Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] 2k10.pl Serwer OldSchool Start 13.12.2014 Godz 18.00


2k10.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaqgram na pewno mam tylko jedno pytanie. Skoro jest to easy/medium to czy nie będzie tak, że ten 99lvl to bedzie wbity po 2 dniach? a potem co? koniec zabawy?

 

Zabawa zaczyna się zaczynać po 70 Lv ;) wtedy odkryjecie prawdziwy klimat OldSchoola

67844096046461082583.png

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up myślę że wbicie 99lvla to dopiero będzie początek. Uważam że jak się wbije ten 99to po miesiącu/dwa odblokują max 150 itp. Byłoby epicko

Opublikowano

Up myślę że wbicie 99lvla to dopiero będzie początek. Uważam że jak się wbije ten 99to po miesiącu/dwa odblokują max 150 itp. Byłoby epicko

 

Na pewno max poziom nie skończy się na 99. Prawdopodobnie kiedyś zwiększymy do 127 poziomu.

67844096046461082583.png

Opublikowano

mam pytanie jezeli to jest easy/medium to w jakim czasie tutaj mozna wbic max level 10/20 godzin ? ;)

 

Nie no nie przesadzajmy na pewno nie tak szybko. Ale jak szybko nie sprawdzaliśmy. Przekonacie się w grze.

67844096046461082583.png

Opublikowano

Jedyne co mi tu nie pasuje to ten smok. Skoro to easy/medium to czemu resp smoka jest co 8h? Zakladajac, ze beda 4 channele mamy 12 smokow dziennie.. To spoko liczba, jesli graloby tu 50 osob. Jednakze jesli bedzie ich wiecej to ten resp jest masakryczny. Jak tu uzbierac na eq a jeszcze dodatkowo na legendarna bron gdzie trzeba ich 20? Impossible...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Jedyne co mi tu nie pasuje to ten smok. Skoro to easy/medium to czemu resp smoka jest co 8h? Zakladajac, ze beda 4 channele mamy 12 smokow dziennie.. To spoko liczba, jesli graloby tu 50 osob. Jednakze jesli bedzie ich wiecej to ten resp jest masakryczny. Jak tu uzbierac na eq a jeszcze dodatkowo na legendarna bron gdzie trzeba ich 20? Impossible...

 

Ale własnie o to chodzi ;) Ale dodam jest szansa na drop 2 bryłek ( nie wielka ale jest ). Drodzy gracze w serwerach typu OldSchool własnie o to chodzi aby chodzić gildiami, ubijać bossy robić DT. Nie można mieć wszystkiego odrazu bo gra straci cały sens 

67844096046461082583.png

Opublikowano

Błagam zrób dobre dt. Aby każdy chciał ubijac ripa itp jak kiedyś. Na wspolcxesnych serwerach dt nie ma sensu chodzenia...

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Błagam was.. gdyby na pandorze nie było 6-7 bonów grało by o jeszcze 1k więcej osób.. Usuńcie te 6-7 bony, zróbcie najlepiej głosowanie tutaj i naforum., a jak już 6-7 to bez silnych i odporności na klasy.. tak czy inaczej polecam

Opublikowano

Ale własnie o to chodzi ;) Ale dodam jest szansa na drop 2 bryłek ( nie wielka ale jest ). Drodzy gracze w serwerach typu OldSchool własnie o to chodzi aby chodzić gildiami, ubijać bossy robić DT. Nie można mieć wszystkiego odrazu bo gra straci cały sens 

 

No tu sie nie zgodze :D Ja np mam szkole, od rana do wieczora mnie nie ma, wiec brylki pewnie nie dropne zadnej a na rynku beda mialy kosmiczne ceny. Resp takiego smoka powinien byc albo czesciej, albo powinna istniec druga opcja zdobycia tego. Nie wiem, smierc na samej gorze dt, b.ciezka do ubicia? Albo pokuszenie sie i stworzenie jednak jednego dunga, do ktorego wejsc mozna co 8 godzin i dropi 1 brylka? I tak byloby to utrudnienie.

 

I tak jak koledzy pisali, 6/7 bon wcale nie przypomina oldschoola tylko gownianego oldschoola :D Na tcyh najlepszych starych serverach nie wcale nie istnialy 6//7...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

No tu sie nie zgodze :D Ja np mam szkole, od rana do wieczora mnie nie ma, wiec brylki pewnie nie dropne zadnej a na rynku beda mialy kosmiczne ceny. Resp takiego smoka powinien byc albo czesciej, albo powinna istniec druga opcja zdobycia tego. Nie wiem, smierc na samej gorze dt, b.ciezka do ubicia? Albo pokuszenie sie i stworzenie jednak jednego dunga, do ktorego wejsc mozna co 8 godzin i dropi 1 brylka? I tak byloby to utrudnienie.

 

I tak jak koledzy pisali, 6/7 bon wcale nie przypomina oldschoola tylko gownianego oldschoola :D Na tcyh najlepszych starych serverach nie wcale nie istnialy 6//7...

 

Pamiętaj każdy ma inny gust, zrobiliśmy serwer typu AvalonMt2, Pandora swego czasu grało tak bardzo ale to bardzo dużo osób. Sprawa jest prosta nie podoba Ci się serwer to nie grasz, szukasz sobie takiego który Ci odpowiada. Na pewno nic nie będzie już zmianę na serwerze .

 

PS. Odpowiedz to wcześniejszego Twojego pytania. A wiec istnieje coś takiego jak handel. Odejdź od tych stereotypów ze wszytko sam musisz zdobyć, na 2K10 ważny jest handel a nie gra indywidualna!!. Po to została zrobiona osobna mapa do dropu yang. Pozdrawiam

 

Ludzie proszę was przestańcie pisać posty typu:

  • usuńcie 6/7 bo ja chodzę jeszcze do szkoły i nie będę miał czasu ich zdobyć
  • usuńcie smoka bo jak będę na niego chodził jak mam szkole.

Każdy taki post będę sam osobiście raportował za spam. Jeśli ktoś chce się dostosować do tego tematu proszę bardzo przeczytać zapowiedz. Dowiecie się dla kogo został stworzony ten serwer 

67844096046461082583.png

Opublikowano

haha śmieszny jesteś jeszcze serwer nie wystartował a już mówisz że jest nie dopracowany .... zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz

od 3 lat w Polsce wszystkie serwery które startują są niedopracowane także tutaj będzie tak samo :)

 

nie polecam

Opublikowano

od 3 lat w Polsce wszystkie serwery które startują są niedopracowane także tutaj będzie tak samo :)

 

nie polecam

Oj tam narzekacie. Jak nie chcesz to nie graj. I możesz być pewny, że Twoje "nie polecam" nikogo nie interesuje. Zaczęła się głupia moda na pisanie polecam/nie polecam serwera. Co z tego, jeżeli dana osoba nawet tam nie grała i nie potrafi nawet odpowiednio uargumentować swojej wypowiedzi, tym bardziej, że serwer jeszcze nawet nie ruszył. :)

Opublikowano

Nie te czasy, ludziom już dawno znudziły się takie serwery, teraz większość oczekuje czegoś nowego ;) bynajmniej ja mam takie zdanie, no ale życzę Wam powodzenia. 

xD 

Opublikowano

A ja mimo iż miałem skończyć z metinem i już napewno nigdzie topki nie zdobędę to jednak tutaj zagram, bo właśnie brakuje mi takiego serwera, na którym mógłbym pograć bez stresu i dla przyjemności.

Mam tylko dwa pytanka: zwój powrotu statusu (zmiana klasy postaci np z WP na BM) jak z tym będzie? Będzie to gdzieś dostępne? Bo u NPC nie widzę, a dodanie tego do IS zniszczyłoby rozgrywkę.

Drugie pytanko to jak wyglądają bonusy w Hwangach (kolejnych setach) bo nie znalazłem takiej informacji

Opublikowano

No nie wiem... Za chwilę ruszają 4 serwery, które budzą masę zainteresowania i ludzie czekają na nie od dawna. Nie sądzę, żeby Wasz mógł przykuć więcej uwagi. Było kilka takich prób reanimacji starego metka, wyszły one tak że dziś nawet ich prezentacji już nie ma. To, że coś się zmienia nie znaczy że będzie gorsze, a nowości przyciągają graczy. Mimo wszystko, powodzenia.

Opublikowano

Nie te czasy, ludziom już dawno znudziły się takie serwery, teraz większość oczekuje czegoś nowego ;) bynajmniej ja mam takie zdanie, no ale życzę Wam powodzenia. 

Oj nieee. Ludzie własnie potrzebują takie serwery. Legendy typu csyt2, longju 2, Avalon... To były serwery;-)

Opublikowano

Od razu zmieńcie nazwę na medium/hard, po co robić z ludzi idiotów  :) resp smoka co 8h czyli w ciągu doby pojawi się raptem 3x, zakładając że będą 4 kanały to 12 smoków na dobę . Przy dużej ilości graczy 3/4 serwera nie ma nawet co marzyć o zdobyciu bryły złota, ba osobniki beż życia którzy zamienili je na poczet Metina będą czerpać z tego zyski i kokosy, a reszta niech płaci . Biolog i pierwsza misja z zębami : czas oddania co 1h o reszcie już nie wspominam  :D w sklepach instrukcje czyli zapewne od m bawimy się w czytanie książeczek, a później kamyczki ? brak informacji o bonach jakie wchodzą - zakładam że nie są max, pewnie coś w stylu 1500,2000,2500 hp etc. Czytam i czytam i powiem wam coś - ten serwer to nawet obok easy nie stał ale może naiwni się skuszą po czym odejdą zniechęceni faktem iż to jest easy/medium  :D dlatego wam proponuję zmianę, szkoda ludzi i waszej pracy .

Opublikowano

Twoje stwierdzenie ze serwer jest hard bo smok respi się co 8 godzin jest nieco niedorzeczne. Tworząc ten serwer celowo napisałem easy/medium bo wiem jakie ma aspekty easy i mediuma. Nikt nie oszukuje ludzi. Nie bierzesz pod uwagę że tym też ktoś będzie handlował. pozdrawiam

67844096046461082583.png

Opublikowano

Szczerze Prezentacja bardzoo mi się podoba . Ale serwer taki sb . mało nowości moim zdaniem . Ale każdy ma swój gust. Połowa graczy będzie grała tylko i wyłącznie dla topki aby wygrać . Serwer mogę polecić jak ktoś lubi pvp i stare klimaty . Dla osób które są bardziej nowocześni polecam inne ponieważ ten ma mało nowości .

Opublikowano

Twoje stwierdzenie ze serwer jest hard bo smok respi się co 8 godzin jest nieco niedorzeczne. Tworząc ten serwer celowo napisałem easy/medium bo wiem jakie ma aspekty easy i mediuma. Nikt nie oszukuje ludzi. Nie bierzesz pod uwagę że tym też ktoś będzie handlował. pozdrawiam

 

 

Widzisz czytasz po łebkach, a później takie farmazony piszesz, przeczytaj uważnie co napisałem w swoim poście jak się nie doczytasz pomogę koledze  :D nerwy nie są dobrym doradcą, a widać że słaba odporność na krytykę  :D

Opublikowano

Usuncie 6/7 i zagram z ekipą ;).

Jak jesteście zainteresowani dużą reklamą proszę o kontakt na pw.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Mi też strasznie się smok nie podoba. Wypadają z niego bryłki, a one są najbardziej potrzebnym przedmiotem w grze, wszyscy będą się zabijać o niego... Nie będzie sprzedawania bryłek, bo każdy będzie chciał jak najszybciej zrobić sobie ekwipunek i zyskać przewagę nad innymi, z opisów wynika, że broń legendarna jest dużo lepsza, także nolife, który przesiedzi tydzień na sohan będzie mógł rozwalić każdego(tu nie pomyśleliście, bo większość hajsu wpływa od innych osób, które pracują itd.,a Wy zamiast serwa postawić troszkę pod takie osoby, to Im utrudniacie). Chociaż z drugiej strony, po dwóch tygodniach, gdy 'elitka' eq już sobie zrobi, bryłki zaczną się pojawiać, jedyna możliwość ich zdobycia to będzie rynek, w niebotycznych cenach, bo jak inaczej ? Pójdziesz się nawalać o smoka z kolesiem, który ma dużo lepszą broń od Ciebie ? Zapewne kilka osób opanuje smoka i będzie tam przesiadywać, z przerwami na exp, a reszta będzie mogła grzecznie zbierać yang na bryłki heheh( co też da wielki popyt, bryłek mało, chętnych dużo, więc na taka bryłke będzie trzeba yang zbierać kilka dni)

52287137559562145640.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...