Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Conflict Online 2.0 » Cap 100 » Play2Win » Secure » AutoEvents


pumczas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na pewno serwer wróci online, przecież te stado turków, którzy kupują silki i sprzedają za walutę w grze tylko napychają ich portfele...

Opublikowano

z oficjalnej strony na Facebooku:

Well, we found out that our exploitfilter was the reason why we couldn't set the playerlimit higher than 1000.
That means we have to fix our exploitfilter...
We are trying to fix this as fast as possible.
Our Webupdate is done already and will be opened later.
More informations about updates will be posted when everythings ready to go online. 
There will be a compensation for our downtime which will be explained also.
Thanks for your patience and hopefully we can go online this evening 

Opublikowano

w ramach rekompensaty za te czekanie to niech expa podniosą na dzien do 500x albo chociaż sp , jak ktoś tam dobrze ogarnia angielski to niech napisze im na fb

Opublikowano

Wy byście chcieli mieć Easy game. Jestem tylko za "pet clock'iem",jedyne co utracimy ze względu prac na serverze.

Opublikowano

Osobiscie juz mam peta zrobionego, ale rowniez uwazam ze clock to najlepsze co moze byc..zaden wyszszy exp czy tez sp albo dodanie XXX sp na kazda postac..

Bocic i tak bedziecie musieli bo stony musicie uzbierac ;) a do tego moze jakies somy wydropicie...

Opublikowano

w ramach rekompensaty za te czekanie to niech expa podniosą na dzien do 500x albo chociaż sp , jak ktoś tam dobrze ogarnia angielski to niech napisze im na fb

chyba grales na ratach x1000 i nie wiesz co to isro....

Opublikowano

Jak mnie oszukali oszukańcy z tą rozmową to się zdenerwuję. No ale miejmy nadzieję że są słowni i tak za 1-2h serwer będzie online ;)

Opublikowano

Hey guys we are having good news 
We fixed our exploitfilter and are ready to go online at 22:00 UTC+1
Thats in 90min.
I'll try to explain about our changes.
- 2000 slots are available now.
- There was a 24h roleback.
- Ingame changes:
--- Jangan Gateteleporter disabled
--- Trade exploit fixed 
--- Sapphire tablet drop disabled
- Our website has been updated. You can use signs like "§$%&/\=?_:;#" in your password now for a higher security.
We recommend you to change your INGAME and WEB password with using one of these signs.
- Of course there is a compensation for our downtime.
--- Exp/Sp rate changed from x40 to x60
--- Droprate changed from x4 to x6
--- Start SP changed from 300k to 500k
--- Every account with a character level 50+ also gets these 2 silk 
items into their webstorage:
- Pet revive clock
- Devil spirit revive

-------------------IMPORTANT--------------------------
Because of our new protection you have to do the following steps 
to be able to login:
1. Open cmd (windows 8 can press the windows button + R to open cmd).
Other systems can just type cmd in their commandline to open the cmd window.
2. type the following in cmd: ipconfig /flushdns
3. press enter and close the window.

Instruction for turkish players:
Yeni saldırı koruma sistemine geçmemiz sebebinden 
dolayı uygulayacağınız işlem;

------->Windows 7/XP için;
-> Başlat'a basıyoruz,
-> Çalıştır'a tıklıyoruz, // windows XP only
-> Gelen ekrana "cmd" yazıyoruz ( Tırnak işaretleri olmadan )
-> Gelen siyah ekrana "ipconfig /flushdns" yazıp enter'a tıklıyoruz ( Tırnak işaretleri olmadan )
-> Artık oyuna giriş yapabilirsiniz.

------->Windows 8 için;
-> Klavyenizdeki Windows Tuşu + R tuşuna basıyorsunuz,
-> Gelen ekrana "cmd" yazıyoruz ( Tırnak işaretleri olmadan )
-> Gelen siyah ekrana "ipconfig /flushdns" yazıp enter'a tıklıyoruz ( Tırnak işaretleri olmadan )
-> Artık oyuna giriş yapabilirsiniz.


NAJNOWSZE INFO

Opublikowano

hehe cwaniaki .... i teraz jak kupiło sie silki przed tym całym syfem to idą sie "j*b**" , kasa poszła w bloto bo ich nie zwrócą ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...