Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] 2k10.pl Serwer OldSchool Start 13.12.2014 Godz 18.00


2k10.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagram z miłą chęcią.
Polecam dodać lvl przy nicku gracza, to jest jak dla mnie niezbędne.

Kilka pytań:
Są języki między królestwami?
Jest czat między królestwami?
Raty w stosunku do PL'a? (jeżeli były podawane, to sory, przeoczyłem)
W 100% macie dopracowane wszystko?
Jakieś ciekawe misje?

Szłem łąką,
Kwiaty pachły,
Ona mnie odepchła.

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagram z miłą chęcią.

Polecam dodać lvl przy nicku gracza, to jest jak dla mnie niezbędne.

 

Kilka pytań:

Są języki między królestwami?

Jest czat między królestwami?

Raty w stosunku do PL'a? (jeżeli były podawane, to sory, przeoczyłem)

W 100% macie dopracowane wszystko?

Jakieś ciekawe misje?

 

Mógłbyś się nie wtrącać?

 

Dorzucam 1 pytanie:

 

Reklame macie dużą?

Szłem łąką,
Kwiaty pachły,
Ona mnie odepchła.

Opublikowano

Błagam Was nie ważne co się stanie nie dodawajcie LVL obok nicku!!!

Jeżeli ktoś nie grał na starych serwerach lub początkach pla nie wie co to za frajda.

Taki 60 lvl z 30 lvl bral pvp zakladajac zbroje i bron na nizszy lvl itp.

Kolega ma racje tylko nie dodawajcie lvl obok nicku bo to w 100% przypomina starego metina z 6lat temu:D

Osobiecie Polecam.

Reklama jest spora bo widziałem juz z 10filmow u osob majacych około 5k subów wiec mysle ze bedzie sporo graczy.

 

Ale mogli byscie dac jaka bete do tej soboty.

Opublikowano

Troche nudno po 2dniach będzie. Mało do roboty, a brak lv przy nicku trochę mnie odstrasza.

 

Nie znam przepisów itp, ale nazwa '2k10' jest zarejstrowana przez firmę 2k Games. Żebyście kłopotów nie mieli.

Opublikowano

Widac w tych komenatarzach duza rozbieznosc miedzy graczami i  administracja, dlatego proponuje:

1. dodac ankiete czy gracze chca 6/7 bonow : TAK / NIE

2. dodac ankiete czy gracze chca LVL obok niku TAK/NIE

 

Mysle ze jest to najlepsze i najsprawiedliwsze rozwiazanie dla administracji i graczy wkoncu to oni maja zaludnic ten serwer.

Opublikowano

Widac w tych komenatarzach duza rozbieznosc miedzy graczami i  administracja, dlatego proponuje:

1. dodac ankiete czy gracze chca 6/7 bonow : TAK / NIE

2. dodac ankiete czy gracze chca LVL obok niku TAK/NIE

 

Mysle ze jest to najlepsze i najsprawiedliwsze rozwiazanie dla administracji i graczy wkoncu to oni maja zaludnic ten serwer.

Bardzo dobrze gadasz popieram cie :) niech  administracja rozważy to poważnie :)

Opublikowano

Żeby skały srały nie bedzie lvla obok nicku o to tu chodzi no chyba że nie graliście w tamtych czasach. 6/7 bony to dobry pomysł i tak zostanie to wprowadzone ano już jest .

Opublikowano

Ip nie widzisz reklamy u YouTuberów? Trochę ich jest i będzie więcej

 

Z tego co widać to Ci youtuberzy mają po 7000 subów, a bodajże wasz kanał ma tylko 12 subów i ma więcej wyświetleń niż oni...

Jak dla mnie 6/7 bony to nic złego . Będzie większy rozpierdziel na wojnach.... totalny rozpierdziel xD

 

Up w tamtych latach nie było questów

W tamtych latach tej gry nikt nie znał... To może inne pytanie.... 30 poziom, bojowca już mam i co dalej? Albo... 80 poziom, militar i co dalej? 

6/7 bon to będzie lipka, gdyż one mają beznadziejne zastosowanie, tak są uważane i tak już będą uważane...

 

Powodzenia.

Opublikowano

  1. Jak z Polimorfią/dowodzeniem, marmurkami itd?

Zabezpieczyliście się przed cheateami??

Jakie będzie expowisko 75+? (Jeżeli nie grota)

Wyrównaliście klasy (Wliczając w to 6/7 który zdeklasuje w pewnym aspekcie halerów/bmów?)

Planujecie jakieś fajne autorskie rajdy/dungeony?

Moby na 50 są ciężkie? Bo jak nie to fajnie, a jak tak to znów połwoa serwa to WP'ki :D

­graphic.png

Opublikowano

W prezentacji serwera BigMen wbił po 2 spotach wilków 15lvl, czy tak będzie w sobote?

Szłem łąką,
Kwiaty pachły,
Ona mnie odepchła.

Opublikowano

Zagram chetnie , bo wkurza mnie ten pl , niczym nie przypomina tego w czym sie zakochalem :D

 

Ale naprawde ten 6/7 bon to jakiesnieporozumienie. 
Skoro ma juz byc , to bez klas. W imieniu wszystkich , błagamy! 

Brak widocznego lvl nadaje klimatu , jak najbardziej na tak.

Legendarne bronie rowniez mi sie podobaja. elegancko panowie.

Hwangi , no w sumie tez robią niezly klimat.
Mozna wiedziec jakie w nich beda bonusy ? Czy hwangi beda mial swoje +1,+2 itd ?

I jeden rajd, idealnie byloby !
Taki na 95 wlasnie , trudny , do zrobioenia max 2-3. 
Nagroda bryleczka , albo dwie jesli bylby dluzszy. 
Katakumby ? 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano
  • Jak z Polimorfią/dowodzeniem, marmurkami itd?
  • Zabezpieczyliście się przed cheateami??
  • Jakie będzie expowisko 75+? (Jeżeli nie grota)
  • Wyrównaliście klasy (Wliczając w to 6/7 który zdeklasuje w pewnym aspekcie halerów/bmów?)
  • Planujecie jakieś fajne autorskie rajdy/dungeony?
  • Moby na 50 są ciężkie? Bo jak nie to fajnie, a jak tak to znów połwoa serwa to WP'ki :D

1. Wszystko dropi.

2. Postaramy się jak najlepiej zabezpieczyć serwer.

3. Dostępna jest Grota.

4. Raczej są wyrównane, jeśli jednak będzie trzeba coś zmienić zrobimy to.

5. Jeśli gracze naszego serwera będą chcieli nowego dungeonu, to dodamy Wieże Wygnańców.

6. Potwory są takie same jak na PL.

 

Zagram chetnie , bo wkurza mnie ten pl , niczym nie przypomina tego w czym sie zakochalem :D

 

Ale naprawde ten 6/7 bon to jakiesnieporozumienie.

Skoro ma juz byc , to bez klas. W imieniu wszystkich , błagamy!

 

Brak widocznego lvl nadaje klimatu , jak najbardziej na tak.

 

Legendarne bronie rowniez mi sie podobaja. elegancko panowie.

 

Hwangi , no w sumie tez robią niezly klimat.

Mozna wiedziec jakie w nich beda bonusy ? Czy hwangi beda mial swoje +1,+2 itd ?

 

I jeden rajd, idealnie byloby !

Taki na 95 wlasnie , trudny , do zrobioenia max 2-3.

Nagroda bryleczka , albo dwie jesli bylby dluzszy.

Katakumby ?

Hwangów nie ulepsza się na +. Bonusy wyjdą w praniu.

67844096046461082583.png

Opublikowano

Wątpię coś w te nagrody za topke ale może ....

 

Prezentacja całkiem fajna a server unikatowy więc może warto wpaść, powodzenia na starcie.

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Strona odwiedzona, serwer pobrany.

Spodziewajcie się sporej ekipy na starcie :P

 

1. Nie za ciekawe macie te okna logowania + oprawa graficzna.

2. Moglibyście naprawić wysyłanie linków aktywacyjnych z forum. (najlepiej pobierzcie plugin, który temu zaradzi)

3. Jestem za betą nawet 1 dniową (na forum nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mogę potwierdzić konta, a do emaila i pw nie mam uprawnień - trochę zabawne.. )

 

Zobaczymy jak tam start.

Może coś nawet nagram.

Opublikowano

Strona odwiedzona, serwer pobrany.

Spodziewajcie się sporej ekipy na starcie :P

 

1. Nie za ciekawe macie te okna logowania + oprawa graficzna.

2. Moglibyście naprawić wysyłanie linków aktywacyjnych z forum. (najlepiej pobierzcie plugin, który temu zaradzi)

3. Jestem za betą nawet 1 dniową (na forum nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mogę potwierdzić konta, a do emaila i pw nie mam uprawnień - trochę zabawne.. )

 

Zobaczymy jak tam start.

Może coś nawet nagram.

To nie wystawa dzieł sztuki tylko old schoolowy serwer. Mogą równie dobrze dodac stare tła logowania YMIR'a z 2009roku.

­graphic.png

Opublikowano

A ja Wam mówię, 6/7 to zły pomysł. To, że na Avalonie coś wypaliło, nie znaczy że zawsze tak będzie. WIele było serwerów które je miały, a jak liczba on-line spadła do 50 graczy wycofywali je szybciutko;)

Opublikowano

A ja Wam mówię, 6/7 to zły pomysł. To, że na Avalonie coś wypaliło, nie znaczy że zawsze tak będzie. WIele było serwerów które je miały, a jak liczba on-line spadła do 50 graczy wycofywali je szybciutko;)

To akurat fakt :D Ale administracje tu ciezko przekonac, mimo, ze zauwazylem ze jednak po jakims czasie sie uginaja na sugestje graczy.

 

Ja chcialbym zapytac o "efekt koncowy" ze tak to ujme, jako ze zostaly 2 dni do startu...

1) Jak z tymi 6/7 w koncu? Zostaja wraz z silny/odporny czy moze usuniecie? :)

2) Co wazniejsze - jak z tymi brylkami? Faktycznie smok co 5h a inny sposob to tylko szkatulka ripa? Bo jesli tak to lipa, z ripa pewno bedzie taki procent jak na trute (niewielki) i komu sie bedzie chcialo robic 40x dt zeby ulepszyc jedna bron na epika.. :P Wiem, ze narzekam, ale dodaliscie po prostu rozwiazanie ktore wcale wiele nie daje.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

To nie wystawa dzieł sztuki tylko old schoolowy serwer. Mogą równie dobrze dodac stare tła logowania YMIR'a z 2009roku.

Mogą, a ja chyba też mogę wyrazić własne zdanie na ten temat, prawda? (;

 

Co do lvl obok nicku, może odstraszać, bo ludzie są przyzwyczajeni do tego, że widzą lvl przeciwnika, czy sojusznika.

Ale wyobraźcie sobie, pvp gdzie mniejszy lvl np.składa wyższy i ta radość z wygranej.

Do tego stawiamy na gildie, a to w sumie nada trochę tajemnicy podczas wyzywania gildii, gdzie nie widzimy jakie mamy przeciwne lvl'e, bo w sumie nie to się liczy.

Co do 6/7 do expa bylyby najlepsze.

Opublikowano

6/7 zostaje i koniec! ;) Jeszcze zobaczycie, że to nie był zły pomysł. Skoro klasy są wyrównane to w czym problem? ..

­graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...