zainwestowac np. W kogos bardzo popularnego w metinie na yt np. piromaster, dIIIm2, uzurpator czy inni ktorzy maja widzow stalych jak np. Uzurpator ktory na concordii z 450online potrafil zrobic 2k ;)

Opublikowano

Usuńcie 6/7, hwangi. Dodajcie lv obok nicku(moim zdaniem to powinno być). Osobiście z Phoenixem zagram na serverze. Nawet jesli będzie mała liczba graczy to i tak cieszy mnie to, że ktoś te klimaty pamięta i chętnie coś takiego tworzy.

Opublikowano

Usuńcie 6/7, hwangi. Dodajcie lv obok nicku(moim zdaniem to powinno być). Osobiście z Phoenixem zagram na serverze. Nawet jesli będzie mała liczba graczy to i tak cieszy mnie to, że ktoś te klimaty pamięta i chętnie coś takiego tworzy.

Gdyby nie kolega wyżej to napisałbym to samo, wiadomo sprawą jest, że tutaj cofamy się do 2010 roku, ale 6/7 bon nie powinien istnieć na tym serwerze. Poziom postaci również powinien być widoczny a nawet dlatego, żeby każdy nas widział ile osiągnął porównując to do innych graczy. 

Polecam !!

Opublikowano

Gdyby nie kolega wyżej to napisałbym to samo, wiadomo sprawą jest, że tutaj cofamy się do 2010 roku, ale 6/7 bon nie powinien istnieć na tym serwerze. Poziom postaci również powinien być widoczny a nawet dlatego, żeby każdy nas widział ile osiągnął porównując to do innych graczy. 

Polecam !!

Dobrze gadasz Ps:szukam ekipy do wspolnej gry wiek 15+ oraz ts .Jak ktoś chętny to niech pw da 

Opublikowano

6/7 nawet może zostać ale bez odporności i silny przeciwko klasom. 

przeboleje nawet hwangi, których nie nawidzę ale nie 6/7 :/

co prawda mam sentyment do hwangu ZWYKŁEGO PODSTAWOWEGO, reszta to syf. ewentualnie biały hwang jak to było na csyt2 itp.

Opublikowano

6/7 nawet może zostać ale bez odporności i silny przeciwko klasom. 

przeboleje nawet hwangi, których nie nawidzę ale nie 6/7 :/

co prawda mam sentyment do hwangu ZWYKŁEGO PODSTAWOWEGO, reszta to syf. ewentualnie biały hwang jak to było na csyt2 itp.

To powiedz mi po co wbijasz na ten serwer skoro nie lubisz hwangów, 6/7 ... Ten serwer jest specjalnie stworzony pod to. Na avalonie były 6/7 i byly bony na klasy, a tam to urozmaiciło tylko grę i tu tak też pewnie będzie.

Opublikowano

Dokladnie usuncie te 6/7 bony nie sa potrzebne i zepsuja klimat 2010 ktory kojarzy sie z metin2.pl a nie z privami gdzie sa 6/7 bony.... Dodajcie lvl przy nicku bo on jest potrzebny do pvp, do eventow, ogolnie do gry... Nie mozna pozowlic zeby gracze sie oklamywali jaki kto ma lvl...

Opublikowano

Błagam Was nie ważne co się stanie nie dodawajcie LVL obok nicku!!!

Jeżeli ktoś nie grał na starych serwerach lub początkach pla nie wie co to za frajda.

Taki 60 lvl z 30 lvl bral pvp zakladajac zbroje i bron na nizszy lvl itp.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Jeżeli ktoś szuka człowieka do ekipy/robi gildię i szuka ludzi to jestem chętny. [Gildia musi mieć sens i mieć już jakiś stałych członków]Zapowiada się naprawdę zacnie (Gram daggerem jak coś)

­graphic.png

Opublikowano

Jak dla mnie 6/7 bony to nic złego . Będzie większy rozpierdziel na wojnach.... totalny rozpierdziel xD

 

Up w tamtych latach nie było questów

Opublikowano

Proszę was jeśli macie się wypowiadać o tych 6/7 bonach jakie jest to złe.. że to psuje klimat metina, to radzę wam stąd wyjść bo jednym z ważniejszych rzeczy tego serwera to 6/7 bo właśnie tym zaczęła się zabawa na metinie..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...