Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] 2k10.pl Serwer OldSchool Start 13.12.2014 Godz 18.00


2k10.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajne fajne cos czuje ze przyjemnie bedzie się grało.

Smoka mogliście dać na pustynie lubdo piekieł bo ognisty smok na lodowej ziemi niezbyt pasuje :)

 

Mam kilka pytań:

 

1. Jakie raty expa?

2. Potrzeba ulepki na ulepszanie i czy szansa na pomyślne jest wystarczająca?

3. +ile max kd?

4. DMG jest wyrównane +/- ?

5. Co mam Wam zrobić jak wbije 1st 99lv i nie dostane słychawek?


2k10.pl mam pyt.

która bronie są lepsze do pvp legendarne czy zwykle które się robi z bojowego itp

legendarne to pewnie będą w IS :D

Opublikowano

Fajne fajne cos czuje ze przyjemnie bedzie się grało.

Smoka mogliście dać na pustynie lubdo piekieł bo ognisty smok na lodowej ziemi niezbyt pasuje :)

 

Mam kilka pytań:

 

1. Jakie raty expa?

2. Potrzeba ulepki na ulepszanie i czy szansa na pomyślne jest wystarczająca?

3. +ile max kd?

4. DMG jest wyrównane +/- ?

5. Co mam Wam zrobić jak wbije 1st 99lv i nie dostane słychawek?

legendarne to pewnie będą w IS :D

 patrz na prezkę to zobaczysz

Opublikowano

Fajne fajne cos czuje ze przyjemnie bedzie się grało.

Smoka mogliście dać na pustynie lubdo piekieł bo ognisty smok na lodowej ziemi niezbyt pasuje :)

 

Mam kilka pytań:

 

1. Jakie raty expa?

2. Potrzeba ulepki na ulepszanie i czy szansa na pomyślne jest wystarczająca?

3. +ile max kd?

4. DMG jest wyrównane +/- ?

5. Co mam Wam zrobić jak wbije 1st 99lv i nie dostane słychawek?

 

legendarne to pewnie będą w IS :D

Nie będzie żadnych broni w IS. Najlepsze bronie to bronie legendarne!

67844096046461082583.png

Opublikowano

To nie te czasy, że ludzie chcą starych serwerów, ale może to wypali :)

 

Jestem ciekawy tych nagród za Topkę ^^

To właśnie te czasy gracze z przynajmniej 5 letnim stażem teraz najchętniej grają na hardach ze starym klimatem tylko młodzież +14 lat którzy nie potrafią na takim hardzie wbić 75lvl leci na easy typu pandora .

 

ja już pobieram klienta ale za długo grać nie bd bo wychodzi lepszy serwer

Opublikowano

POLECAM BO TEAM JEST BARDZO DOBRY I MACIE GWARANTOWANĄ STABILNOŚĆ.

Opublikowano

No nareszcie!

Nastał ten moment, że wracam do metina. 

Rzygam już petami, setkami ulepszaczami, jakimiś z dupy setami itp.

Właśnie chce żeby było tak jak dawniej. Parę map, broni i jeszcze nie ma lvl przy nicku miodzio.

Pamiętam jak na pierwszym metinie parę lat temu bawiłem się zakładając mnisią i mieczyk na 1 lvl mając  30+ i pvp robiąc ^^

Na 100% zagram i polecę kumplom! 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Wilku robimy gildie ;)). 

 

PS. Jak zostaną przekazane nagrody ?

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano
 

No nareszcie!

Nastał ten moment, że wracam do metina. 

Rzygam już petami, setkami ulepszaczami, jakimiś z dupy setami itp.

Właśnie chce żeby było tak jak dawniej. Parę map, broni i jeszcze nie ma lvl przy nicku miodzio.

Pamiętam jak na pierwszym metinie parę lat temu bawiłem się zakładając mnisią i mieczyk na 1 lvl mając  30+ i pvp robiąc ^^

Na 100% zagram i polecę kumplom! 

 

 

Przypominają się czasu AvalonMT2

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Nie mówię że wszystkie są Twoje ale jak to wiem że ten jest Twój. Kiedyś tam mówiłeś na Tsie że planujesz a tym samym zaczynasz robić tego Olda. Nawet Terenzo Ci w kliencie pomagał - jak zwykle. A to ciekawe czemu bronisz tak tego serwa a na fanpage MPCforuma na fb reklamujesz ten serwer. Mnie nie oszukasz Wojtek, innym możesz wciskać kit ale nie mi. :)

Serwer nie jest żadnego proboszcza i proszę nie siać paniki jeśli nie podoba ci się serwer nie komentuj i tu nie wchodź...

67844096046461082583.png

Opublikowano

Widać że serwer ProBoszcza także podziękuje :)

po czym idzie poznać? serwer jest niedopracowany.

itemy z navi to tutaj codzienność 

 

nQ

Opublikowano

Ehh mój błąd za szybko ocenilem 2k10 i doszedłem do wniosku że to nie jest serwer jakiegoś proboszcza bo on to by nie dał nagród za wbicie topki. Przepraszam za zepsucie opinii ale to tak odruchowo napisałem.

 

Troszkę nagrałem prawdę ponieważ nie mam żadnych dowodów w tej sprawie a nie będę niszczył reputacji nowej serwerowni (jeśli tak to mogę nazwać).

Btw

W związku z tym polecam mam nadzieje że administracja podoła. A reklama dopisze

Opublikowano

Widać że serwer ProBoszcza także podziękuje :)

po czym idzie poznać? serwer jest niedopracowany.

itemy z navi to tutaj codzienność

 

nQ

haha śmieszny jesteś jeszcze serwer nie wystartował a już mówisz że jest nie dopracowany .... zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz

Opublikowano

Serwer nawet nawet ;)

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

haha śmieszny jesteś jeszcze serwer nie wystartował a już mówisz że jest nie dopracowany .... zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz

 

Dokładnie, nie rozumie taki ludzi typowy hejter...

67844096046461082583.png

Opublikowano

Ponawiam pytanie o klasy w 6/7

 

Tak 5 odporność i 10 silny. Tak jak było kiedyś na starych serwerach typu pandora elite itp

67844096046461082583.png

Opublikowano

Właśnie się mylisz i to grubo bo teraz w metinie wszystko zależy od tego jakie ktoś ma runy, kostium. A w naszym serwerze chodzi o powrót do starych korzeni gry gdzie liczyła się współpraca w gildiach żeby np. ubijać bossy, bo teraz ktoś kupi sobie mounta, kostium i inne wspomagacze i sam ubije więc jaka w tym zabawa?

 

 

Tak to w sumie jedyna nowości bo nie mieliśmy innego pomysłu jak zrobić ten system ulepszeń jakoś fajnie. Niby można było zrobić zwykłym CUBE ale myślę że ten crafting aż tak nie wpływa na stary klimat metina.

no tak ale wtedy gracze sobie pomagali zmianek i dodań mało kto miał a klimat nie tworzą przecież pliki zamiast staroci które każdy zna moglibyście dodać coś czego nie było wtedy gracze by sobie razem pomagali by cokolwiek zdobyć i klimat by się tworzył tak to teraz "stary klimat" nie wróci bo każdy wie co jest i jak coś zrobić ;] kiedyś mogłeś na szepcie zobaczyć "Gdzie expić od 40 lvl'a" teraz raczej tego nie zobaczysz albo "Szukam lura na BO" jakbyś to napisał na takich "niby serwerach oldschool" to by cie albo wyśmiali albo nikt by nie odpisał no chyba że ktoś ogarnięty napisałby ci do czego służy pelerynka. 

PS: Dalej nie polecam.

Opublikowano

no tak ale wtedy gracze sobie pomagali zmianek i dodań mało kto miał a klimat nie tworzą przecież pliki zamiast staroci które każdy zna moglibyście dodać coś czego nie było wtedy gracze by sobie razem pomagali by cokolwiek zdobyć i klimat by się tworzył tak to teraz "stary klimat" nie wróci bo każdy wie co jest i jak coś zrobić ;] kiedyś mogłeś na szepcie zobaczyć "Gdzie expić od 40 lvl'a" teraz raczej tego nie zobaczysz albo "Szukam lura na BO" jakbyś to napisał na takich "niby serwerach oldschool" to by cie albo wyśmiali albo nikt by nie odpisał no chyba że ktoś ogarnięty napisałby ci do czego służy pelerynka. 

PS: Dalej nie polecam.

 

Skoro tak twierdzisz to tak musi być. Każdy wie co lubi, nikomu nie narzucamy żeby tu grał. Zastanawia mnie jedno, wypowiedziałeś się już w tym temacie ze nie polecasz wiec dlaczego dalej siedzisz w naszym temacie czytasz co piszemy i komentujesz? Nie podoba się serwer to wybierz taki który ci się podoba. Twoje posty nic nie wnoszą. Pozdrawiamy

67844096046461082583.png

Opublikowano

Zaqgram na pewno mam tylko jedno pytanie. Skoro jest to easy/medium to czy nie będzie tak, że ten 99lvl to bedzie wbity po 2 dniach? a potem co? koniec zabawy?

5.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...